MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Niflheim - Weavers of the stars - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Niflheim - Weavers of the stars (/temat-ambient-niflheim-weavers-of-the-stars)



Niflheim - Weavers of the stars - Niflheim - 6.04.2017

Witam

Rozpocząłem prace nad kolejnym projektem(krótką Epką)

I podsyłam wam do oceny drugi już utwór z niej, tym razem krótkie intro

Miłego słuchania :D
Z góry dziękuje za jakieś opinie i rady :)

(I tak nagłe przyśpieszenie tych bells'ów w tle jest celowe)



Nieco zmieniona wersja ^

Dodana na prośbę Recoil83


RE: Niflheim - Weavers of the stars - MikeOst - 6.04.2017

jak dla mnie jest dosc kiepsko. calosc sklada sie z kilku dzwiekow a glowny motyw falszuje. Tak czy owak pracuj dalej bo gatunek dziwny sobie obrales i moze powstac cos ciekawego kiedys :)


RE: Niflheim - Weavers of the stars - Mocade - 6.04.2017

Przywodzi na myśl nawalonego jak szpadel mikołaja który nie da rady latać po niebie w wigilie i przewraca się po ulicy zaszczany i pijany. http://tiny.pl/g51rq idealne przełożenie w dźwięk tego obrazka. Choć niespecjalnie porywa, to jednak brzmi komicznie, takie 3/5. Pozdrawiam.


RE: Niflheim - Weavers of the stars - pafkom - 6.04.2017

Doceniam intro, ciekawe, przywodzi mi na myśl klimat z gier, typu skyrim lub wiedzmin. ok.


RE: Niflheim - Weavers of the stars - PureInstinct - 7.04.2017

Kurczę, twój album zmiótł mnie z kolan - był świetny. Jednak tutaj ilość dysonansów po prostu zbyt agresywnie uderza słuchacza, przez co całość jest nie do przesłuchania ; (

Eksperyment według mnie uważam za nieudany Beer


RE: Niflheim - Weavers of the stars - Niflheim - 7.04.2017

Dziękuje za opinie

Utwór miał być swego rodzaju eksperymentem, stworzeniem czegoś zupełnie innego niż to tej pory robiłem, było to trochę na siłę
Teraz zauważyłem jak bardzo chybiony był to pomysł, na szczęście resztę utworów które trafią do epki utrzymałem w klimacie zbliżonym do Ragnaröka
Cóż a samo "Weavers of the stars" odchodzi w niepamięć i znika z mojego SC :D


RE: Niflheim - Weavers of the stars - Shabboo Harper - 7.04.2017

Zdążyłam jeszcze odsłuchać. ^^
I...? W kategorii "Intro" fragment ten według mnie brzmi(ał) intrygująco, frapująco, swoiście. Niflheim, "powiem" tak: nie rezygnuj z takowego eksperymentu. Spróbuj stworzyć właśnie "coś" różnolitego, odrębnego; co więcej dysharmonijnego, bezkompromisowego. "Czegoś" co nie będzie "zbliżonym" wcieleniem Twych poprzednich utworów... "Weavers Of The Stars"? Tak; niech cdn.

Choć... The choice is Yours; only. ^^

Cytat:Cóż a samo "Weavers of the stars" odchodzi w niepamięć i znika z mojego SC :D



RE: Niflheim - Weavers of the stars - Recoil83 - 8.04.2017

Przesłuchałbym chętnie, wstaw z powrotem utwór.

Nie wszystko musi być super melodyczne, np. utwór mógł by być użyty w grze żeby wyrazić jakąś zagadkową sytuację,
w pierwszej kolejności tobie się to musi podobać, a reszta niech mówi co chce, twój utwór mi się podoba.


RE: Niflheim - Weavers of the stars - ak47soundsystem - 11.04.2017

no faktycznie, straszny fałsz... Wariacki wręcz... Jako intro niepolecam. Wystraszysz ludzi


RE: Niflheim - Weavers of the stars - CaffeineMC - 13.04.2017

aaa tam fałsz, jeśli to jest intro 1:30 minuty, to może być takie poryte, nie są to takie fałsze, że się nie da słuchać, tylko takie w stylu muzyki z horrorów, ja bym kompozycji nie ruszał


RE: Niflheim - Weavers of the stars - Voel - 3.05.2017

He he, a mi się nawet spodobał ten eksperyment, ciekawy pomysł, bo ten utwór zapamiętam na długo, spośród setek innych przez swą nieszablonową koncepcję. Moim zdaniem nawet fajnie by było gdybyś w przyszłości zrobił coś w tej stylistyce, wystarczyłoby bardziej przemyśleć kompozycję i z pewnością wyszłoby coś ciekawego.
Jedynie nie podoba mi się w tym kawałku, że wszystko wjeżdża, od razu tak bez mydła, chodzi mi o poziom głośności, powinieneś to zrobić bardziej delikatnie, z klasą. Daję 4, pozdrawiam