MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 (/temat-progressive-blissful-waves-arctic-circle-original-mix-1)



Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - AirTight - 13.12.2016

Witam wszystkich! Dziś chciałem przedstawić wam nasza najnowszą Epkę Arctic Circle/Illetes która raptem wczoraj ukazała się nakładem Phw. A także korzystając z okazji chciałem złożyć wszystkim serdeczne życzenia! Święta w sumie już niedługo także... Świąt wesołych pogodnych spędzonych w rodzinnej atmosferze. Odpoczynku od Codzienności i on naszych Daw-ów..^^
Wesołych Świąt !!!
Pozdrawiam Michał!!!

Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix)


Blissful Waves - Illetes (Original Mix)



RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Shabboo Harper - 22.12.2016

Michale,
"Arctic Circle": generalnie to czarownie "zwiewny" Progressive House. Śliczny "dół", melodia w przekonującym "odcieniu" Chill Out'u. Jest atmosferycznie. Sporo przestrzeni; fertyczny, wciągający rytm; Side Chain łagodnie ujęty; separacja, według mnie, dość dobra, o którą zapewne było trudno w "tłoku szerokich dźwięków"... Nie podoba mi się "trzask" (już od wstępu, slyszalny w L kanale).

"Illetes": tenże darzę większą sympatią. Jest swobodnie, "blisko natury"; podoba mi się użycie (Noise) Pad'ów a'la powiew wiatru czy efekt wody. Melodyjnie, świeżo; krztynę wstrzemięźliwie w Sound Design'ie, jeśli chodzi o "myśl przewodnią". Technicznie: bdb (jedynie Hi Hat'y "dotknęłabym" większym ciepłem, zaś odległy Clap (w L kanale) wyłuskala dokładniej z miksu.
Gratuluję Release'u.
PS. Tobie również życzę wspaniałych, bajkowych Świąt... :D


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - gregwmusic - 22.12.2016

Banalnie Rewelacujnie :) michale :) u mnie full support!


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - AirTight - 23.12.2016

Dzięki za wsparcie Grzesiu!!! Teraz czekam na Twoje najnowsze kawałki przyjacielu!!!

Shabboo Harper - Gdy czytam Twoje komentarze pod poszczególnymi postami :) to mam takie wrażenie że już nie muszę danego kawałka słuchać :D bo już wszystko o nim wiem.... Dziękuje za poświęcony czas nad przesłuchaniem i skomentowaniem jakże barwnym tego materiału:)
PS: w moich okolicach brak śniegu wiec z bajkowymi będzie ciężko


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Needo - 23.12.2016

Obie produkcje dobre, ale bardziej spodobała mi się druga, Illetes. Bardzo fajna aranżacja. Utwór trwa prawie 7 minut ale nie ma nudy, gratulacje :D Podobają mi się te lekkie pady. Kick z początku też bardzo dobry. Do miksu nie mam zastrzeżeń :) Powodzenia w dalszej twórczości.


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Marteere - 24.12.2016

Oba utwory moim zdaniem bardzo dobre :D Nie lubię długich utworów, ale bardzo mi sie podoba ten drugi :)
Życzę powodzenia w dalszej produkcji!

Wesołych Świąt :D


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Shabboo Harper - 30.12.2016

Cytat:"Shabboo Harper - Gdy czytam Twoje komentarze pod poszczególnymi postami :) to mam takie wrażenie że już nie muszę danego kawałka słuchać :D bo już wszystko o nim wiem.... Dziękuje za poświęcony czas nad przesłuchaniem i skomentowaniem jakże barwnym tego materiału:)".

Michale, jak zawsze czynię to z przyjemnością. Cieszę się, iż w jakimś stopniu tych parę wersów "mego pióra" godnych jest Twej sympatii. ;)

Gratuluję Tobie i Tomkowi kolejnej EP'ki ["So Far"]. It sounds sooo goood... Beer


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Stiopa - 31.12.2016

Mega zajebiście zaaranżowane, melodycznie i lekko. Uwielbiam taką muzę. Świetne, ciepłe barwy plucków, ładnie wszystko współgra... Piękna Epka.
Pozdrawiam.


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - DMNSound - 16.01.2017

Elegancko. Oba utworki rewelacyjne. Rzadko można trafić na coś takiego na tym forum;)


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Intransitive - 17.01.2017

Drugi utwór przypomina mi najlepsze lata prog house. Bardzo dobry kawałek.


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Stroke - 24.01.2017

Piękny utwór, ten arctic circle. Taki lekki, zwiewny, przyjemny dla ucha. Co do warstwy technicznej nie będę się wypowiadał,bo jeszcze za małe mam ku temu umiejętności. Pozdrawiam:)


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - joe_foxx - 31.01.2017

Bardzo lubię ten typ muzyki bo nie jest taki ostry ale nawiązuje do normalnego house. :)


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - NipekN - 25.09.2017

Mialem dosyc stresujacy dzien ale te kawalki zadzialaly na mnie niezwykle relaksujaca zwlaszcza "Illetes" naprawde kawal dobrej roboty. Pozdrawiam


RE: Blissful Waves - Arctic Circle (Original Mix) +1 - Kudi - 16.10.2017

Podoba mi się, a szczególnie jest w tym taki motyw jak w deep housie tylko brak deep bassu i wokalu :D
Elegancko :)