MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP rdzk - vvajbz - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP rdzk - vvajbz (/temat-dubstep-rdzk-vvajbz)



rdzk - vvajbz - RDZK - 20.12.2016

siema, siema. tu taki tomek. robie basy i wrzucam je na chmure.
dubstep to to moze do konca nie jest, ale kto sie przejmuje teraz gatunkami, fvck genres. zapraszam do odsluchu, ale jeszcze bardziej zachecam do konstruktywnej krytyki, bo to lubie i szanuje.
#140bpm



a drugiego dropa juz mi sie nie chcialo.. ;v


RE: rdzk - vvajbz - neurojin - 21.12.2016

Fajne brzmienie tego basu. Moim zdaniem trochę za głośny jest on w porównaniu do reszty utworu, ale to moje zdanie ;P Można by to jakoś rozbudować bardziej, dodawać trochę szumów, efektów, żeby się trochę więcej działo. Ogólnie fajne :)


RE: rdzk - vvajbz - djdomenek - 28.12.2016

No bas fajny ci wyszedł ale stopa jak dla mnie mogłaby być trochę bardziej soczysta


RE: rdzk - vvajbz - Shabboo Harper - 25.01.2017

Hey RDZK. Kojarzę Twój osobliwy image ["Gun"]; "nieokrzesany" styl, w którym "twórcza ekscentryczność" triumfuje. Z pewnością pod względem konceptu nie jest "u Ciebie" monotonnie; przeciwnie enigmatycznie, frymuśnie. Z reguły... Dziś, aranżacyjnie bieżący track brzmi już gorzej... Temat "okraszony" jest "garścią" ciężkich Fx'ów; niektóre tony niezbyt klarowne; w swej ekspresji brzydkie, surowe i uciążliwe. Wszelako takowy jest Sound Design; i choć Intro intryguje; ciąg dalszy "Vvajbz" poprzez arcyjednolite melo; bierne w swej treści tło, jak też niezbyt zachwycający "fun" z transpozycją kreuje wrażenie... zmęczenia. Jest eksperymentalnie; bez prężnego polotu; bez "iskrzących" defiguracji... Technicznie, w tak fragmentarycznym projekcie, według mnie, względnie poprawnie. ^^

Cytat:"... a drugiego dropa juz mi sie nie chcialo.. ;v"

Well, the choice is yours... ;)


RE: rdzk - vvajbz - RDZK - 25.01.2017

(25.01.2017, 3:14)Shabboo Harper napisał(a): Hey RDZK. Kojarzę Twój osobliwy image ["Gun"]; "nieokrzesany" styl, w którym "twórcza ekscentryczność" triumfuje. Z pewnością pod względem konceptu nie jest "u Ciebie" monotonnie; przeciwnie enigmatycznie, frymuśnie. Z reguły... Dziś, aranżacyjnie bieżący track brzmi już gorzej... Temat "okraszony" jest "garścią" ciężkich Fx'ów; niektóre tony niezbyt klarowne; w swej ekspresji brzydkie, surowe i uciążliwe. Wszelako takowy jest Sound Design; i choć Intro intryguje; ciąg dalszy "Vvajbz" poprzez arcyjednolite melo; bierne w swej treści tło, jak też niezbyt zachwycający "fun" z transpozycją kreuje wrażenie... zmęczenia. Jest eksperymentalnie; bez prężnego polotu; bez "iskrzących" defiguracji... Technicznie, w tak fragmentarycznym projekcie, według mnie, względnie poprawnie. ^^

Cytat:"... a drugiego dropa juz mi sie nie chcialo.. ;v"

Well, the choice is yours... ;)

zawsze wszystko tak poetycko opiszesz, ze az milo sie czyta, haha. dzieki


RE: rdzk - vvajbz - denial3 - 3.02.2017

strasznie mi podchodzi, zawsze byłem ciekaw jak coś takiego się robi :D

ale stopę faktycznie dałbym bardziej niską i drobinkę bardziej brzmiącą

tak czy inaczej kawał kawałka


RE: rdzk - vvajbz - RDZK - 3.02.2017

(3.02.2017, 0:56)eror napisał(a): strasznie mi podchodzi, zawsze byłem ciekaw jak coś takiego się robi :D

ale stopę faktycznie dałbym bardziej niską i drobinkę bardziej brzmiącą

tak czy inaczej kawał kawałka

stary nie ma zadnej reguły jak cos zrobic. siadasz, uruchamiasz wyobraznie i ufasz sobie i swoim uszom. nie mysl o tym czy siadzie to potencjalnemu odbiorcy. niech produkcja pozostanie zywa , a nie zamknieta w regulach ze to tak i tak i koniec, bo ktos kiedys tak powiedzial. fak dat.
podsumowujac, siadasz przy pececie i plyniesz z flow wlasnej wyobrazni i pomyslowosci. chcesz zrobic ciezkie scierwo, wiec to robisz. to cala magia. zaufaj sobie


RE: rdzk - vvajbz - denial3 - 3.02.2017

(3.02.2017, 18:08)RDZK napisał(a):
(3.02.2017, 0:56)eror napisał(a): strasznie mi podchodzi, zawsze byłem ciekaw jak coś takiego się robi :D

ale stopę faktycznie dałbym bardziej niską i drobinkę bardziej brzmiącą

tak czy inaczej kawał kawałka

stary nie ma zadnej reguły jak cos zrobic. siadasz, uruchamiasz wyobraznie i ufasz sobie i swoim uszom. nie mysl o tym czy siadzie to potencjalnemu odbiorcy. niech produkcja pozostanie zywa , a nie zamknieta w regulach ze to tak i tak i koniec, bo ktos kiedys tak powiedzial. fak dat.
podsumowujac, siadasz przy pececie i plyniesz z flow wlasnej wyobrazni i pomyslowosci. chcesz zrobic ciezkie scierwo, wiec to robisz. to cala magia. zaufaj sobie

zgadzam się w zupełności

a pytając o "jak to się robi" miełęm na myśli te basy dubstepowe

nie mam pojęcia jak się zabrać do czegoś takiego a kręci mnie to coś niezmiernie

i Twoje cholernie mi podchodzą


RE: rdzk - vvajbz - RDZK - 3.02.2017

(3.02.2017, 18:12)eror napisał(a):
(3.02.2017, 18:08)RDZK napisał(a):
(3.02.2017, 0:56)eror napisał(a): strasznie mi podchodzi, zawsze byłem ciekaw jak coś takiego się robi :D

ale stopę faktycznie dałbym bardziej niską i drobinkę bardziej brzmiącą

tak czy inaczej kawał kawałka

stary nie ma zadnej reguły jak cos zrobic. siadasz, uruchamiasz wyobraznie i ufasz sobie i swoim uszom. nie mysl o tym czy siadzie to potencjalnemu odbiorcy. niech produkcja pozostanie zywa , a nie zamknieta w regulach ze to tak i tak i koniec, bo ktos kiedys tak powiedzial. fak dat.
podsumowujac, siadasz przy pececie i plyniesz z flow wlasnej wyobrazni i pomyslowosci. chcesz zrobic ciezkie scierwo, wiec to robisz. to cala magia. zaufaj sobie

zgadzam się w zupełności

a pytając o "jak to się robi" miełęm na myśli te basy dubstepowe

nie mam pojęcia jak się zabrać do czegoś takiego a kręci mnie to coś niezmiernie

i Twoje cholernie mi podchodzą

ten akurat wykrecilem na sytrusie, bo moja ulubiona wtyka do tego typu bassow, sylenth1, sie wysypala i musialem znalezc alternatywe. ostatnio coraz wiecej bawie sie sytrusem, bo genialnie nadaje sie do ciezkich bassow. w sumie do czego sie on nie nadaje..
i znow zahacze o ta wybraznie. jesli sluchales moj wałek GUN, to tam basy krecilem na 3xOSC. distrotion, eq i inne chvje muje zrobily swoje mimo, ze to niespecjalnie rozbudowana wtyka. takze jak widzisz nie zawsze to wlasnie vsti robi najwieksza robote.


RE: rdzk - vvajbz - denial3 - 3.02.2017

chyba czaję o co chodzi :D

może spróbuje niedługo ukręcić dubstepa

(polecam Ci kawałek który niedawno znalazłem i mnie uwiódł, dubstepowy, jeśli będziech chciał słuchaj

https://www.youtube.com/watch?v=r4pcdVRPXHI

)