MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun (/temat-reggae-dj-herrero-reggaeton-beat-5-warm-sun)



DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - tks21 - 6.04.2017

Wszystko co napisałem o tym kawałku to napisałem w Previewie #4. Nie chciałem skopać tak ciepłych instrumentów więc zostawiłem dźwięki bez miksu. Dembow, bass i specyficzne fx'y miksowane :) (Przypomnę, że użyłem presetów z Nexusa) Zapraszam do odsłuchu.




RE: DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - MariQ - 6.04.2017

Bardzo tu cukierkowo :)
Nie moje klimaty, ale kawałek jest całkiem niezły
Dobry balans instrumentów, bo nawet bez miksu brzmi dobrze.
Bass jest jakiś dziwny


RE: DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - prodakszyn - 7.04.2017

Rzeczywiście trochę cukierkowo, ale nawet mi się spodobało to. Miks jest klarowny nawet jeżeli go nie ma to wszystko ma swoje miejsce i nic tutaj się jakoś mocno nie gryzie ze sobą.


RE: DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - tks21 - 7.04.2017

(6.04.2017, 19:11)MariQ napisał(a): Bardzo tu cukierkowo :)
Nie moje klimaty, ale kawałek jest całkiem niezły
Dobry balans instrumentów, bo nawet bez miksu brzmi dobrze.
Bass jest jakiś dziwny


Faktycznie zły bass zastosowałem :) Jednak powininen być delikatniejszy


RE: DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - Stik - 8.04.2017

Hehe fajnie wyszło, w końcu jakaś reggaeton'owa odskocznia :) Może i jest cukierkowo, ale chyba taki był zamysł


RE: DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - Shabboo Harper - 9.04.2017

Ochhh... i Preview #4 jest już "w pełnej krasie" skończony. ;) W moim odczuciu, nie różni się "to" istotnie od wersji Demo. Parę incydentalnych tonów z początku brzmi nader skromnie w kwestii upiększenia Sound Design'u. Bass jest niemiłosiernie "zgnieciony"; Synth wciąż "dotknięty" przesterem; Kick/Snare zbyt "z przodu", przez co wariacja Pluck'ów "walczy" o swój byt w miksie. Aranż wielce powtarzalny; powściągliwy. Track potrzebuje więcej "powietrza", "chwili zawieszenia", tak by wiarygodniej "poczuć tytułowe ciepło", "ogrzać się" owym (np. wyrafinowany Breakdown; "okraszony" zwiewnym Sweep'em, czarownym "smyczkiem"...). Tks21, krótsze "Warm Sun", w "esencji" de facto prostych nut, nie byłoby tak nużące. ;D


RE: DJ Herrero - Reggaeton Beat #5 Warm Sun - tks21 - 9.04.2017

(8.04.2017, 22:41)Stik napisał(a): Hehe fajnie wyszło, w końcu jakaś reggaeton'owa odskocznia :) Może i jest cukierkowo, ale chyba taki był zamysł

Właśnie był taki zamysł. Dziękuje za ciepłą opinię :)


(7.04.2017, 9:50)prodakszyn napisał(a): Rzeczywiście trochę cukierkowo, ale nawet mi się spodobało to. Miks jest klarowny nawet jeżeli go nie ma to wszystko ma swoje miejsce i nic tutaj się jakoś mocno nie gryzie ze sobą.

Tak cukierkowo. Miksu nie ma jako takowego jeżeli chodzi o dźwięki. Tylko werble,stopy itd. :)