MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE KSZ - Looking For - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE KSZ - Looking For (/temat-house-ksz-looking-for)



KSZ - Looking For - KSZ - 12.02.2017

Kolejny "future" ode mnie.. :)




Robiłem to z 2 miesiące, więc mam nadzieję, że jakieś efekty są. :V

Pozdrawiam,
K⚡Z


RE: KSZ - Looking For - Deonite - 12.02.2017

Całkiem ciekawe intro, tu się postarałeś, porównując to do poprzedniego kawałka. Ale mam dziwne wrażenie, że wokal nie do końca wpasowuje się do breaka. Drop jest w porządku, ale... za głośny :) Zakryłeś perkusję, a ona jest bardzo ważna w future house/bounce. Kick trochę mocy nie ma.

Brzmi to bardziej profesjonalnie, niż poprzedni utwór. Naprawdę się postarałeś :)


RE: KSZ - Looking For - STLKR CLL - 12.02.2017

Drop jest zdecydowanie zbyt głośny w porównaniu do reszty utworu. Ogólnie jak na mój gust jest zbyt sucho, mało pogłosów i słaby layer (w drugim dropie deczko lepiej).


RE: KSZ - Looking For - Fly - 13.02.2017

Kawałek całkiem niezły, drugi drop naprawdę mi wpadł w ucho. Ciekawe melodie i dobór dźwięków.

To na plus,a na minus to zdecydowanie za słaba stopa. Jest słyszalna w miksie, ale ma mało mocy. Chyba za dużo dołu jej uciąłeś.

Również nieco drażni zbyt duża różnica w głośności dropu,a reszty.

Myślę, że 4/5 jest odpowiednią oceną ;)


RE: KSZ - Looking For - Deonite - 13.02.2017

Cytat:Chyba za dużo dołu jej uciąłeś.

Ale... po co?


RE: KSZ - Looking For - Stroke - 13.02.2017

Matko kochana,ale się zdziwiłem jak ten drop nagle tak mocno podgłośniło, nie rób mi takich rzeczy:D Intro mi się najbardziej podobało, wokal nie z tej bajki. Chyba w tym gatunku powinno być bardziej bassowo, ale nie znam się:D Walcz dalej, pozdrawiam:)


RE: KSZ - Looking For - KSZ - 14.02.2017

Uwaga... W kicku zmieniałem.. nic ;P Taki po prostu jest.. ale na przyszłość postaram się wybierać bardziej "mięsiste" stopy :D a z dropem to rzeczywiście przesadziłem z głośnością.. sorry.. Stroke xD


RE: KSZ - Looking For - rura33 - 14.02.2017

czesc. Fajny pomysł z wokalami, tak pomyslalem na początku, później mniej się zgrywa z całoscią także w dalszej części bym go już nie wciskał :) w sensie około 1min kawałka. bo później już na wejściu gdy go nie ma ejst całkiem dobrze. Wyczuwalny własny klimat co jest ważne w tworzeniu muzy. Małe elementy do poprawki ale każdy się rozwija takze to nie jest pewnie wszystko na co Cię stać :) pozdro


RE: KSZ - Looking For - Pedri - 16.02.2017

Myślę, że z dopracowanym mixem byłby to kawał dobrego utworu, melodia i bass dobry, tylko są trochę mało zbalansowane względem siebie, można by je jeszcze trochę dopieścić. Wokal mi się podoba, ale mam wrażenie że momentami trochę nie pasuje, ale nie ma tragedii. Fajnie pocięte wokale po 1 dropie, coś w stylu garrixa. Rób dalej bo widać duży potencjał biorąc pod uwagę Twój wiek