MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP (/temat-trance-quillava-ustek-this-is-what-unites-us-ep)



Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - Quillava - 15.01.2017

Witam :) Chciałbym Wam dziś zaprezentować nową EP wydaną w Appointed Recordings stworzoną wraz z Moim przyjacielem :)

Pozdrawiam !

P.S. tak wiem że usłyszę "za dużo bassu" w Emotionalu ale utwory gotowe były na początku 2016 ,gdzie tego basu dawałem tyle ile lubię :D xD






RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - Shabboo Harper - 16.01.2017

Skoro to dzieło skończone, które (wreszcie) doczekało się releasing'u przystoi li tylko pogratulować... Beer I choć, w moim odczuciu, wciąż jest zbyt "zamaszyście" i niemiłosiernie tętniąco; z czarownym Breakdown'em; z fertycznym tłem to wobec powyższego nie jest to już istotne... Przemku, niech dobry los Wam sprzyja ;).


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - Rafau - 17.01.2017

Z uwagi, że track jest skończony to nie będę się dużo rozwodził. Rzeczy, które rzucają mi się w uszy... Rzadko to piszę, ale chyba nawet za szeroko to gra. White noise mi osobiście trochę przeszkadza. Piano w break ładne. Melodyjne. Melodia nietypowa, zapada w pamięci. Konstrukcja dropa dziwna. Troszku miszmasz wyszedł. Mimo wszystko 5/5. Gratulacje i życzę dalszych sukcesów.


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - Dj OneTwo - 17.01.2017

fajne lubie wlasnie takie techno trance brzmi tak jak lubie sluchac jak sciongam z djwitek.prv.pl brzmi jak takie energi czy cos bardzo ladne chociaz fajnie by bylo gdyby bylo troche szybsze


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - ralg - 20.01.2017

Bardzo udana produkcja, gratuluję wydania :P Najbardziej urzekł mnie breakdown i ten specyficzny lead. Utwór ma coś w sobie - wyróżnia się stylem za co duży plus.


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - pogotekk - 20.01.2017

Przyzwoita nutka :). Można przy niej latać po ścianach xD.
Break i melo wymiatają :). Oby tak dalej.
Pozdro :)


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - Stroke - 24.01.2017

Breakdown piękny, reszta trochę za ostra jak dla mnie. 5/5


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - KBK - 28.01.2017

Hej!
Jak dla mnie za mało basu w okolicy 50-150 Hz. Riff przepiękny, reszta niby gra jak powinna, ale trochę za suche. Aranżacyjnie uważam, że źle dobrałeś perkusję w stosunku do układu samej struktury melodii, dało to efekt, że perkusja gra w innym układzie niż melodia. Może sprawę załatwiłby jakiś arpegiowy basik? Ale to już pomysł samego kompozytora :) Mi osobiście to przeszkadza w odbiorze.
Ogólnie brzmieniowo wszystko fajnie.
Zostawiam 4 :)


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - Quillava - 31.01.2017

Dziękuje Wam za Waszą opinię:) Tak jak mówiłem gdybym miał zrobić ten kawałek znów dziś zrobiłbym nieco inaczej - miks troszku bym zmienił itp ale tak czy inaczej nie wyszło najwyraźniej źle :) Patent z melodią wyszedł nieco z przymusu - cdhodzi o lead, standardowe arpy po prostu nie pasowały mi tu więc zaryzykowałem z nieco innym układem :)

Dzięki za opinię!
Pozdrawiam !


RE: Quillava & Ustek - This Is What Unites Us EP - EternalSound - 25.06.2017

Ponury, mroczny początek, od 1:58 piękna partia, natomiast szczerze melodia mnie rozczarowała zarówno jeśli chodzi o brzmienie jak i nuty.