MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) (/temat-progressive-tritonal-feat-cristina-soto-lifted-andy-elliass-progressive-mix)



Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Andy Elliass - 8.05.2012

Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) Free Track





Jako iż jest to mój pierwszy progressive to postanowiłem oddać wam go za darmo miłego słuchania :)


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Peter O'ski - 8.05.2012

Bardzo przyjemny utwór, spokojniejszy jak na progressive przystało. Aż się rozmarzyłem... ;)

Kocham takie ciepłe plucki, fajnie tło zapełniają (już od początku w 0:04, ale szczególnie koło 4:00 - bajka ;) ) Właściwie jedyna rzecz, której brakuje mi do szczęścia to większy delay oraz reverb na tytułowym 'Lifted' w breaku i jestem w siódmym niebie.

Świetny track, oby tak dalej! :)



RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Stiopa - 8.05.2012

Ladnie wszystko wchodzi na poczatku. Miodzio...basior. Duzo sie dzieje. Swietna robota. Fajne perkusyjne fille.
Klimat sie wkreca. Nie ma do czego sie czepiac, daleko mi do Ciebie. Super.


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - sowa - 9.05.2012

bardzo lubię ten utwór w wersji oryginalnej.... ale Twoja mnie nie zawiodła muszę przyznać... technika to wiadomo aczkolwiek odnosze wrażenie, ze wokal ciutkę za głośno... :P bardzo spokojny klimat, ogólnie świetny kawałek :)


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - cinekkk1 - 9.05.2012

Podoba mi się ten soczysty miks. No i perka jest też dobra.


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Alex fat - 9.05.2012

No , kolega pokazal zemioslo , pro robota , uwielbiamm takie songi , grejt . :) Pozdraiwam


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Intransitive - 13.05.2012

Cóż... Profeska:) Śliczne plucki w tle:) Pozdro


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Raymi95 - 23.05.2012

bardzo fajne nic do dodania :)


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Matt Bukovski - 1.06.2012

Bardzo fajnie jak na pierwszy progressive, może lekko wokale lepiej dałoby się wmiksować, ale i tak jest super :)


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Muri - 1.06.2012

Wg mnie najlepsza produkcja w majowej TOPce. Masz mój głos.
Pozwoliłem sobie zabrać utworek z Twojego SC.
Pzdr. :)


RE: Tritonal feat.Cristina Soto - Lifted(Andy Elliass Progressive Mix) - Andy Elliass - 1.06.2012

(1.06.2012, 1:45)Matt Bukovski napisał(a): Bardzo fajnie jak na pierwszy progressive, może lekko wokale lepiej dałoby się wmiksować, ale i tak jest super :)

Miałem lekkie problemy z tym vocalem :D:D @Muri a pobieraj pobieraj , utwór jest dostępny za darmo ! :)