MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Słodka - Pazur (prod. !koS) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Słodka - Pazur (prod. !koS) (/temat-hip-hop-slodka-pazur-prod-kos)



Słodka - Pazur (prod. !koS) - ZaRaz2001 - 17.01.2017


Dawno mnie tu nie było...
Chciałbym Wam dziś zaprezentować mój nowy "nabytek", powiedział bym wręcz: narybek Major Fukk. Jest młoda, strasznie kurwi, ale ma ku temu masę powodów. Jeszcze daleka droga przed nią, by stać się kompletna raperką, ale szybko jej nie odpuszczę. Przed Wami: Słodka!


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - GlobuZ - 17.01.2017

Produkcja podoba mi się, jest dobra. Ale ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile jest takich łaków jak ona w Polsce :D Nie chodzi tu absolutnie o wulgaryzmy, to jest po prostu rap o niczym ... Napisanie takiego tekstu nie wymaga myślenia. Koleżanka zepsuła Ci dobry bit ;) Jedyny plus jaki u niej dostrzegłem to, to że jest nawet ładna. Chyba, że zdjęcie jakieś takie.


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - ZaRaz2001 - 17.01.2017

(17.01.2017, 21:37)GlobuZ napisał(a): Produkcja podoba mi się, jest dobra. Ale ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile jest takich łaków jak ona w Polsce :D Nie chodzi tu absolutnie o wulgaryzmy, to jest po prostu rap o niczym ... Napisanie takiego tekstu nie wymaga myślenia. Koleżanka zepsuła Ci dobry bit ;) Jedyny plus jaki u niej dostrzegłem to, to że jest nawet ładna. Chyba, że zdjęcie jakieś takie.

A i owszem, mam pojęcie. Znam się na tyle na tym rzemiośle, że wiem, ze nie jest to górnolotna liryka (jakkolwiek to tak nazwać). Jednakże jest coś więcej, poza urodą, co ta dziewczyna posiada. Ma za sobą kawał historii, której osobiście nie życzę nikomu, ale nie mi o niej opowiadać. Ma też w sobie potencjał, który chcę z niej wydobyć. Nie uważam, żeby ten podkład był zmarnowany w jakikolwiek sposób, bo był tworzony z myślą tylko i wyłącznie o niej. To jest prezent od życia dla tej dziewuchy, a uwierz, nie dostała ich zbyt wiele. Przyjąłem ją pod skrzydła i tylko od Słodkiej zależy, czy wykorzysta tą szansę, czy ją zmarnuje. Możesz besztać, a ja i tak będę starał się ją czegoś nauczyć i przy okazji pokazać, że cały ten świat to nie tylko bagno, które wciąga głębiej i głębiej.


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - versu - 17.01.2017

fajnie że chcesz ją pocieszyć itd. ale nie musisz tego od razu upubliczniać, bo to jest tak chujowy rap że masakra, rap kobiecy powinien byc zdelegalizowany. A bit za to bardzo fajny, czuć tu nute west-coastu, niestety zmarnowany


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - MariQ - 20.01.2017

Flow do doszlifowania, ale tekst jest absolutnie banalny, w 2005 może by się podobał :) Wokal jest trochę za cicho. Bit jest fajny, dobrze buja, technicznie nie można się przyczepić.


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - Hola Flavio - 20.01.2017

Bit spoko, bez większych przyczepek
Ale o rapie
>słychać, że dopiero zaczyna
>ksywka bekowa XD
>no jak na dziewczynę to całkiem

ogólnie co Wy na forumkowy challenge na zwroteczki?
bo często producenci tutaj grymaszą przy poziomie rapu

oczywiście też się podłączam pod to


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - wasabeats - 23.01.2017

Świetny bicik,liryka powiedzmy sobie jeszcze w powijakach ale słychać że dziewczyna się stara daję 3/5 dla zachęty


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - tomek99246 - 21.02.2017

wszyscy lubimy dopalacze ;)


RE: Słodka - Pazur (prod. !koS) - tomek99246 - 21.02.2017

Fajne...