MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Phattcut - Tree of Life (video) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Phattcut - Tree of Life (video) (/temat-electronica-phattcut-tree-of-life-video)



Phattcut - Tree of Life (video) - Phattcut - 24.02.2017

Nowość ode mnie:



Jak zawsze zachęcam do sprawdzania i komentowania :)

5!
Phattcut


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - DMNSound - 24.02.2017

Jak dla mnie rewelka! I kawałek i teledysk ;)


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - Equinox - 24.02.2017

fajne bardzo. miks wygląda na czysty. wszystko ładnie współgra. aczkolwiek osobiście zmieniłbym te haj hety na jakieś mniej agresywne. mam nadzieje ze wiesz o czym mowie. 5


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - Wasp - 24.02.2017

ten cięty sampel mi nie podszedł ale perkusja i bass mi się podoba
fajne akordy na gitarce.. jest git
o mixie się nie wypowiem bo słucham tego teraz na słuchawkach dousznych ale nawet na nich brzmi to bardzo dobrze
słuchając wpadłem na taki pomysł żeby w tym kawałku znalazły się odgłosy czy śpiewanie indiańskie


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - tomaszp - 25.02.2017

Z punktu widzenia produkcji - nie mój klimat ale jako fan Pendulum (choć nie do końca nawiązujesz do tego) to zrobiłeś właśnie utwór lutego :)

Cóż więcej powiedzieć, jest mega i tyle. Po kilkukrotnym przesłuchaniu stwierdzam, że jedyny minus tego kawałka to to, że tak krótko trwa :)

Zazdroszczę talentu !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - Phattcut - 3.03.2017

dzięki za odsłuch i dobre słowa! :)

Pozdrawiam
Phattcut


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - Maciek - 4.03.2017

Ciekawy numer - jeśli chodzi o miks to bardzo ładnie - czyściutko wszędzie, dobra separacja oraz poziomy. Aranżacyjnie również fajnie jesteśmy momentami zaskakiwani. Jakbym się miał czegoś uczepić to może zbyt urwanej końcówki, ale to na prawdę musiałbym musieć ;)
5


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - barthus - 4.03.2017

Klasa! Bardzo to w Twoim stylu, który polubiłem od momentu gdy usłyszałem utwór "Ganesha", a wcześniej w sumie jeszcze "Raices" (kozacki kawałek). Jak dla mnie jesteś na takim poziomie gdzie można po prostu usiąść i słuchać, i nie doszukiwać się elementów, które nam nie pasują :D

Czekam na więcej, 5!


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - funkyfella - 14.03.2017

Ambrozja dla uszu :) bardzo fajnie to pocięte i poprzeplatane. technicznie ma sie sie do czego dowalić, stylistycznie kwestia gustu ale w mój to trafia :D Bardzo ciekawie to poprowadziłeś, nie da sie znudzić tym trackiem :0 Pińć na pińć i głos w top 7


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - libra_makowski - 15.03.2017

Bardzo dobry kawałek. Technicznie bez zastrzeżeń. Świetny pomysł na teledysk.


RE: Phattcut - Tree of Life (video) - Phattcut - 18.03.2017

Dziękuję wszystkim za komentarze :) cieszę się z tak pozytywnego odbioru!