MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Diplodok - Na Wojtusia - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Diplodok - Na Wojtusia (/temat-other-diplodok-na-wojtusia)



Diplodok - Na Wojtusia - denial3 - 2.02.2017



Kołysanka którą wszyscy znacie i kochacie a szczególnie małe dzieci które lubią misie


RE: Diplodok - Na Wojtusia - Mocade - 7.02.2017

Ten tytuł brzmi jak jakaś pozycja xD

Ciekawie wykreowany track, podoba mi się podkład, choć 2:25 dźwięki lekko się rozbiegają z rytmem. Sampel ognia trochę niskiej jakości, mogłeś użyć jakiegoś z YT, jest pełno filmików typu "fireplace 10m/1h". Klimat typowo Halloween'owy, z lekkim napięciem. ładny wokal i wymyślny tekst, wszystko zdaje się do siebie pasować. 5/5, pozdrawiam.


RE: Diplodok - Na Wojtusia - Zirds - 8.02.2017

(7.02.2017, 12:31)Mocade napisał(a): Ten tytuł brzmi jak jakaś pozycja xD

Ciekawie wykreowany track, podoba mi się podkład, choć 2:25 dźwięki lekko się rozbiegają z rytmem. Sampel ognia trochę niskiej jakości, mogłeś użyć jakiegoś z YT, jest pełno filmików typu "fireplace 10m/1h". Klimat typowo Halloween'owy, z lekkim napięciem. ładny wokal i wymyślny tekst, wszystko zdaje się do siebie pasować. 5/5, pozdrawiam.

Jak wymyślny tekst? Przecież to napisała Janina Porazińska, polska poetka, która pisała na początku ubiegłego wieku. Sama piosenka, a raczej kołysanka w oryginalnej nazwie to Bajka Iskierki.

Kto śpiewa tą piosenkę w Twojej wersji eror?

"Dzwonki" sinusowe na początku za głośno.
Bardzo mi się podoba to minimalne brzmienie. Sampel ognia - tak jak to nazwał Mocade - w moim odczuciu jest bardzo dobry, jakościowo pasuje do takiego utworu w stylistyce Lo-Fi, brzmi bardziej jak trzask winylowej płyty...

Ode mnie 5/5, za klimat :)

Dodam tylko od siebie moją wersję tej piosenki, a raczej melodii, którą stworzyłem parę lat temu :)



PS. Mocade, nie dlatego Cię wsparłem żebyś został HelpMatem, żebyś nie wiedział najistotniejszych rzeczy <wrrr>


RE: Diplodok - Na Wojtusia - Mocade - 8.02.2017

O pani Porazińskiej nie wiedziałem, nie interesuje się ani poezją ani historią muzyki, to raczej specjalizacja kompozytorów.
"Wsparłeś"? Nie pamiętam abym kogokolwiek prosił o coś takiego. Nie potrzebne mi wsparcie opryskliwego człowieka.


RE: Diplodok - Na Wojtusia - Zirds - 8.02.2017

(8.02.2017, 15:01)Mocade napisał(a): O pani Porazińskiej nie wiedziałem, nie interesuje się ani poezją ani historią muzyki, to raczej specjalizacja kompozytorów.
"Wsparłeś"? Nie pamiętam abym kogokolwiek prosił o coś takiego. Nie potrzebne mi wsparcie opryskliwego człowieka.

Trochę wiedzy na tematy powiązane z Historią muzyki nikomu nie zaszkodziły. Uważam, że żeby móc jednak być Helpmatem na tym Forum to trzeba mieć jakąś wiedzę związaną z komponowaniem utworów. Patrz na posty Shabboo, są przepełnione wiedzą, historią, nawiązywaniami do innych dziedzin muzyki oraz sztuki; Mat Mor Raw także zyskał swoją rangę tym, że potrafi umiejętnie ocenić miks, aranż, instrumentarium utworów; Recoil ma wiedzę techniczną, nie musi oceniać utworów, wystarczy, że potrafi pomóc ludziom, którzy mają problemy ze sprzętem i softwarem...
Ucz się sam i pomagaj tak jak umiesz i miej dystans do ludzi, którzy także Tobie próbują pomóc i nie odbieraj tego jako atak. A to, że jestem opryskliwy, to albo się przyzwyczaisz albo po prostu mnie zignorujesz :)


RE: Diplodok - Na Wojtusia - denial3 - 11.02.2017

(7.02.2017, 12:31)Mocade napisał(a): 2:25 dźwięki lekko się rozbiegają z rytmem.

celowy zabieg :P


(8.02.2017, 13:09)Zirds napisał(a): Kto śpiewa tą piosenkę w Twojej wersji eror?

moja ukochana :)


RE: Diplodok - Na Wojtusia - Zirds - 11.02.2017

Śliczny głos.