MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Tenzu - Fiction - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Tenzu - Fiction (/temat-trap-tenzu-fiction)



Tenzu - Fiction - choppedLifeTenzu - 2.01.2017

Jakiś czas temu strzelone.



poprawiam tytuł
Maciek




RE: Tenzu - Fiction - kosaosa - 4.01.2017

Za przeproszeniem ale jak słysze ten Fx z Kill Billa to mi się odechciewa , co do całości to oklepane troche , taki Lex Luger 2010/11 . Kombinuj bardziej , żeby zawsze powstało coś unikalnego .


RE: Tenzu - Fiction - Hola Flavio - 5.01.2017

słyszałem milion takich bitów
>mix dramat


RE: Tenzu - Fiction - choppedLifeTenzu - 5.01.2017

(5.01.2017, 14:27)Hola Flavio napisał(a): słyszałem milion takich bitów
>mix dramat

Rejestrując się na tym forum spodziewałem się bardziej konstruktywnych opinii od "słyszałem milion takich bitów", na dodatek pisze to osoba, która no nie oszukujmy się jest na podobnym poziomie. Przed odpowiedzią sprawdziłem twojego sc i pragnę zauważyć, że bazujemy na zupełnie innych płaszczyznach. Mimo wszystko dzięki.
5!


RE: Tenzu - Fiction - Hola Flavio - 5.01.2017

chcesz konstruktywnej to masz
>klasyczne trapowe bellsy, orchestral hity, kościelne dzwony i ten fx na dropie - no wyszukanie jak nie wiem co
>open haty i hihaty zdecydowanie za głośno i mogłeś dać je bardziej w panoramie, bo walą środkiem i męczą
>stopa i clap z pierwszej paczki jak się wpiszę "trap drums kit" czy coś tam
>bass to morderstwo w biały dzień, w ogóle poziomy głośności to dla Ciebie chyba najmniej istotna rzecz, bo przester jak sam sku^wesyn

nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, że jesteśmy na podobnym poziomie
owszem, bazujemy na zupełnie innych płaszczyznach, bo nie jara mnie robienie takich samych bitów jak wszyscy

żaden hejt, tylko najzwyczajniej w świecie wymagam oryginalności i jakości


RE: Tenzu - Fiction - choppedLifeTenzu - 5.01.2017

No i to rozumiem. Wyciągając wnioski z konstruktywnej opinii jestem w stanie tworzyć lepsze rzeczy, tak jak mówiłem to są moje początki, dopiero wchodzę w ten światek.


RE: Tenzu - Fiction - M.Barczyk - 7.01.2017

Siemano, no tutaj Tenzu muszę powiedzieć,że jednak koledzy trochę racji mają, ja tam nie czepiam się,że sama kompozycja i aranż niezbyt oryginalne, bo jeśli to Twoje tak jak mówisz początki to potrzeba trochę czasu na znalezienie jakichś swoich patentów czy to na brzmienie czy w ogóle na to jaką muzykę chce się robić. Co do miksu to fakt faktem bit jest głośny :D ale niestety już po waveformie widać,że to taka trochę parówa bez dynamiki, ponadto warto właśnie większą uwagę przykładać do poziomów głośności poszczególnych ścieżek żeby były dobrze zbalansowane, to wbrew pozorom wcale nie jest takie proste, ja też często mam rozkminy odnośnie tego szczególnie przy większej ilości ścieżek, no i ewidentnie coś tu jest przesterowane chyba w niekontrolowany sposób bo brzmi niezbyt przyjemnie. Ogólnie jeśli chodzi o takie sprawy miksu itd. to jest to baardzo zawiły temat, czasami frustrujący (przynajmniej ja tak mam jak nie mogę osiągnąć zamierzonego efektu :D) także na to potrzebne są lata żeby jako tako ogarniać. Sprawdzałem Twoje pozostałe tracki to ten wydaje mi się najsłabszy, tamte wypadają jak dla mnie sporo lepiej. Pracuj dalej nad skillsami, tragedii jakiejś nie ma bo słyszałem tutaj i sam wyprodukowałem niegdyś gorsze rzeczy, pozdrówki :)


RE: Tenzu - Fiction - choppedLifeTenzu - 7.01.2017

Dzięki za opinię, teraz jak przesłuchuję tego wszystkiego to strasznie mi to trzeszczy. Niebawem będzie lepiej ;)