MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Shadowfinder - A message from heaven - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Shadowfinder - A message from heaven (/temat-ambient-shadowfinder-a-message-from-heaven)



Shadowfinder - A message from heaven - shadowfinder - 12.01.2017

Hejki!

Ktos ostatnio wysyla mi sygnaly z nieba...domyslacie sie kto?? ;-)

W kazdym razie...nowe dzwieki, pierwszy raz od na prawde dlugiego czasu od podstaw stworzylem cos nowego. Czekam na uwagi i wszystkim zycze mega muzycznego 2017r! :-)




RE: Shadowfinder - A message from heaven - Zirds - 12.01.2017

Ten Cowbell na prawym kanale po czasie zaczyna bardzo denerwować. Reszta bardzo ładna...
Mroczno się u Ciebie zrobiło ;)

4/5


RE: Shadowfinder - A message from heaven - Mocade - 12.01.2017

Słuchając tego widzę w wyobraźni krajobraz miasta na przyspieszeniu, także obrazek idealnie dopasowany do produkcji.
Zgadzam się z Zirdsem, można by przesunąć ten dźwięk trochę bliżej środka, naprawdę może męczyć.
Ogromnie podoba mi się tło, jest fajnie wykreowane, takie przestrzenne.
Pod koniec słyszę odrobinę głosów i żab, szkoda że tylko przez moment, choć z drugiej strony może tak miało być w tym ciekawym elektronicznym ambiencie, a przynajmniej tak nazwałbym ten utwór. Ode mnie 5.
Nawzajem shadowfinder, pomyślnych produkcji. :-) Pozdrawiam.


RE: Shadowfinder - A message from heaven - Wasp - 12.01.2017

podoba mi się jak się pady podgłaśniają, bardzo fajne , perkusja też
jest atmosfera
zafollowersowałęm Cię
Widzę że Ty tez robisz muzykę w wielu gatunkach


RE: Shadowfinder - A message from heaven - shadowfinder - 12.01.2017

(12.01.2017, 6:01)Mocade napisał(a): Słuchając tego widzę w wyobraźni krajobraz miasta na przyspieszeniu, także obrazek idealnie dopasowany do produkcji.
Zgadzam się z Zirdsem, można by przesunąć ten dźwięk trochę bliżej środka, naprawdę może męczyć.
Ogromnie podoba mi się tło, jest fajnie wykreowane, takie przestrzenne.
Pod koniec słyszę odrobinę głosów i żab, szkoda że tylko przez moment, choć z drugiej strony może tak miało być w tym ciekawym elektronicznym ambiencie, a przynajmniej tak nazwałbym ten utwór. Ode mnie 5.
Nawzajem shadowfinder, pomyślnych produkcji. :-) Pozdrawiam.

Dzieki za zyczenia! Ha! Zauwazyles zabe....a wiec odkryles "tajemnice" ;-)

Rozumiem o co wam chodzi z tym cowbell - w sumie jak tak slucham to macie chyba racje. Zrobie cos z tym. Dzieki za uwage!


RE: Shadowfinder - A message from heaven - Voel - 27.01.2017

Witam, bardzo spodobała mi się tutaj stopa, pasuje dobrze do reszty brzmień. Pady ładne z fajną górą, tylko po około 2:00 można by trochę je przyciszyć bardziej. Perka bardzo dobra.
Klimat, w tym utworze to taka wielkomiejska dźwiękowa panorama, bo właśnie kojarzy mi się to z dużym futurystycznym miastem oglądanym nocą, z okna jakiegoś drapacza chmur.
Gdybym był w takim miejscu i ktoś by puścił Twój utwór pasowałby idealnie. Pozdrawiam


RE: Shadowfinder - A message from heaven - Shabboo Harper - 8.02.2017

Sound Design wielce wiarygodny, jasny (szczególnie Bassline, urodziwie "mruczący" plus wszelkie Fx'y; Reverse'y). Jest ogromnie fonicznie; twórczo "chaotycznie"; takowe wrażenie potęguje Pad, w specyficznym swym natężeniu plus bogate instrumentarium perkusyjne. Utwór, w moim odczuciu, trochę zbyt krótki/bez kulminacji; wszelako takowa progresja dźwięków w pewnym momencie męczy; tak więc przy założeniu, iż ten aranż jest optymalny to długość utworu przekonuje acz, powtórzę, brakuje mi finału tej przypowieści; clou Twego "message". Klimat kojarzy mi się z produkcją Andreas'a Vollenweider'a "Behind the Gardens". Shadowfinder, gratuluję... ;D