MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) (/temat-sheikh-ft-nicco-hold-tight-slashlove-showtime-remix)



Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - 9lives - 3.05.2012

Witam. Takie o to demko remixu dla naszego ziomka. Pewnie jeszcze się trochę pozmienia, mix do poprawy itp

Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix)




RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - Matt Eray - 3.05.2012

Cała aranżacja poza kickiem, który jest fatalny, i psuje cały wałek - brzmi super.
Wymień kick, i w moim odczuciu będzie bardzo bardzo fajnie. ;)
Tak jak napisałem, reszta bez zarzutu.


Pozdrawiam,
Matt.


RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - Stiopa - 3.05.2012

W drugiej czesci vocal slabo slychac, a kick trzeba ocenic jak bass wejdzie :P, bo narazie to zarys basu i zarys kicka przed jebnieciem. :D


RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - trance - 3.05.2012

Kick też mi się nie podoba jakiś taki bez mocy wymień go na bardziej elektro housewy i będzie dobry kawałek <victory>


RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - 9lives - 3.05.2012

Dzieki chłopaki za komentarze... bedę miał ten kick na uwadze ;-)


RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - SleepyHead - 4.05.2012

kick wydaje sie slabo wybity poniewaz cala reszta jest wg mnie za glosna :D
prawdopodobnie bedziesz musial jeszcze raz rozplanowac miks, lub choc odjac troche dB z tych sytkow
kurde szkoda ze komercyjnie znowu, do mnie taka mjuza nie trafia ale mysle ze fani gatunku beda zachwyceni :)


RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - NeoN - 5.05.2012

Kick fatalny, Vocal w 2-giej części za cicho , Brak mocy . Ale ogólnie pozytywnie. :)



RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - Marduk - 8.05.2012

Fajne :D lekki sidechain na ten leadzik i kick bedzie ladnie gral jeszce moze jakies eq na neigo zeby go wydobyc lepiej, osobiscie zmienilbym lead na inny w refrenie , na przejscie ten jest git a potem jakies bardziej "pelny" i "poszatkowalbym" go w refrenie :D


RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - BrandonRanders - 10.05.2012

niezle ^^
początek juz mi sie podoba
szkoda ze na najlepszym urwane :P
ale ogolnie przyjemny kawaleczek
na plus
pozdrowienia :)


RE: Sheikh ft. Nicco - Hold Tight (Slashlove & Showtime Remix) - SilverNight - 10.05.2012

Bardzo przyjemny wałek choć na razie to demo.

Faktycznie tak jak wyżej Kicka od razu do wymiany.

Od Siebie jeszcze dodam,że dodałbym więcej efektów,fx żeby nabierało dynamiki

Perkę równięż mógłbyś dożucić :D

Czekam na Fulla

Pozdrawiam!