MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kącik kibica - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Kącik kibica (/temat-kacik-kibica)

Strony: 1 2


Kącik kibica - sowa - 15.02.2012

Nie samą muzyką człowiek żyje co jest wiadome... znajdzie się pewnie wśród producentów trochę fanów piłki kopanej :) Tak więc zachęcam do luźnej rozmowy na tematy związane z tą dyscypliną. W końcu Euro nam się zbliża więc jest o czym pisać :P

Ja jako fan Interu Mediolan chętnie się dowiem cz aby nie ma na forum jakiegoś fana... Milanu :D

no i... milan 3:0 arsenal do 55 minuty... nie tak miało być :P


RE: Kącik kibica - Castiel - 15.02.2012

Ja jestem fanem Barcelony i tak zostanie do końca:)


RE: Kącik kibica - ZOOn'r - 16.02.2012

Jak Ronaldinho był w Barcelonie to było co oglądać. Teraz to podobno Messi i C. Ronaldo rozrabiają ale to nie moja bajka. Jeśli chodzi o polskie kluby to Legia Warszawa first a zagranicznie to ch** :P.


RE: Kącik kibica - EFT - 16.02.2012

Ja też FCB od małego, przez trudy i niepowodzenia, aż do zwycięstwa. Niektórzy kibice są tylko wtedy jak dany klub wygrywa ;)


RE: Kącik kibica - sowa - 16.02.2012

tak zwani sezonowcy :) dzisiaj trzeba kibicować naszym klubom w lidze europejskiej :D chociaż szans dużych nie mają imo :P


RE: Kącik kibica - EFT - 16.02.2012

wydaje mi się, że jeśli pokażą klase, i będą chcieli grać mogą dużo zdziałać, aczkolwiek drużyny, które są faworytem podchodzą na luzie do spotkania i myślą, że to spacer :P


RE: Kącik kibica - sowa - 16.02.2012

własnie w piłce nigdy nie wiadomo :D chętnie bym obejrzał mecz Legii ale chyba nie ma w tv :/


RE: Kącik kibica - EFT - 16.02.2012

koledzy właśnie pojechali ode mnie do krakowa na mecz :D


RE: Kącik kibica - sowa - 16.02.2012

oo i nie wzięli Cie ? :D


RE: Kącik kibica - ZOOn'r - 16.02.2012

Off Topic off topiciem ale takie krótkie wypowiedzi to już chyba na SB :P? Mi to nie przeszkadza ale jednak.


RE: Kącik kibica - Bootyshine - 20.02.2012

HALA MADRIT xD Ja oczywiscie ze Realem Madryt! Manchester United tez moze byc :P


RE: Kącik kibica - Squarz Kamel - 27.02.2012

a ja jestem za Śląskiem Wrocław


RE: Kącik kibica - Bootyshine - 29.02.2012

Jak myslice kto wygra dzisiejszy mecz Polska-Portugalia? xD

Mi szczerze jest to obojetne <yao> Wazne zeby duzo goli bylo ^^


RE: Kącik kibica - Yes I Am - 29.02.2012

Polska dostanie baty jak zazwyczaj w ważnych imprezach. Nie mniej jednak na szczęście Marius ,,Lewy" Lewandowski nie zagra :JUPI:


RE: Kącik kibica - sowa - 29.02.2012

Polska gola!! :D noo oby mecz był wyrównany... myślę, że nie możemy skreślać naszych grajków pochopnie :) a nóż ktoś kopnie przed siebie a bramkarz portugali się przewróci i będzie gol xd


RE: Kącik kibica - Bootyshine - 29.02.2012

(29.02.2012, 19:13)sowa napisał(a): Polska gola!! :D noo oby mecz był wyrównany... myślę, że nie możemy skreślać naszych grajków pochopnie :) a nóż ktoś kopnie przed siebie a bramkarz portugali się przewróci i będzie gol xd

Haha xD I prwie tak bylo tlyko, ze nie strzeli Jelen jeden <ayfkm>

Mogli nam 3 bramki pykanc ale nie graja zespolowo xD


RE: Kącik kibica - sowa - 29.02.2012

strasznie słaby doping :/ nie tego się spodziewałem po kibicach... co do gry no to mecz towarzyski ciężko ocenić... chyba tragedii nie było... a nawet parę ładnych akcji zrobiliśmy... myślę, że na euro wyjdziemy z grupy :)


RE: Kącik kibica - Eremi - 29.02.2012

Ładny meczyk był według mnie ze strony Polski. Przede wszystkim nie bali się grać z Portugalią. Jeleń zjebał :D tyle w temacie, dobranoc :)


RE: Kącik kibica - kamiltroy - 9.06.2012

A z okazji euro wszyscy nagle się zrobili kibicami i znawcami futbolu - dziennikarki, pogodynki, księża, piosenkarze - ręce opadają...


RE: Kącik kibica - closeinsounds - 11.06.2012

fanka Juventusu też tu jest, o! I teraz trzymam mocno kciuki za Włochów, w RPA kompletna porażka, mam nadzieję, że teraz będzie o wiele lepiej. Remis z Hiszpanią jest, reszta powinna pójść gładko.

A Polacy... jak to mówił Smuda "naszym celem jest wyjście z grupy" i wątpię czy im się uda. Po meczu z Grecją jeszcze trudniej w to uwierzyć. A po jutrzejszym to już w ogóle każdy straci nadzieję xd