MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
MAX S!LVA - Alegría de la vida - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: MAX S!LVA - Alegría de la vida (/temat-max-s-lva-alegr%C3%ADa-de-la-vida)



MAX S!LVA - Alegría de la vida - max silva - 16.02.2012

No więc zapraszam do słuchania mojego nowego stylu :)

Monotonia celowa , jeżeli według was powinna być w tym stylu różnorodność - napiszcie mi w komentarzach proszę :)

Tytuł : Alegría de la vida
Autor : MAX S!LVA
Czas : 3:15
Gatunek : LAtino


[zs]http://www29.zippyshare.com/v/37508517/file.html[/zs]




RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - Chrased - 17.02.2012

Clap na poczatku nie uderza w beat (ma spóźniony attack). Utwor nie ma bassu, perkusja jest słaba. Zbytnio nie ma co oceniac ;D No i niezbyt mi to pasuje pod latino. Predzej pod muzyke biesiadna.


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - ZOOn'r - 17.02.2012

Dziwny kawałek moim zdaniem. Te percussion'y idą nie równo, nie wiem czy to też celowe było. Nooo co ja powiem więcej, jak monotonnia celowa no to nie mam co już mówić :P.


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - max silva - 17.02.2012

dobra. dzieki :)


Imanis , właśnie chodzi mi o to czy bardziej widzicie np. bardzo różnorodne brzmienia , nie 6 akordów na krzyż , czy lepiej właśnie takie monotonne.


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - ZOOn'r - 17.02.2012

Bardziej właśnie takie wieloakordowe. Monotonnią daleko nie zajedziesz. To tak jak firma Nestle produkowałaby tylko płatki śniadaniowe. Ich dochody by nie były takie wielkie. A mają jeszcze batony, serki i takie inne :P.


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - max silva - 17.02.2012

Dobra dziex :D Bd cos myslal o różnorodności :)


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - BlueHawkins - 17.02.2012

gerneralnie fajne a czy w takich kawalkach latino niema basslini ?
;)


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - max silva - 17.02.2012

Ja staram się nie używać , żeby zachować "naturalność". To ma być typowy instrumentalny kawałek z perkusyją.

Bez żadnych syntezatorów :)

Naturalne instrumenty :)

Jeśli chodzi o bassline (bo widze ze juz 2-gi post na ten temat) musiałbym podłożyć akordy pianinka zwykłego , bo syntezatorów nie używam :)

Steinberg Hypersonic i jazda :D


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - max silva - 18.02.2012

dobra :D

o to mi chodziło , żebyście powiedzieli czy monotonia tak czy nie :)

dzieki adminie :D


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - djdomenek - 18.02.2012

Ja bym dodał więcej instrumentow i urozmaicił bym perkusję :)


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - max silva - 20.02.2012

ok :)

Ale nie musisz odpowiadać do każdego postu - zrób to zbiorowo przy większej liczbie odpowiedzi, bo teraz to wygląda jak podbijanie tematu ;)
Kay



To usun posta :D


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - shadowfinder - 22.02.2012

ja nie słyszę problemu z beatem. a używasz jakiegoś limiter'a? bo jak wchodzi perkusja to się nagle obniża wolumen (chyba, że perkusja zbyt mocno skompresowana), i na odwrót: kiedy kończy się kick, to nagle wysokie brzmienia są zbyt głośne. Więc przy tym kawałku nie tyle struktura, co MASTERING jest do poprawienia.

poza tym akordeon oraz saksofon brzmią dość sztucznie. Zastanowiłbym się nad wymianą, tym bardziej, że zależy ci na 'naturalności'.

nie martw się o monotonię, mi to w ogóle nie przeszkadza, uważam, że w takich kawałkach jest to wręcz wskazane. Tytuł fajny. :-) powodzenia!


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - Gadom - 26.02.2012

mi to zamiast lationo zalatuje rumuńskim pop housem ala Inna czy inne Moreny :D.. Kompresja leży ;).. pzdr.


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - 9lives - 26.02.2012

No nie wiem czy to latino czy też nie, ale może i trochę podobne jednak tam zazwyczaj są pianina i inna zupełnie perkusja. Słucham na laptopie także bass nie wiem czy jest, ale ktoś pisał, że nie ma. Bass musi być! On nadaje cały rytm utworowi. Jest bass jest moc, nie ma bassu nie ma mocy :D Nawet w muzyce poważnej czy filmowej rolę bassu pełni pianino bądź jakieś stringsy na niskiej oktawie.


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - Ostry - 27.02.2012

ogólnie każdy dźwięk jest słabej jakości albo mi sie juz wydaje, wszystko tak jakby charczy troche


RE: MAX S!LVA - Alegría de la vida - Alex fat - 27.02.2012

(17.02.2012, 15:02)DJ Imanis napisał(a): Bardziej właśnie takie wieloakordowe. Monotonnią daleko nie zajedziesz. To tak jak firma Nestle produkowałaby tylko płatki śniadaniowe. Ich dochody by nie były takie wielkie. A mają jeszcze batony, serki i takie inne :P.

On zaszedl :P