MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Jozzo - Lost in the future - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Jozzo - Lost in the future (/temat-trap-jozzo-lost-in-the-future)



Jozzo - Lost in the future - Jozzo - 21.01.2017

To będzie mój pierwszy utwór na tym forum :) Wiem że ten utwór ma jeszcze wiele do życzenia w sumie w flu brzmiało to torchę lepiej po przetworzeniu bas jakoś zmarniał w kilku momentach xD Jak ktoś dotrwa do 1:04 to uwaga bo zrobił się tam jakiś dziwny dźwięk i jeszcze go nie usunąłem bo wrzucenie czegoś na yt z moim netem to sporo czasu :P Dodam że jestem otwarty na krytykę i będę bardzo wdzięczny jak wytkniecie mi wszystkie błędy co tu jest niepoprawnie itp. ;)
daje linka bo nie wm czmeu wyskakuje błąd jak mam z tagami :/




poprawiam tytuł oraz link
Maciek




RE: "Lost in the future" - 24dubstep - 22.01.2017

kawałek jak na początek według mnie spk :) a ten player tak czasem crashuje bo próbowałem go umieścić w post i też błąd odtwarzania 3/5


RE: "Lost in the future" - ProCkers - 22.01.2017

Kick z bassem jest nie najgorszy :) Choć kicka bym przyciszył na rzecz bassu, bo moim zdaniem zbyt odstają od siebie. No i bass ma jakoś zbyt mało mocy. Snare jest staaaaaaaanowczo za głośny. Przycisz go :D Średnio mi też pasują pasują te instrumenty porozrzucane na lewy kanał i prawy. Nie trzeba ich dawać na maxa w lewo lub w prawo by osiągnąć taki efekt przestrzeni :D Bo tak to jedno ucho słucha jednego a drugie drugiego :D Haty nie są złe. Ale ogólnie, wszystkiego jest tu za mało. Podejrzewam, że nawet jakbyś dołożył tutaj wokal, to dalej by było pustawo, brakuje jakiejś różnorodności, ciekawych przejść itp :)
Nie wiem jak długo produkujesz, ale jeśli są to początki to nie ma tragedii :)
Pozdrawiam!


RE: "Lost in the future" - Jozzo - 22.01.2017

Dzięki za opinie :D Tego kawałka nie będę już na siłę ulepszał a za to na podstawie waszych wskazówek skręcę coś lepszego :)

Tak ps to produkuję niby od pół roku ale jeśli wziąć pod uwagę że nie miałem do niedawna głośników (przez co nie słyszałem w ogóle basu) i do fla wchodziłem okazjonalnie, to gdyby tak naliczyć to jakiś miesiąc się z tym bawię xd


RE: Jozzo - Lost in the future - beraht - 26.01.2017

Mi pasuje jak ten sampel z lewej przechodzi, zabija monotonie i sprawia, że beat jest przyjemniejszy. Popracuj nad werbelkiem i spróbuj zgrywać ze sobą więcej dźwięków. Dobra robota, Peace*!


RE: Jozzo - Lost in the future - Jozzo - 26.01.2017

beraht

dzięki za radę :D pokombinuje w weekend bo w tygodniu to siły nie mam na fla xd


RE: Jozzo - Lost in the future - Shabboo Harper - 2.02.2017

Jeśli decydujesz się tworzyć Bit złożony z prostego Sound Design'u (paru pokrewnych dźwięków); trzeba wówczas przyłożyć się do zręcznego podkreślenia mocy/kolorytu każdego z dźwięków; właściwego "ułożenia" owych w przestrzeni utworu, tak by finalne brzmienie przykuło uwagę; wzbudziło choćby ciekawość... W przypadku tego projektu zgodzę się z ProCkers'em... Nie tylko selekcja tonów jest niesamowicie oszczędna, lecz również, w tak jednolitym temacie, intensywność/klarowność poszczególnych nut jest sporo ograniczona. Jedynie Snare (typu "Stick"), obok "przyćmionego" w swym "głuchym" pomruku Bass'u "triumfuje" w Twym "Lost In The Future". Odlegy Pad w (P kanale) dekoncentruje; zaś lekko chiptune'owy "rzewny" Synth kreuje motyw przewodni, który przy porządnej korekcie miksu (EQ/saturator/kompresor/limiter...); wcześniejszym wzbogaceniu track'u o konieczne defiguracje Beat'u/plastyczne tło (Fx'y/Glitch'e/Scratch'e) będzie niezgorszym "smaczkiem" całości. Niechże wszystko cechuje większy "nerw"/dziarskość... ;D

PS. Jozzo, witaj w MP. :)


RE: Jozzo - Lost in the future - dominoeste - 4.02.2017

pierwsze co sie rzuca to werbel zdecydowanie za głosno,jest fajny ale zdecydowanie powinienej dac go troche mniej