MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER !koS - Wasteland - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER !koS - Wasteland (/temat-other-kos-wasteland)



!koS - Wasteland - ZaRaz2001 - 20.04.2017


Nadawało by się na soundtrack do jakiegoś filmu w klimatach Fallout'a.


RE: !koS - Wasteland - Niflheim - 21.04.2017

Witam

Jak dla mnie powiedzenie że twój track pasowałby do filmu jak powiedziałeś w "Klimatach Fallout'a" jest małym clickbait'em. Według mnie nie ma w tym "wyczuwalnego" post apo.Cóż jednak to jest twoja wizja, nie będę się z tym sprzeczał.
Tak czy siak, utwór bardzo przyjemy; wciąga. Nie nudzi do samego końca jest ciekawy
Mimo iż nie mogę się do końca odnaleźć w twojej wizji, i nie potrafię "złapać" myśli które ci towarzyszyły, doceniam twój utwór

4/5 :D

Pozdrawiam :)


RE: !koS - Wasteland - ZaRaz2001 - 21.04.2017

(21.04.2017, 10:08)Niflheim napisał(a): Witam

Jak dla mnie powiedzenie że twój track pasowałby do filmu jak powiedziałeś w "Klimatach Fallout'a" jest małym clickbait'em. Według mnie nie ma w tym "wyczuwalnego post apo.Cóż jednak to jest twoja wizja, nie będę się z tym sprzeczał.
Tak czy siak, utwór bardzo przyjemy; wciąga. Nie nudzi do samego końca jest ciekawy
Mimo iż nie mogę do końca odnaleźć w twojej wizji, i nie potrafię "złapać" myśli które ci towarzyszyły, doceniam twój utwór

4/5 :D

Pozdrawiam :)

Nie jest to ambient z obowiązkowym tyrkaniem licznika Geigera, ale kojarzy mi się z taką knajpą gdzieś na pomarańczowej pustyni pośród ruin miasta. Swojej wyobraźni nie oddam, za bardzo ją cenię.


RE: !koS - Wasteland - Zirds - 23.04.2017

Mi to brzmi jak Toksyczny klimat filmów Noir.. Coś z pogranicza Lynch'a, Dupieux'a i Tarrantino, czyli "Pulp Mulholland Rubber Fiction Drive", jeżeli oglądałeś wszystkie to chyba wiesz o co chodzi.. Taka psychodela funky z lat 90tych w klimacie Ska, w kolorach Surrealizmu. Tak to mogę nazwać.

4/5


RE: !koS - Wasteland - ak47soundsystem - 24.04.2017

To jest z fajnym klimatem i z pomysłem, może trochę niedoprodukowane (słabo się wszystko klei ze sobą). Początek wciąga. Potem słaby jest ten temacik w 1:20 - raczej kładzie to co do tej pory było dość dobre. Potem te organki (+ bas co już jest) ciągną to w stronę dub-u. Natomiast zakończenie (od 2:18) jest raczej męczące. Ten niski wokal-stęk "Uooo" jest fajny, dopóki go nie nadużywasz.
Moim zdaniem ma potencjał, bo coś się cały czas dzieje.


RE: !koS - Wasteland - ZaRaz2001 - 26.04.2017

(24.04.2017, 19:19)ak47soundsystem napisał(a): To jest z fajnym klimatem i z pomysłem, może trochę niedoprodukowane (słabo się wszystko klei ze sobą). Początek wciąga. Potem słaby jest ten temacik w 1:20 - raczej kładzie to co do tej pory było dość dobre. Potem te organki (+ bas co już jest) ciągną to w stronę dub-u. Natomiast zakończenie (od 2:18) jest raczej męczące. Ten niski wokal-stęk "Uooo" jest fajny, dopóki go nie nadużywasz.
Moim zdaniem ma potencjał, bo coś się cały czas dzieje.

Wstępnie podkład ten był robiony pod konkretną wokalistkę, stąd spore dziury w aranżacji. Niestety, podczas tworzenia trochę mnie poniosło i daliśmy sobie spokój z tym biciem, stąd jest czymś w formie odrzutu. Aczkolwiek jest na tyle intrygujący dla mnie, że jestem w trakcie piania do niego tekstu.


RE: !koS - Wasteland - ak47soundsystem - 26.04.2017

Ok. Fanie będzie posłuchać. To będzie do rapsów czy do śpiewu?


RE: !koS - Wasteland - Recoil83 - 26.04.2017

Witam, twój utwór jest zbyt nowoczesny jak do Fallouta, ale do Grindhouse jak najbardziej, moim zdaniem, utwór brzmi z sensem i składnią nie wiem w czym inni widzą problemy, mocne 4.


RE: !koS - Wasteland - ZaRaz2001 - 26.04.2017

(26.04.2017, 12:40)ak47soundsystem napisał(a): Ok. Fanie będzie posłuchać. To będzie do rapsów czy do śpiewu?

Bardziej rapowany, bo ze śpiewem u mnie licho. Chociaż, nie po to autotune wymyślili...


RE: !koS - Wasteland - Mocade - 26.04.2017

Tak. Do postapo klubu speluny nawet dałoby się podpasować. Takie miejsce poza układami i frakcjami, gdzie każdy znalazłby miejsce dla siebie. Gdyby trochę postarzeć utwór, dodać gramofonowych trzasków lub zrobić lo-fi to byłbym w pełni RAD. 4/5, pozdrawiam.


RE: !koS - Wasteland - ZaRaz2001 - 28.04.2017

(26.04.2017, 20:31)Wyoming napisał(a): Tak. Do postapo klubu speluny nawet dałoby się podpasować. Takie miejsce poza układami i frakcjami, gdzie każdy znalazłby miejsce dla siebie. Gdyby trochę postarzeć utwór, dodać gramofonowych trzasków lub zrobić lo-fi to byłbym w pełni RAD. 4/5, pozdrawiam.

O! O! O! Dokładnie taką samą miałem impresję. Kawałek powstaje o burdelu o nazwie "Armageddon Blues". Elo!!!