MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER eror - popółnocna - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER eror - popółnocna (/temat-other-eror-popolnocna)



eror - popółnocna - denial3 - 7.02.2017



piosenka popółnocna


RE: eror - popółnocna - Mocade - 7.02.2017

Ja pier.. ty cholero, ja jeszcze specjalnie podgłaśniam bo za cicho a tu jeb po uszach. xD

Nie wiem czy traktować to poważnie czy jako fklgic, ale chyba coś na granicy, pomiędzy tym a tym. Zarówno tekst jak i podkład sprawiają wrażenie jednocześnie przemyślanych, jak i napisanych na szybko na kolanie. Ciężko ocenić bo wokal niby zaśpiewany, gitara niby zagrana, wszystko niby jest ale nic nie ma. :-) Siedzi w tym utworze jakaś nuta szaleństwa której nie jestem w stanie zdefiniować.


RE: eror - popółnocna - DMNSound - 7.02.2017

Nie wiem nawet pod jaki gatunek to można podciągnąć;) Przesłuchałem kilka Twoich produkcji i zawsze mnie szokujesz. Można powiedzieć, że technikę przesteru opanowałeś do perfekcji, jednak sam klimat utworu nie jest dla mnie. Nie będę oceniał, bo nawet nie wiem jak ;) Cenie sobie Twoją indywidualnośc.


RE: eror - popółnocna - Zirds - 7.02.2017

eror.. powinieneś poznać mojego kolegę PinkNoise'a... On piszę psychodeliczne opowiadania. Bardzo śmieszne i sympatyczne :)


RE: eror - popółnocna - Avey - 8.02.2017

Ogólnie Bardzo fajne tylko pierwsze 55s bym uciął . Za dużo trzasków nawet jak na ten styl ;) Wokal oczywiście na +.


RE: eror - popółnocna - Recoil83 - 20.02.2017

Witam miałem wzmacniacz na połowę ustawiony, aż podskoczyłem na siedzeniu z początku, ale dalej się fajnie rozwija, gitary we wszystkich postaciach dominują, chociaż ten przester jest trochę psychodeliczny, jeżeli wokal własny to gratuluję umiejętności, to jest dobre dam 5.


RE: eror - popółnocna - Shabboo Harper - 28.02.2017

Dysharmonijny, dychotomiczny; utopiony w dystorsji "ciernistych", surowych dźwięków utwór Twój jest... Psychodeliczny Sound Fun, sui generis tekst; wokal w pewnym stopniu metodyczny w interpretacji kilkuwątkowej treści...

PS. Miłoszu, podoba mi się Twoje "proszę". ^^


RE: eror - popółnocna - damnscrth - 15.05.2017

Tak słuchałam tych Twoich "dziwadeł" i nie wiem czy jest to taki styl bycia "nienormalnym" czy to kpina z siebie czy z innych. Jeżeli masz dystans do siebie to spoko, jeżeli robisz sobie przysłowiowe jaja ze słuchacza to też jakas jest to misja. Nie kazdego przyciagniesz na dlużej bo predzej czy pozniej wiadomym bedzie ze Eror ma jazde. Ale bedzie tez grupa sluchaczy dla ktorych taka egzotyka jest strawna. Mnie tylko zastanawia jedno - czy jestes w stanie chociaz raz zrobic cos normalnego - tj. bez falszu nawet udawanego, dziwacznego frazowania, chorych zlepkow dzwiekow. Chcialbym sie przekonac. Pewnie mozesz moja ocene ominac ale mozesz tez wziasc to sobie do rozmyslunku. Z techniką w twoich kawalkach jest fatalnie ale masz glos i sprzet a to bardzo duzo. Zrob z tego jakis pozytek. Przekombinowac kawalek to nie sztuka, slyszalem takich setki, Ty robisz to ciagle. Staje sie to komiczne i uważam, ze zaczynasz powoli nudzić. Zycze sukcesow. :V


RE: eror - popółnocna - denial3 - 15.05.2017

Wiesz, przeklęty scratchu, KWESTIA GUSTU. szanuję Twoje zdanie, ale zdaje mi się że jesteś dość zamknięty. Mogę się mylić. Każdy jest indywidualnością. Robię to co mi się podoba. Jak Ci się nie podoba, oceniaj źle, pisz że jestem komiczny itp itd. Ja mogę napisać że jesteś po prostu zgorzkniałym *****, ale tego nie zrobię.

I tak, robię też"normalne" rzeczy, normalny gościu. Ale nie tym razem


A teraz spierdalaj dziadzie chujowy!!!!


(15.05.2017, 16:30)damnscrth napisał(a): Tak słuchałam tych Twoich "dziwadeł" i nie wiem czy jest to taki styl bycia "nienormalnym" czy to kpina z siebie czy z innych. Jeżeli masz dystans do siebie to spoko, jeżeli robisz sobie przysłowiowe jaja ze słuchacza to też jakas jest to misja. Nie kazdego przyciagniesz na dlużej bo predzej czy pozniej wiadomym bedzie ze Eror ma jazde. Ale bedzie tez grupa sluchaczy dla ktorych taka egzotyka jest strawna. Mnie tylko zastanawia jedno - czy jestes w stanie chociaz raz zrobic cos normalnego - tj. bez falszu nawet udawanego, dziwacznego frazowania, chorych zlepkow dzwiekow. Chcialbym sie przekonac. Pewnie mozesz moja ocene ominac ale mozesz tez wziasc to sobie do rozmyslunku. Z techniką w twoich kawalkach jest fatalnie ale masz glos i sprzet a to bardzo duzo. Zrob z tego jakis pozytek. Przekombinowac kawalek to nie sztuka, slyszalem takich setki, Ty robisz to ciagle. Staje sie to komiczne i uważam, ze zaczynasz powoli nudzić. Zycze sukcesow. :V



RE: eror - popółnocna - denial3 - 15.05.2017

Dodam jeszcze że bardzo cenię jak komuś uda się w tak inteligentny sposób zaburzyć mi spokój. Od razu Cię lubię :)
(15.05.2017, 16:30)damnscrth napisał(a): Tak słuchałam tych Twoich "dziwadeł" i nie wiem czy jest to taki styl bycia "nienormalnym" czy to kpina z siebie czy z innych. Jeżeli masz dystans do siebie to spoko, jeżeli robisz sobie przysłowiowe jaja ze słuchacza to też jakas jest to misja. Nie kazdego przyciagniesz na dlużej bo predzej czy pozniej wiadomym bedzie ze Eror ma jazde. Ale bedzie tez grupa sluchaczy dla ktorych taka egzotyka jest strawna. Mnie tylko zastanawia jedno - czy jestes w stanie chociaz raz zrobic cos normalnego - tj. bez falszu nawet udawanego, dziwacznego frazowania, chorych zlepkow dzwiekow. Chcialbym sie przekonac. Pewnie mozesz moja ocene ominac ale mozesz tez wziasc to sobie do rozmyslunku. Z techniką w twoich kawalkach jest fatalnie ale masz glos i sprzet a to bardzo duzo. Zrob z tego jakis pozytek. Przekombinowac kawalek to nie sztuka, slyszalem takich setki, Ty robisz to ciagle. Staje sie to komiczne i uważam, ze zaczynasz powoli nudzić. Zycze sukcesow. :V



RE: eror - popółnocna - damnscrth - 15.05.2017

Cytat:"Wiesz, przeklęty scratchu, KWESTIA GUSTU. szanuję Twoje zdanie...".

xDxDxD

Taaa. KWESTIA GUSTU. :V Także szanuję Twoje zdanie i gdy wrzucę niebawem mój kawałek licze na odzew z Twojej strony. Wyluzuj nie szukam tu konfliktu - pisałem moje zdanie - nie słodziłem Tobie i nikomu nie będe zbyt długo siedzę w tym ogródku.
Jestem Damian Beer


RE: eror - popółnocna - denial3 - 15.05.2017

(15.05.2017, 17:23)damnscrth napisał(a):
Cytat:"Wiesz, przeklęty scratchu, KWESTIA GUSTU. szanuję Twoje zdanie...".

xDxDxD

Taaa. KWESTIA GUSTU. :V Także szanuję Twoje zdanie i gdy wrzucę niebawem mój kawałek licze na odzew z Twojej strony. Wyluzuj nie szukam tu konfliktu - pisałem moje zdanie - nie słodziłem Tobie i nikomu nie będe zbyt długo siedzę w tym ogródku.
Jestem Damian Beer




OBIECUJE ŻE DLA CIEBIE NAGRAM NAJNORMALNIEJSZY KAWAŁEK EVER.
Z DEDYKACJĄ


RE: eror - popółnocna - damnscrth - 15.05.2017

DZIEKI... a potem dasz mi w mordę postem przy moim kawałku.
;D
Spoko już wiem, że się polubimy - bez podtekstów.
Też tak jak Ty Cenię ludzi, którzy biorą na klatę "problem" i potrafią dyskutować. W tej branży to nie zawsze normalka. Hehe
CZEKAM.