MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Stik - Straight From My Soul - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Stik - Straight From My Soul (/temat-hip-hop-stik-straight-from-my-soul)



Stik - Straight From My Soul - Stik - 28.03.2017

Piękny wiosenny wieczór + herbata + 16 padów = bit :P
Dajcie znać jak siedzi



RE: Stik - Straight from soul - Tomi - 28.03.2017

Fabryka wokalu nie dała? :D Dobrze siedzi, chociaż sie nie znam, ale gra jak u Rycha :P


RE: Stik - Straight from soul - ZaRaz2001 - 28.03.2017

Przeorałbym...


RE: Stik - Straight From My Soul - Shabboo Harper - 3.04.2017

Hmmm... trochę "rozmyty" jest tenże Bit. Brzmienie analogowe (wręcz "taśmowe"); niewykluczone, iż takowy jest Twój zamysł... ;) Clap'y "wycofane", potraktowane en passant; Kick/Snare nader surowe. Według mnie zbyt zbliżone do siebie (warto byłoby je odróżnić, np. werbel "ułożyć" bardziej "w górze", zaś stopę mocniejszą "w dole"). Melodia jednorodnie podąża "przed siebie", od czasu do czasu będąc "dotkniętą" Riff'em dźwięcznej gitary; Sample wokalu nużący. Stik, w moim skromnym odczuciu, pod względem aranżu/konstrukcji/selekcji poszczególnych tonów (ostrości owych) to trochę bezbarwny track. Sugeruję choćby korektę w EQ. :)


RE: Stik - Straight From My Soul - MastahWayneBeats - 3.04.2017

Bardzo fajny klimat, a dobranie sampelków - miodzio :D


RE: Stik - Straight From My Soul - Maciek - 3.04.2017

Bardzo ładnie pocięte sample, ich dobór i ułożenie. Perkusja z wariacjami już więc niedosyt po poprzednim instrumentalu wypełniony. Podoba mi się to przejście z jednej części utworu w drugą. 5


RE: Stik - Straight From My Soul - tks21 - 4.04.2017

Ładne sampelki :) Taki kawałek na rozkmine. Jakbyś dodał do tego rap, to na prawdę byłby kawałek mega ale i tak ten instrumental siedzi w mojej głowie :) hehe :) Pozdrawiam 5/5


RE: Stik - Straight From My Soul - rura33 - 5.04.2017

jak dla mnie zasłuzyłeś na subskrypcje, tyle bym dodał od siebie ;] fajny klimat, czuć juz te pare lat kminienia chyba ze jestes uzdolnionym początkującym ;]


RE: Stik - Straight From My Soul - Stik - 5.04.2017

(28.03.2017, 22:40)Tomi napisał(a): Fabryka wokalu nie dała? :D Dobrze siedzi, chociaż sie nie znam, ale gra jak u Rycha :P

Hehe może kiedyś da jakiś wokal ;P

(28.03.2017, 23:29)ZaRaz2001 napisał(a): Przeorałbym...

Dzięki, może jakieś plony by z tego wyrosły :D

(3.04.2017, 0:03)Shabboo Harper napisał(a): Hmmm... trochę "rozmyty" jest tenże Bit. Brzmienie analogowe (wręcz "taśmowe"); niewykluczone, iż takowy jest Twój zamysł... ;) Clap'y "wycofane", potraktowane en passant; Kick/Snare nader surowe. Według mnie zbyt zbliżone do siebie (warto byłoby je odróżnić, np. werbel "ułożyć" bardziej "w górze", zaś stopę mocniejszą "w dole"). Melodia jednorodnie podąża "przed siebie", od czasu do czasu będąc "dotkniętą" Riff'em dźwięcznej gitary; Sample wokalu nużący. Stik, w moim skromnym odczuciu, pod względem aranżu/konstrukcji/selekcji poszczególnych tonów (ostrości owych) to trochę bezbarwny track. Sugeruję choćby korektę w EQ. :)

Dzięki za jak zawsze rozbudowaną i konkretną ocenę!

(3.04.2017, 12:43)MastahWayneBeats napisał(a): Bardzo fajny klimat, a dobranie sampelków - miodzio :D

Dzięki, starałem się aby to jakoś brzmiało ;)

(3.04.2017, 20:32)Maciek napisał(a): Bardzo ładnie pocięte sample, ich dobór i ułożenie. Perkusja z wariacjami już więc niedosyt po poprzednim instrumentalu wypełniony. Podoba mi się to przejście z jednej części utworu w drugą. 5

Dzięki! :)
(4.04.2017, 21:23)tks21 napisał(a): Ładne sampelki :) Taki kawałek na rozkmine. Jakbyś dodał do tego rap, to na prawdę byłby kawałek mega ale i tak ten instrumental siedzi w mojej głowie :) hehe :) Pozdrawiam 5/5

No to jak się wkręciło w głowę to się cieszę :P

(5.04.2017, 14:19)rura33 napisał(a): jak dla mnie zasłuzyłeś na subskrypcje, tyle bym dodał od siebie ;] fajny klimat, czuć juz te pare lat kminienia chyba ze jestes uzdolnionym początkującym ;]

Jakiegoś dużego stażu w tej branży nie mam, dopiero półtora roku, dzień w dzień się w to bawię ;D Dzięki za subskrybcję ;P