MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Arrow - Scream - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Arrow - Scream (/temat-arrow-scream)



Arrow - Scream - MatthewA - 13.12.2016

Siemanko :) rzucam nowy kawałek coś w stylu Electro House troszkę taki wynalazek, główny lead mówi od razu miał być troszkę taki piskliwy ale nie wiem czy nie przesadziłem :( a reszta jaaak reszta :D jak by ktoś był chętny do odsłuchania i pozostawienia komentarza byłbym wdzięczny ;)

P.S. Nie wiem dlaczego ale jak dodaje z tagiem Yt to nie czyta filmiku :(



Poprawiam player
Jak poprawnie wstawić player YouTube:
http://musicproducers.pl/temat-odtwarzacz-youtube

Wystawiono 01:00:45, dnia 14.12.2016, przez Knifeman



RE: Arrow - Scream - HunchBread - 14.12.2016

Siema ;)

Czuje inspirację A. Walkerem w tym kawałku, a na pewno w fragmencie od 2:04. :P Myślę, że lead nieco psuje odbiór wszystkiego... gdyby był właśnie mniej piskliwy było by na pewno lepiej (dla mnie wiadomo!:P)
Zmieniłbym też tego sznara na inny, bardziej "jeb" niż "jebssssss" (Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi ^^)

Utwór w ogólnym odbiorze dość przyjemny, gdyby zmienić ten pluck ;) Owocnej pracy!


RE: Arrow - Scream - Pedri - 14.12.2016

Ciekawa aranżacja, mix dosyć dobry. Czuć dobrą atmosferę przez cały utwór. Tak jak w poprzednim komentarzu, główny dźwięk melodii pasuje do utworu, ale może byłoby lepiej gdyby to nie było coś tak piskliwego


RE: Arrow - Scream - KSZ - 15.12.2016

Fajne, aczkolwiek ciągnie się i ciągnie.. i drop.. ale jeden.
Podoba mi się ten lead. Pasuje do utworu co stwierdzili poprzednicy :)
Wokal na początku.. trzeba usunąć. W ogóle wszystkie wokale do kosza.
2:07 fajny dźwięk akordów. W ogóle wszystkie dźwięki fajne :)
Zmienił bym Snare Basic :) w tym snare roll'u - nie pasuje.
Jak wchodzą te muted guitars 2 z nexusa.. :P ..trochę.. mi nie pasuje, ale i tak fajnie.
Taki chill'oucik do spania.
Ogólnie fajny utwór. Mocna 4! Do 5 naprawdę mało brakuje. :)
Jeszcze jedno.. same dźwięki Alana Walkera xD ale.. co tam.. Też korzystam z "wynalazków" innych xD :E

Pozdrawiam,
K⚡Z


RE: Arrow - Scream - Needo - 15.12.2016

Ogólnie bardzo przyjemna produkcja :D lead podoba mi sie i fajnie brzmi kiedy jest w "srednich" rejestrach. Kiedy grane sa na nim te wysokie dzwieki to hmm.. dla mnie to nie jest to. Za bradzo drażni mnie ten dzwiek ale to tylko moja drobra opinia :D I w sumie tylko to mi przyszkadzalo. Melodie i tematy na + :D podobaja mi się :) Ogolnie to kawalek sztosik, miks spoko wykonany :D Czekam na wiecej Twoich produkcji :D Czuje, że najlepsze utworki masz przed sobą! :D Pozdrawiam!


RE: Arrow - Scream - Shabboo Harper - 22.12.2016

I jeszcze od Lady ^^: nie przekonuje mnie brak właściwego balansu ścieżek; niektóre tony nie są "dopieszczone" w swej barwie/intensywności (np. w Intro, Synth kończy się brzydkim Pluck'iem; w dalszej części, przy głównym melo, można "wychwycić" parę "click'ów"; wysokie rejestry warto "podciąć"; z kolei Snare/Kick brzmią trochę beznamiętnie w swej powolnej wyrazistości). Fx'y wokalne (o takiej treści) rzeczywiście zbyteczne; Breakdown wdzięczny (piano). Całość sporo syntetyczna, repetytywna w aranżu. MatthewA, większy sztafaż, więcej "przytupu" i będzie prima... Beer


RE: Arrow - Scream - pawciolo - 24.12.2016

Nie powiem, arp z nexusa z tego co kojarze, bardzo ciekawie wykorzystany, melodia dosyć ciekawa! Mi sie podoba. Co do miksu to sie nie wypowiadam bo sam w tym temacie kuleje dosyć mocno, ale kawałek przyjemnie się słucha i żadnych nie przyjemnych trzasków i innych dziwnych dźwieków nie usłyszałem, i słuchało sie przyjemnie ! :) Ocena to mocna 4


RE: Arrow - Scream - In-Tegral - 4.01.2017

Po 1 dźwięki za nexusa uważam za na prawdę "płytkie"; Chodzenie na skróty.
Po 2. Klimat jest na prawdę mega, bardzo fajnie się tego słucha ale jednak cały czas mam w głowie kontrolkę, że to ten "noobski" nexus.
Po 3. Miks - tutaj balans głośności ścieżek, jak i głębia moim zdaniem leżą. Szczególnie to słychać w breakach, że to wszystko się ze sobą słabo klei i walczy o to kto ma grać jako "pierwszy".