MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Devv x XANAX - Fuck Christmas - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Devv x XANAX - Fuck Christmas (/temat-hip-hop-devv-x-xanax-fuck-christmas)



Devv x XANAX - Fuck Christmas - Devv - 15.12.2016

Siemanko, zrobiliśmy z ziomkiem taki traczek, mam nadzieję, że się spodoba :3.
ŚWIĄTECZNA NAZWA XD



RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - tks21 - 16.12.2016

Ciekawy utwór. Faktycznie w klimatach świątecznych :) Ciekawi mnie ile ma BPM'ów :) Osiemset ósemka fajnie płynie z instrumentami :) Pozdrawiam 5/5


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Devv - 16.12.2016

(16.12.2016, 16:30)tks21 napisał(a): Ciekawy utwór. Faktycznie w klimatach świątecznych :) Ciekawi mnie ile ma BPM'ów :) Osiemset ósemka fajnie płynie z instrumentami :) Pozdrawiam 5/5

Dzięki za opinię :) a track ma 90bpm


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - HunchBread - 16.12.2016

Nie wiem dlaczego, ale słuchając tego utworu wyobraziłem sobie teledysk w którym dwóch czarnoskórych panów, ubrani w czapkę mikołaja okradają mieszkania i domy, wożąc się przy tym zadaszonym lowriderem. A w około pełno śniegu...

Bardzo mi się podoba ten utwór. Nie ma w nim żadnego przepychu. Jest minimalistycznie i bardzo klimatycznie. Tylko wydaje mi się, że kojarzę skądś tą melodię. Tak czy inaczej bardzo dobra produkcja.!


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Devv - 16.12.2016

(16.12.2016, 18:55)HunchBread napisał(a): Nie wiem dlaczego, ale słuchając tego utworu wyobraziłem sobie teledysk w którym dwóch czarnoskórych panów, ubrani w czapkę mikołaja okradają mieszkania i domy, wożąc się przy tym zadaszonym lowriderem. A w około pełno śniegu...

Bardzo mi się podoba ten utwór. Nie ma w nim żadnego przepychu. Jest minimalistycznie i bardzo klimatycznie. Tylko wydaje mi się, że kojarzę skądś tą melodię. Tak czy inaczej bardzo dobra produkcja.!

Haha! Świetna interpretacja XDDDD Dzięki za opinię :3

Apropo melodii, to bardzo możliwe, że kojarzysz bo jest to sampel wykorzystany z Magic Box - Carillon hit lat 2009 xD


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Rumush - 17.12.2016

Opcja z czarnoskórymi mikołajami jak najbardziej pasuje :D Fajnie to brzmi. Czysty miks i dobry vibe. Wokal w tle bardzo dużo dodaje. Fajny, luźny beat. Jedynym minusem są już mocno (przynajmniej w moim odczuciu) nadużyte trapowe efekty. Ale i tak leci 5/5.


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Maciek - 17.12.2016

Zdecydowanie numer ten powinien być szyldowany stylem TRAP. Dobra separacja, czystość, sensowny aranż i klimat świąt - taki lekko mroczny. 5 bo nie widzę innej opcji


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Shabboo Harper - 18.12.2016

Krztynę "eklektycznie"; (minimalnie za głośne) piano "podejrzanie" refleksyjne, wbrew pozorom stwarza poczucie niepokoju, wyczekiwania "czegoś"... Tak czuję. Dyskretne "muśnięcie" Fx'em plus syntetycznie "drzemiący" Bass bliższe jest aurze w stylu Trap; Kick zbyt grzeczny w swym "przytupie"; Crash'e/Clap'y/Hi Hat'y świetnie ułożone. Sample wokalu (a'la Busta Rhymes) "jakiś", acz nieczytelny. Devv, jest very positively... :)


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Needo - 18.12.2016

Melodia tej "pozytywki" (czy czego kolwiek co gra w ple) brzmi strasznie znajomo :D Do niczego nie moge się przyczepić, fajna mroczna produkcja, Jedynie tytuł nie pasuje bo nic mi sie tutaj nie kojarz ze świętami :P


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - MariQ - 18.12.2016

Ale święta to ty szanuj. Ogólnie bez zarzutów, ale ta wiertarka (?) za bardzo kojarzy mi się z dihem orangutanem :D


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Devv - 18.12.2016

(18.12.2016, 11:27)Needo napisał(a): Melodia tej "pozytywki" (czy czego kolwiek co gra w ple) brzmi strasznie znajomo :D Do niczego nie moge się przyczepić, fajna mroczna produkcja, Jedynie tytuł nie pasuje bo nic mi sie tutaj nie kojarz ze świętami :P


Nie mieliśmy pomysłu na tytuł xdd co do melodii to sample z magic box - carillon juz kolega wyżej mówił, że mu sie kojarzy z czyms.


(18.12.2016, 13:49)MariQ napisał(a): Ale święta to ty szanuj. Ogólnie bez zarzutów, ale ta wiertarka (?) za bardzo kojarzy mi się z dihem orangutanem :D

XDDDD Prosze mnie nie obrażać


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - RDZK - 20.12.2016

808 lata miodnie. perka mega na plus
opcjonalnie jakis brejk bez perki moglby sie znalezc w polowie, zeby potem znow wjechac z odrobina wiekszego yebniecia.
a tak ogolnie to wesołych świąt


RE: Devv x XANAX - FUCK CHRISTMAS (PHONK) - Zirds - 21.12.2016

Fajny styl, przypomina mi produkcję z przełomu wieku. Te dzwoneczki jak jakiś Dr. Dre ;) I ta Trapowa stylistyka :)

5/5


RE: Devv x XANAX - Fuck Christmas - SpyCry - 26.12.2016

(18.12.2016, 11:27)Needo napisał(a): Melodia tej "pozytywki" (czy czego kolwiek co gra w ple) brzmi strasznie znajomo :D

Może z piosenki Magic Box - Carillon? :P


RE: Devv x XANAX - Fuck Christmas - Devv - 26.12.2016

(26.12.2016, 13:50)SpyCry napisał(a):
(18.12.2016, 11:27)Needo napisał(a): Melodia tej "pozytywki" (czy czego kolwiek co gra w ple) brzmi strasznie znajomo :D

Może z piosenki Magic Box - Carillon? :P

No przeciez napisałem to dwa razy juz XD




RE: Devv x XANAX - Fuck Christmas - TIFUL - 26.04.2017

Dobrze się słucha, faktycznie świąteczny klimat - gdybym tu trafił jeszcze parę dni temu gdy pogoda po raz kolejny zaskoczyła kierowców to aż bym choinkę wyciągnął na nowo i kiwał głową, pozdro :D


RE: Devv x XANAX - Fuck Christmas - LuckySeven - 5.05.2017

Bardzo ciekawy bit, aż chciałoby się na nim zobaczyć jakiegoś Futura czy innego A$APA :b
Piątunia leci


RE: Devv x XANAX - Fuck Christmas - nowyrr - 25.09.2017

ciekawa produkcja chociaż bardziej preferuje ^^ oldschoolowe brzmienia to jestem na tak ^^