MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) (/temat-uplifting-david-macinski-lost-hearts-original-mix)



David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - skwarek - 2.01.2017

Witajcie Obywatele!
Dawno mnie tu nie było, no ale cóż... Brak internetu przez tyle czasu zaowocował chociaż nowym traczkiem. Wydaje mi się, że już możnaby go poddać Waszej ocenie i krytyce.
Zatem, tak jak zawsze- proszę o krytykę i sugestie.
Enjoy! :)

Dawid
[zs]http://www115.zippyshare.com/v/dpwm1zhZ/file.html[/zs]


RE: David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - Rafau - 2.01.2017

Przez pierwsze pół minuty nic się w sumie nie dzieje, generalnie mi nie przeszkadza, ale nie zaszkodziłoby wrzucić kilka przeszkadzajek. Dół wg mnie nie gra do końca jak powinien. Postarałbym się uwydatnić suba; lekko. Te acidy co wchodzą powinny być chyba w stereo mocniej. Za dużo gra na środku. Jak weszły pady to popsuły cały odbiór. Do breaka - im więcej rzeczy gra tym gorzej; postaraj się poprawić korekcję. Break słabyyyyy. Piano za bardzo stłumione. Nie ma żadnego przewodniego motywu. Melo w dropie samo w sobie jest interesujące. Przemawia do mnie, jednak za mało się tam dzieje. Jakieś przeszkadzajki, efekty by się zdały.

Generalnie nie jest nagorzej. Ma to wszystko swoje lepsze i gorsze momenty. Ciężko mi jednoznacznie wystawić jakąś ocenę. Na 4 to jest chyba trochę za mało. Ode mnie 3,5; ale do góry Ci nie podciągnę. :P

Cheers.


RE: David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - tomo3691 - 2.01.2017

Na początku słuchając utworu zastanawiałem się czemu gra tak jakby go zamknąć w "w pudle", potem zauważyłem, że nie zmieniłem z SD na HD :D <facepalm>
Generalnie oceniając z pozycji słuchacza to Twoje ostatnie utwory bardziej mi się podobały. Najgorzej wypadają tutaj chyba dwie partie: Climax i Breakdown. I właśnie tam brakuje tak jakby tego wypełnienia. Piano faktycznie tak jak kolega wyżej napisał jakby stłamszone, jakby z bębna od pralki. Takie pierwsze skojarzenie hehe. Barwa tego leadu też jakoś tak słabo mi podeszła. Sam bassline bardzo fajny, taki metaliczny - jak ja to nazywam ;P Ode mnie również leci 3,5/5 :)


RE: David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - In-Tegral - 4.01.2017

Cienko z EQ i separacją i rozłożeniem w panoramie, kick w momentach gdzie już gra dużo elementów "gaśnie". Melodie trochę "nijakie" nie zapadają w pamięci i nie "wrzucają" nas w dany nastrój. Dźwięki ogółem złe nie są, ale wymagają większego szlifu. Zdecydowanie miałeś lepsze tracki.


RE: David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - SecretRank - 9.01.2017

Typowy uplifting, chyba dlatego trensy podupadły bo nic nowego się nie stało.

Melodie takie średnie, aranżacyjnie nawet spoko.


RE: David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - Shabboo Harper - 15.01.2017

Davidzie, wobec powyższego, "powiem" krótko: miks zbyt "ściśnięty w środku"; jest za dużo "góry" w ok. 12 kHz. Od czasu do czasu słyszalne są "click'i"/trzaski (1:45-1:46); nadto momenty, w których "góra" jest dotknięta Delay'em również nie brzmią czysto (2:16-2:20). Zgodzę się z Rafałem (Rafau) w kwestii jednolitości wstępu; Acid'ów, które "topnieją" w przewodnim melo; jak również Breakdown'u, gdzie piano (w swej subtelnej wariacji) jest "okrutnie" przyćmione przez agresywnie "puszkowy" Kick. Wszelako, temat po gruntownym sztafażu, potencjalnie będzie very trendy w swym gatunku... ;D


RE: David Macinski- Lost Hearts (Original Mix) - KBK - 28.01.2017

Wstęp jest nawet ciekawy. Niestety, gdy wchodzi pad, jest on całkowicie odklejony, wręcz słychać fałsz ale nie wiem z czego to wynika tak naprawdę... pianino zostało zniszczone zbyt dużym spreadem reverbu, tak mi się wydaje. Po breaku gra nawet dobrze, ale słychać przestery, nie wiem może to wina zippyshare. Ogólnie jakiś lead z Phaserem dodałby trochę rozpiętości całego utworu. Końcowy part gra najlepiej, ładny acid.

Bardzo naciągane 4.