MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Libra Makowski - Bass Master 6+ - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Libra Makowski - Bass Master 6+ (/temat-drum-bass-libra-makowski-bass-master-6)



Libra Makowski - Bass Master 6+ - libra_makowski - 14.12.2016

Jako to mówi Shabboo Harper zapraszam na le grand finale mojej najnowszej Epki. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy komentowali kawałki wchodzące w jej skład. Z niektórymi komentarzami się zgadzałem z niektórymi nie. Nie zmienia to faktu, że jest to Wasz wkład w produkcję tego albumu. Zapraszam do słuchania!

https://www.jamendo.com/album/163827/bass-master


RE: Libra Makowski - Bass Master 6+ - Shabboo Harper - 16.12.2016

Cytat:"Jako to mówi Shabboo Harper zapraszam na le grand finale mojej najnowszej Epki."

Achhh, to zaszczyt ;). Niemalże do wszystkich utworów z tejże EP'ki odniosłam się już wcześniej; właściwie przychylnie...
Tytułowy track brzmi "gęsto", fonicznie; z minimalnie wplecionym (z pewnością celowym) przesterem; jest... very bass. Zgrabny jest finał; utrzymany w przystępnym klimacie a'la Psychedelic Rock (60's/70's)...
Z kolei "Childhood" jest, według mnie, trochę "dziki"; to nie jest mój mood... Wszelako perka "czysta"; w swym "pędzie" oryginalnie kontrastuje z Pad'em/Synth'em. Takowy aliaż jest efektowny, choć powściągliwy w swej treści.
Sebastianie, serdecznie Ci gratuluję. Kolejny "number" w Twej kolekcji...
Cheers! Beer


RE: Libra Makowski - Bass Master 6+ - pumadesign - 22.12.2016

mało w tym dnb i ogólnie zmieszane z jakimiś presetami z kosmosu , ale kto co lubi ... całokształt oceniam na 4/5


RE: Libra Makowski - Bass Master 6+ - barthus - 22.12.2016

Come Together - arp to wg mnie jakieś nieporozumienie. Mam wrażenie, że gra losowo. Aranżacja bywa nudna, perka to chyba najmocniejsza strona tego utworu. Kiepski sound design, słabe 3/5

Mommy - od początku czuję, że.. (żeby nie powiedzieć "zrobiłeś to na odpier**l) nie postarałeś się o dobrze brzmiące dźwięki. Surowo bardzo, "zimno".. Jak dla mnie również słabe, ale jednak 3/5

The Dreams - tutaj już jest nieco lepiej. Chyba słyszałem już ten utwór kiedyś. Przyjemna melodia pod względem kompozycji, a i samo jej brzmienie nie jest złe. Ode mnie słabe 4/5

Runaway- całkiem spoko pad. Melodia bije trochę górnymi. Mocne 3/5

Bass Master - 0:21 wchodzi nie do końca przyjemny dźwięk. Chyba najbardziej "nijaki" w moim odczuciu utwór z całego "zestawienia". 3/5

Childhood - nie będę czepiał się amen breaka :P Znowu bardzo marne dźwięki. Słabe 3/5

Wybacz mi tak "krzywdzącą" myślę opinię (chyba nie na takie oceny liczyłeś). Aranżacyjnie nie jest źle. Wg mnie Twoją najsłabszą stroną są barwy leadów/padów no i.. z melodiami też jest średniawka (plucksy etc). Nie wiem jakich VST używasz ale czuć jakbyś korzystał z defaultowych presetów lub słabo "wykręconych" gotowców. Dla mnie The Dreams najleszy. Ocena całości - 3/5.


RE: Libra Makowski - Bass Master 6+ - libra_makowski - 12.04.2017

Dziękuję Wam uprzejmie za przekazane opinie!


RE: Libra Makowski - Bass Master 6+ - Tech.Nixa - 12.04.2017

Słucha się bardzo miło, zwłaszcza pierwszy utwór jest bardzo klimatyczny. Chyba nie mam nic do zarzucenia. No może trochę mało przestrzenie ale może to wynikać ze pogorszenia lekko jakości przez odtwarzacz na stronie lub ogólnie jakość mp3. i perkusja mogłaby być w mojej opinii troszeczkę głośniej. Ogólnie fajnie to gra i nawet pobrałam sobie ten album, żeby potem odsłuchać resztę. niemniej jednak daję czwóreczkę bo brzmi to nadal jak taka homemade'owa produkcja i można by trochę bardziej udoskonalić, podrasować, dopracować niektóre dźwięki w miksie itp. Np. ten "wobble'ujący" bass w drugim kawałki jest taki dość suchy i odstający od reszty utworu. Ale doszukiwać się tak wszystkiego to można w każdym utworze każdego artysty, zawsze może być lepiej więc tak na prawdę to nie mam nic większego do zarzucenia. Porządna playlista. Ogólnikowo jest bardzo dobrze i czekam na kolejne produkcje. powodzenia :) !