MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) (/temat-progressive-kaskade-disarm-you-rosse-remix)



Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - gutizer - 16.01.2017

w końcu udało mi sie skończyć ten remix , uh :x zajął mi prawie 100h ale i tak nadal jest średnio .. Zresztą , pozostawiam wam do oceny :)

Ps. Kick nie jest wybity troche za bardzo ?




RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - Pedri - 16.01.2017

Jak dla mnie to nie różni się jakością od profesjonalnego utworu. Ciężko się przyczepić do czegokolwiek. Drop bardzo dobry. Utwór który chętnie puściłbym wiele razy, co z resztą już kilka razy zrobiłem, gratulacje


RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - nullname - 16.01.2017

Chłopie... chyba Cię poyebało z tymi 100h... dobre 500 ;D ponad rok czasu -.- Nie wiem jak tak można, ale miło że w końcu skończyłeś xD
Znasz moją opinie. Like KSHMR. I od początku poziom był i teraz także jest, choć brakuje szerokości w miksie.

Masz 5-tke, bo jest coś.


RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - gutizer - 16.01.2017

Dziękuje za 5 :) Pedri - bardzo miło mi to czytać :D

Nullname - haa znowu sie spotykamy :D no zajęło mi to troche ale odstawiłem go i po drodze robiłem mase innych projektów , które jeszcze sie tu pokażą :x


RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - ProCkers - 22.01.2017

Kick rzeczywiście może troszeczkę minimalnie jest zbyt wybity. No i tak jak nullname wspomniał, troszkę brakuje tej szerokości w mixie. No i ja mam takie dziwne czysto subiektywne wrażenie, jakby czegoś mi brakowało w breakach, jakby nie miały takiej fajnej mocy wprowadzającej do dropu, albo miały jej za mało. Może są za ciche względem dropu? Albo może mi się tylko zdawać :D
Tak czy inaczej, kawałek jest świetny i daję piąteczkę :) Czekam na kolejne, mam nadzieje, że będą częściej wychodzić xd
Pozdro!


RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - OProject - 24.01.2017

Kick jest wybity, ale może to kwestia podbicia wysokich w attacku albo kompresji :P
Pianinko z początku trochę mało wyraźne, ale to już jak kto lubi, bo nie przeszkadza xd
Trochę więcej szerokości jak wspominali wcześnie, jak robiłeś majster to wystarczy gałkę width lekko, było by lepiej ;)

Jak dla mnie to porównywalny poziom co oryginał, no może poza stopą i stereo, u Ciebie synth nieco ostrzejszy :P
%5


RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - Mat.Mor.Raw - 8.02.2017

Gutizer, link do twojego utworu przestał działać. Podeślij prawidłowy link jak najszybciej, ponieważ twój remix bierze udział w głosowaniu Top7 stycznia.


RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - gutizer - 8.02.2017

(8.02.2017, 9:13)Mat Mor Raw napisał(a): Gutizer, link do twojego utworu przestał działać. Podeślij prawidłowy link jak najszybciej, ponieważ twój remix bierze udział w głosowaniu Top7 stycznia.

gotowe


RE: Kaskade - Disarm You (Rosse Remix) - Mat.Mor.Raw - 8.02.2017

Dzięki, bo już myślałem, że oddajesz mecz walkowerem ;)