MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NS - Liar (Official Rework) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: NS - Liar (Official Rework) (/temat-ns-liar-official-rework)



NS - Liar (Official Rework) - nsboy - 20.01.2017


Witajcie :)
Dawno nie dodawałem tutaj żadnych nowych produkcji, ale dziś chciałbym podzielić się z wami moim najnowszym dziełem. Co o nim sądzicie, jakie macie uwagi ? :) Chciałbym abyście je wskazali jeśli takie macie, a na pewno mieć będziecie, ciągle pracuję nad tym aby każdy nowy utwór był coraz lepszy, bardziej profesjonalny, ale wciąż się uczę i myślę że to przynosi już pewne efekty :)


RE: NS - Liar (Official Rework) - XTH - 20.01.2017

*w*
Kawał dobrej roboty, mi się bardzo podoba. Bardzo przyjemnie się go słucha powiedziałbym że to nawet taki holidays hit
na pewno jeszcze wrócę aby posłuchać go kolejny raz. Aż będę stalkował i czekał na kolejny track ;)
GREAT !


RE: NS - Liar (Official Rework) - Fizzky - 20.01.2017

W drugim dropie można było lekko zmienić melodie ale i tak sztosik :D
5/5


RE: NS - Liar (Official Rework) - nsboy - 20.01.2017

No dziękuje :) Kurde właśnie wiem że w tym drugim dropie coś mogłem więcej pokombinować, ale z drugiej strony nie chciałem też przekombinować hehe ;) pozdrawiam :)


RE: NS - Liar (Official Rework) - nsboy - 20.01.2017

Ooo wielkie dzięki, i pozdrawiam serdecznie :) !


RE: NS - Liar (Official Rework) - Stroke - 24.01.2017

Technicznie strasznie przyjemny dźwięk, widać że wiesz co robisz. Melodia w dropie mnie nie urzekła i troszku pusto ogólnie, więcej layerów by się przydało myślę. Pozdro!:)


RE: NS - Liar (Official Rework) - nsboy - 24.01.2017

Rozumiem rozumiem, w kolejnych kawałkach będę starał się nieco wzbogacać i urozmaicać to wszystko by miało sens i dobrze brzmiało, dziękuję ! :D


RE: NS - Liar (Official Rework) - AirTight - 24.01.2017

Bardzo ciekawy moty, ciekawy i melodyjny!! Fajne melo piano jak i Leada natomiast skopałeś perkę i wydaje się przytłumiona jak dla mnie!! przejścia ciekawe i energiczne.. Brakuje mi jeszcze kilku elementów jakiego pluka czegoś co wypełniło by bardziej ten kawałek.. Na pewno podstawa do dalszej pracy i modyfikacji jest więc warto to dopracować.
Ode mnie na zachętę 4


RE: NS - Liar (Official Rework) - nsboy - 24.01.2017

Będę teraz bardziej przykładał się do perkusji bo sam widzę, że w wielu moich utworach jest ona nieco zbyt schowana jak i będę pracować nad większą różnorodnością, więc wielkie dzięki za opinię i pozdrawiam serdecznie :D


RE: NS - Liar (Official Rework) - STLKR CLL - 24.01.2017

Szczerze powiedziawszy bardzo fajna produkcja :)
Kiedy wchodzi clap, stopa traci moc, której i tak za dużo nie ma - potrzeba więcej suba.
Mam wrażenie, że im dłużej leci drop, tym suszej i puściej się robi - zdecydowanie layer mógłby być lepszy, zwłaszcza akordów.
Podoba mi się gra dolnego spektrum, przyjemny bas :)
Ode mnie 4 :)