MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Devv - XXX - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Devv - XXX (/temat-hip-hop-devv-xxx)



Devv - XXX - Devv - 9.01.2017

Siemka! Zrobiłem sobie takiż oto subtelny bicik, krótki, bo krótki, ale to mu nadaje trochę tajemniczości, przynajmniej moim zdaniem; jestem z niego bardzo zadowolony ;)

Ta piosenka jest jedna z mojego (prawdopodobnie) nadchodzącego albumu/epki.

Zapraszam do odsłuchu




RE: Devv - XXX - Mocade - 9.01.2017

W jaki sposób wytłumiasz bit? Zawsze mnie to zastanawia gdy słucham utwory takie jak ten, bo na swój sposób fajnie to brzmi. No trochę szkoda że tak krótko, można było dociągnąć co najmniej do dwóch minut, jednak słucha się naprawdę świetnie.

Ode mnie 4, pozdrawiam.


RE: Devv - XXX - Devv - 9.01.2017

(9.01.2017, 19:29)Mocade napisał(a): W jaki sposób wytłumiasz bit? Zawsze mnie to zastanawia gdy słucham utwory takie jak ten, bo na swój sposób fajnie to brzmi. No trochę szkoda że tak krótko, można było dociągnąć co najmniej do dwóch minut, jednak słucha się naprawdę świetnie.

Ode mnie 4, pozdrawiam.

co masz na myśli mówiąc wytłumiać?


RE: Devv - XXX - Mocade - 9.01.2017

No ewidentnie czegoś tej perkusji brakuje, tak jakby ustawić całe EQ na minimum. Podoba mi się to rozwiązanie bo daje więcej uwagi pozostałemu kontentowi, zwłaszcza jeśli chodzi o ambient.


RE: Devv - XXX - Wasp - 9.01.2017

zajebiste pianino - barwa i harmonia
bas też burczy przyjemnie
nie wiem co to za szum, ale jest fajny, dodaje brudu
hand clap mógłby być lepszy ale i tak jest fajnie


RE: Devv - XXX - Devv - 9.01.2017

(9.01.2017, 19:45)Mocade napisał(a): No ewidentnie czegoś tej perkusji brakuje, tak jakby ustawić całe EQ na minimum. Podoba mi się to rozwiązanie bo daje więcej uwagi pozostałemu kontentowi, zwłaszcza jeśli chodzi o ambient.

Bardzo lubie minimalizm w muzyce. Dodatkowo myślę, że szum strasznie dużo daje, bo inaczej byłoby strasznie pusto. Dlatego polecam używać go jako wypełniacz jak i czynnik, który nadaje klimatu.


RE: Devv - XXX - Stik - 9.01.2017

Trafiłeś w mój gust, uwielbiam szum i niewyraźną perkusję ;) piąteczka leci.


RE: Devv - XXX - MariQ - 9.01.2017

Piękne :) Czekam na płytę.


RE: Devv - XXX - M.Barczyk - 10.01.2017

Vibe znakomity, wszystkie brzmienia przyjemne i dobrze dobrane, ten clap moim zdaniem niezły całkiem, chociaż możliwe,że można by go jeszcze dopieścić ale to jak zawsze, bassiwo super barwa, no kurcze, czekam na materiał bo ten króciutki wałeczek wchodzi bardzo ładnie


RE: Devv - XXX - Devv - 10.01.2017

(10.01.2017, 11:44)M.Barczyk napisał(a): Vibe znakomity, wszystkie brzmienia przyjemne i dobrze dobrane, ten clap moim zdaniem niezły całkiem, chociaż możliwe,że można by go jeszcze dopieścić ale to jak zawsze, bassiwo super barwa, no kurcze, czekam na materiał bo ten króciutki wałeczek wchodzi bardzo ładnie

powinienem sie w łeb walnąć za ten snare zaczął mnie drażnić już XD dzięki za opinie!


RE: Devv - XXX - GlobuZ - 10.01.2017

Kawałek ma klimat, ale bass wszystko psuje. Chodzi tu o jego ułożenie, bo barwa jest w porządku.


RE: Devv - XXX - RaNi/Works - 10.01.2017

Jak zawsze.
Ja na przykład nie mam jak się tu wypowiedzieć. Utwory dobre są po prostu dobre, jednak większość dobrych utworów nie ma takiego klimatu... ten utwór należy do tych właśnie z klimatem i takie oceniam zawsze wysoko.
5/5


RE: Devv - XXX - Hola Flavio - 10.01.2017

mój ulubiony odkąd jestem na forumku Heart


RE: Devv - XXX - Shabboo Harper - 17.01.2017

1:12? Ochhh... lubię gdy przyjemność trwa dłużej. Devvinitywnie. ;)