MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) (/temat-dubstep-prockers-1st-bullet-original-mix)



ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - ProCkers - 8.05.2012

Siemano ! :)

Tak więc, skończyłem swój Dubstepowy singielek :) Zapraszam do słuchania, pobierania, komentowania, udostępniania i nie wiem czego jeszcze :D




RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - ZOOn'r - 11.05.2012

No Procku, jestem pod wrażeniem :). Mix nieźle zrobiony, do masteringu też przyczepiać się nie ma o co i po co ;P. Mam tylko zastrzeżenie co do głośności dźwięków w głównym motywie, dubstepowym. Jakiś dźwięk jest cicho a drugi wali jak dzwon, na następny raz popraw to ;P. No ale jak nabierzesz doświadczenia i będziesz już robił systematycznie dobre kawałki, to kariera się przed Tobą otworzy :).


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Cris - 11.05.2012

taki no czytelny ten kawałek jest... nie wiem czy to dobrze... ale główny motyw śliczny gratulacje



RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - oneplayz - 12.05.2012

Klimat melodi mi sie bardzo podoba jest na czym ucho zawiesic. Pod koniec mile zaskoczenie jak to ruszylo wszystko z kopyta. Dla mnie BOMBA


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Antrack - 12.05.2012

aranżacyjnie moglbys troche urozmaicić ale wobbelek majstersztyk :D pionteczka :)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - closeinsounds - 13.05.2012

bardzo dobrze się słucha, w niektórych miejscach jakiś wokal by się przydał, ale nawet i bez niego, kawałek daje radę ;)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - TRANE - 13.05.2012

No, no.. główny temacik wymiata. Dołu mi trochę tylko brakuje w basach. Nie wiem,
może jestem za bardzo przyzwyczajony do tego. W każdym bądź razie podoba mi się.
Można spokojnie wracać do tego utworu.


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - piral - 13.05.2012

Dropy są dziwne. ;) Melodia piękna. Niewykorzystany potencjał czuję.

Pomysł: 9/10
Wykonanie: 8/10


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - djdomenek - 18.05.2012

świetny kawałek ale końcówka najlepsza :)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Yes I Am - 19.05.2012

:O Wobble wobbleee wooooobobbbbblooooobleeeee...:D
No to ci wyszło super.
Trzeba przyznać ci, że możesz zostać przy dubstepie ale HU też sobie rób :D.
Melodia też wyszła całkiem przyjemnie, może jeszcze tylko brakuje fragmenty, co by grała pocięta na maksa.


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Sithani - 19.05.2012

Łoł, man, porządny track !
Mix czyściutki, musisz to gdzieś wydać :)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - mr.pixx - 20.05.2012

wow! wielki rozpierdziel duży + za możliwość sciągnięcia :)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - V!D! - 29.05.2012

no no mnie zahipnotyzowalo! ;) podobaja mi sie te przejscia i dobor instrumentow, wszystko sie ładnie łaczy w całosc. a brakuje mi tu jakiegos krotkiego wokalu ale to juz moja wyobraznia;) JEST ZAJEBISCIE!



RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Pax - 9.06.2012

Stopa, werbel miazga, z resztą jak i cały track


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Wappa - 21.06.2012

Ciężki dobry kick[!] tylko na wejściu z bassem już kuleje jego brzmienie, a szkoda :( ogółem kawałek bardzo ciekawy i klimatowy.


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Eremi - 22.06.2012

Najs, Brawo! :) Piękny kawałek, ładnie użyte dźwięki, mix na wysokim poziomie, spokojnie można by wydać w labelu :)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - DJ Kamillo. - 25.06.2012

Nie słucham zbyt dużo dubstepu, ale muszę przyznać, ze ten kawałek jest świetny.Tak trzymaj. :)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - Furry - 4.07.2012

Na prawde dobry kawałek. Zastanów sie nad wydaniem tego gdzieś, pozdrawiam :)


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - B-Sick - 5.07.2012

Jak na co dzień nie słucham dubstepu, to ten utworek mnie zauroczył :) Wszystko pięknie współgra, mix b. dobry, jest moc!


RE: ProCkers - 1st Bullet(Original Mix) - 3Deck - 7.07.2012

Melodia wręcz cudowna + Pięknie to wszystko razem gra :) Aranżacja bardzo dobra :)