MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Shabboo Harper X Hek4tonK3iR vs elephanT Session - Despair - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Shabboo Harper X Hek4tonK3iR vs elephanT Session - Despair (/temat-trap-shabboo-harper-x-hek4tonk3ir-vs-elephant-session-despair)

Strony: 1 2 3


RE: Shabboo Harper X Hek4tonK3iR vs elephanT Session - Despair - Shabboo Harper - 17.10.2017

CaffeineMC:

Cytat:"super track, Shabboo a znasz Sui Generis Umbra akurat z mojego rodzinnego miasta
tak mi się od razu skojarzyło, bo nie siedzę zbytnio w aż takich klimatach, ale raz na jakiś czas przychodzi ochota na coś "ryjącego beret";]"

Uprzejmie dziękuję Ci Caffeine. Cieszę się, iż gościsz w moim temacie... ^D
Twórczość Sui Generis Umbry prześledziłam; owszem jest intrygująca. Wszelako takowe klimaty, a właściwie kreację utworu zbliżonego do tego typu gatunku (Witch House "w odcieniu" Post Apocalyptic Dark Ambient'u), traktuję li tylko w kategorii eksperymentu. ^^

Fantasmagorian:

Cytat:"O k....a ale miazga! Czegoś takiego to jeszcze nie słyszałem. W uszach mi piszczy od wysokich częstotliwości."

Dobitnie i konkretnie... ;)

Cytat:"Jestem bardzo ciekaw co nakierowało Cie do stworzenia czegoś tak... odjechanego. Jaki malował Ci się obraz tworząc i słuchając TAKICH dźwięków? WOW!"

Track, pod względem Sound/Vocal Design'u, wiernie odzwierciedla swój tytuł ("Despair"). Pozwolę sobie powtórzyć, iż jest to temat poświęcony buntowniczej treści; gniewie/bezsilności/rozpaczy... Jeśli chodzi o źródło mej inspiracji, wybacz, lecz nigdy w tej kwestii nie zwierzam się, jednocześnie szanując odczucia i wolność interpretacji każdego słuchacza. Niejednokrotnie różnorodność wrażeń; spektrum, koloryt owych jest fascynujący. :) Dziękuję Ci za komentarz.

PS. Robercie, witaj w MP. Beer


RE: Shabboo Harper X Hek4tonK3iR vs elephanT Session - Despair - Fantasmagorian - 17.10.2017

Dziękuję za jasną odpowiedź. Zawsze ciekawił mnie aspekt psychologiczny dotyczący takich oryginalnych pejzaży dźwiękowych. Co czuł artysta, kiedy dokonywał takich zawirowań w obszarze, w którym się z nami dzieli. Bo tak naprawdę włączając Twoją kompozycję "na własne ryzyko" wchodzimy do Twojego świata stając się jednocześnie odbiornikiem przekazu.

Dla mnie kolejną rzeczą (ewenementem), która budzi podziw to fakt, że jesteś kobietą, która przedstawia w swoich dziełach ból, chaos, zmęczenie i wszystko co kojarzy się z piekłem, zgnilizną, swądem... i sam w sumie nie wiem jakich słów obrać aby nikogo nie urazić. Że posiadasz taaaaką wyobraźnię!. Wybacz moją bezpośredniość ale jeszcze nigdy nie spotkałem osoby, która tworzy taką muzykę a już na pewno nie kobietę. Życie nauczyło mnie sztywnych stereotypów, że kobieta tworzy muzykę o miłości, smutku, i o takich "bla, bla bla"

Chcę abyś wiedziała, że darzę Cię Ogromnym podziwem za to, że wybrałaś taki gatunek muzyczny i taką formę przekazu. Że dzielisz się z nami cząstką swojej wyobraźni.
Pomijam już fakt, że Twoje kompozycje, które tu pokazałaś, pod względem technicznym są na bardzo wysokim poziomie.

Chyba zostanę Twoim nowym fanem, ponieważ lubię takie zryte kawałki.
Mimo tych oziębłych utworów, pozdrawiam cieplutko.

:E :E :E

AVE!


RE: Shabboo Harper X Hek4tonK3iR vs elephanT Session - Despair - Shabboo Harper - 18.10.2017

Ohhhh... Robercie. Jakże miodny, pietystycznie czarowny jest Twój post. Dziękuję Ci. W pewnym stopniu wzruszyłeś mnie. :)

Cytat:"Dla mnie kolejną rzeczą (ewenementem), która budzi podziw to fakt, że jesteś kobietą, która przedstawia w swoich dziełach ból, chaos, zmęczenie i wszystko co kojarzy się z piekłem, zgnilizną, swądem... i sam w sumie nie wiem jakich słów obrać aby nikogo nie urazić. Że posiadasz taaaaką wyobraźnię!. Wybacz moją bezpośredniość ale jeszcze nigdy nie spotkałem osoby, która tworzy taką muzykę a już na pewno nie kobietę. Życie nauczyło mnie sztywnych stereotypów, że kobieta tworzy muzykę o miłości, smutku, i o takich "bla, bla bla"."


Hmmm... czy wyobraźnia to kwestia płci? ^^ Kreatywność to wrażliwość, intuicja, świadomość. Potęga zmysłów. Tak czuję.

Cytat:"Chcę abyś wiedziała, że darzę Cię Ogromnym podziwem za to, że wybrałaś taki gatunek muzyczny i taką formę przekazu. Że dzielisz się z nami cząstką swojej wyobraźni.
Pomijam już fakt, że Twoje kompozycje, które tu pokazałaś, pod względem technicznym są na bardzo wysokim poziomie."

Ależ! Nie jestem godna Twego "podziwu"... Cieszę się, iż podoba Ci się choć "cząstka mnie". Ukryta w liryce; o różnolitej treści czy też emocjonalnej intesywności; "wpleciona" w nuty o wszelakim kolorycie. "Ocean gatunków" jest kuszący; lubię "zanurzyć się" w takowym i... wyrażać się niejednolicie. Kocham Ambient/Chillout to przewodni Genre w mojej twórczości. Wszelako będzie (jeszcze) "ostrzej", niż do tej pory... Wkrótce. ;)

Cytat:"Chyba zostanę Twoim nowym fanem, ponieważ lubię takie zryte kawałki.
Mimo tych oziębłych utworów, pozdrawiam cieplutko."

Ahhh... it feels sweet. ^^
Cóż, nie wszystkie, nie zawsze "oziębłe":

http://musicproducers.pl/temat-electronica-shabboo-harper-stop-thinking-start-feeling

Ślę ku Tobie ciepły uśmiech... ^D


RE: Shabboo Harper X Hek4tonK3iR vs elephanT Session - Despair - Fantasmagorian - 18.10.2017

^^^^^^ no i zrobiło się baaardzo słodko... "Miodnie" ^^^^^^