MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE KBK - Upcoming Memories - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE KBK - Upcoming Memories (/temat-trance-kbk-upcoming-memories)



KBK - Upcoming Memories - KBK - 14.04.2017

KBK - Upcoming Memories


Tym razem spokojnie w tempie 125, w zasadzie sam nie wiem co to za gatunek :)
Ten kawałek powstał w wyjątkowo emocjonalnej dla mnie aurze, słuchając go przenoszę się jak gdyby w inny wymiar... i to na trzeźwo :D
Miłego odbioru :)






RE: KBK - Upcoming Memories - cinekkk1 - 15.04.2017

Spokojny, klimatyczny utworek, faktycznie można się fajnie wyciszyć i rozmarzyć przy tym kawałku. Co do strony technicznej, też w sumie jest spoko, ale sam też nie wiem czy może przydałby się bardziej miękki kick.


RE: KBK - Upcoming Memories - Foortic - 20.04.2017

No track faktycznie ma swój wdzięk... ma swój klimat także to jest na plus.
Tak jak cinek mówi, przydałby sie tu trochę mniej twardy kick... taki zeby tylko delikatnie muskał a nie stukał...
Miks ogolnie jest chyba dobry. Wszystko jest dobrze słyszalne.
Podoba mi sie tendziewczyna fx z duzym rezonansem i lfo... taki co sie ciągnie przez caly utwór.... sam go rrobiłeś?


RE: KBK - Upcoming Memories - Abigail Noises - 29.04.2017

Fajny klimat i spokojna leniwa aranżacja – nastrojowe. Przez barwę i spory pogłos na klawiszach zalatywało lekko Robertem Miles'em. Ogólnie aranż spoko i miło się tego słuchało. Technicznie także ok – mnie stopa nie przeszkadzała choć pewnie gdyby jej lekko dołożyć suba byłoby jeszcze cieplej w odbiorze. Wszystko ładnie odseparowane od siebie i klarowne – świetne pady. Jedyny zarzut to zbyt krótki break, przez co można odnieść wrażenie zapętlenia głównego melo.


RE: KBK - Upcoming Memories - In-Tegral - 30.04.2017

Jest spoko, dla mnie jedynym minusem jest brak jakiegoś konkretniejszego clicku na stopie, przez to trochę dynamika cierpi.
Tak to aranżacja, melodie, dźwięki wszystko jest cacy i na prawdę można się odprężyć podczas słuchania, zostawiam 5, ale "Culture" dalej nie przebiłeś :E.

PS. Na zdjęciu jest Twoja Niebiańska Gazela? :E


RE: KBK - Upcoming Memories - Recoil83 - 30.04.2017

Witam, twój utwór jest w takim klasycznym stylu jaki znam, jak bym nie wiedział że to ty, to pierwsze skojarzenie jakie mi przychodzi na myśl to Robert Miles, fajne wideo do tego w timelapsie, od mnie 5.


RE: KBK - Upcoming Memories - KBK - 1.05.2017

Dzięki za odsłuch i cenne uwagi, które jak zwykle będą pomocne w dalszym tworzeniu :) Co do stopy, celowo nie dawałem click'a, aby byłą trochę schowana, ale przeanalizuję to jeszcze ;)

(30.04.2017, 12:10)In-Tegral napisał(a): PS. Na zdjęciu jest Twoja Niebiańska Gazela? :E

We własnej osobie :D
P.S. W moim poprzednim kawałku też się znalazła ;) Przynajmniej nie zostanę posądzony o plagiat okładek z sieci :D


RE: KBK - Upcoming Memories - EternalSound - 25.06.2017

Nie moje klimaty (za wolno :P) Ale bardzo fajny dobór brzmień (clapa wymienił bym na jakiś snare raczej), Piękne atmosferyczne pady w tle. Barwa kicka też mogłaby być inna (brzmi jak syntezatorowa stopa, co?)