MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP DeWu - Yo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP DeWu - Yo (/temat-hip-hop-dewu-yo)



DeWu - Yo - Dymek - 14.03.2017

Taki prosty bicik jedna pętla pod nawijke.




RE: DeWu - Yo - funkyfella - 14.03.2017

No tak jak napisałeś to się zgadza :) przyjemny trip nawet, taki sick! ale nie męczy, chce mi się dalej tego słuchać mimo iż na 4 i PÓŁ minuty to straszna monotonia bracie.
Brakuje mi troche pazura i jak na taką długość traku to aranżuuu i kilku dodatkowych motywów któe bysie przeplatały. Nie oceniam bo to taka "jedna pętla pod nawijkę" :D


RE: DeWu - Yo - anna - 14.03.2017

yo ? hmm ok , podoba mi się barwa perkusji a dokładnie mam na myśli to coś co się nazywa snare ;) z basem chyba lekko przesadziłeś , chyba nie powinien grać na pierwszym miejscu w mixie ? nie ma tutaj przez to przesterów ? hmm początkująca jestem ;)


RE: DeWu - Yo - tks21 - 15.03.2017

Troszkę monotonnie aczkolwiek technicznie jest dość dobrze :) Mam wrażenie, że to jest zwolniony Trap :) [Wiem że są takie trapowe kawałki np, w 64 BPM'ach(sam robię takie wolniejsze - a raczej nieudolne produkcje z tego gatunku]. Perka jak dla mnie czyściutka, bez zarzutów ogólnie cały beat :) 5/5


RE: DeWu - Yo - MariQ - 15.03.2017

(15.03.2017, 9:51)tks21 napisał(a): Mam wrażenie, że to jest zwolniony Trap :) [Wiem że są takie trapowe kawałki np, w 64 BPM'ach
W 50 BPM trap też może robić robotę :)

Bit jest całkiem przyjemny, fajnie się słucha :)
W momencie gdy melodia się obniża pociągnąłbym dalej melodię, dodał jeszcze cztery nuty.

Co do monotonii, obczaj sobie bit do Future Sh!t - to tez bit właściwie na jednej pętli, a ile tam się dzieje! Oczywiście bit w obecnej formie, gdyby napotkał dobrego rapera, mógłby wcale nie być nudny, ale zabiegi rodem z "sh!t" raczej fajne urozmaiciłyby tu aranż :)


RE: DeWu - Yo - Rumush - 16.03.2017

Zgadzam się w pełni z przedmówcami. Pętla bardzo fajna, z dobrym raperem nawet nie byłoby co krytykować. Podbijam MariQ'a, by pociągnąć melodię dalej. Jakieś drobne glitche, efekty, 'tape stopy' dodałby jeszcze uroku. Ale do rapu jak najbardziej się nadaje. 5!


RE: DeWu - Yo - Maciek - 17.03.2017

Ponad 4 minuty to zdecydowanie za długo na tak monotonny utwór. Z tym co mamy w takiej postaci to spokojnie można by się zamknąć w minucie. Mamy fajny hook, wokół którego można by zbudować coś na prawdę solidnego.


RE: DeWu - Yo - Stik - 18.03.2017

Zdecydowanie brakuję tu rapera jak na 4 minuty. Jak na moje ucho trochę bas za mocny, poza tym spoko ;)


RE: DeWu - Yo - Shabboo Harper - 19.03.2017

"Prosty bicik"; zgrabny Loop. Owszem, jest repetytywnie; jest jednolicie, lecz po "wkręceniu nawijki" będzie bdb. ^^ Wtedy bowiem, jest to już li tylko kwestia estetycznej transfiguracji projektu. Kolejne "pierwiastki" z pewnością przysporzą Twemu "Yo" cudownie "czarnego" image'u. Damianie, proponuję delikatne "podcięcie" Hi Hat'ów i Clap'u (jest zbyt ostro, i w efeckie męcząco); Bass ciutulkę "burczy". Fx'y wokalne frymuśne, klimatyczne... :)