MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP KERL - Closer (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP KERL - Closer (Original Mix) (/temat-deep-kerl-closer-original-mix)



KERL - Closer (Original Mix) - DelianoCarl - 29.04.2017

Kilka dni temu wrzuciłem DEMO tego kawałka w dziale Dema.
Poprawiłem co trzeba było ;)
chciałbym Wam przedstawić drugi utwór ukończony w tym roku. I chyba drugi ukończony w przeciągu 6 lat. Także, mam tempo, nie ma co. :D
Ale nie było, czasu, weny i chęci.. teraz powiedziałęm sobie, że czas wziąć się do roboty.
Klimat z pogranicza Deep House, Progressive, Melodyjnego Techno ;)
Miłego odsłuchu.



BeerBeerBeer


RE: KERL - Closer (Original Mix) - Shabboo Harper - 1.05.2017

Hey Damian. W kwestii wykreowanego klimatu jest nader przyjemnie, niemalże sensualnie w "pulsie" pełnego brzmienia. Temat cechuje misternie wabiący Groove a'la Minimal Tech House. Jest również nader melodyjnie. Sound Design sensowny: zmysłowe Pad'y; konkretny Beat tudzież Synth'y/Chords'y; sexy Bassline ^^. Wszystko całkiem wdzięcznie wyrażone w kolejnych fragmentach Twego track'u. Aranż niespecjalnie złożony, aczkolwiek w tym gatunku nie jest to aż tak poważny pierwiastek in minus; wszelako bliżej finału "Closer" nuży. Technicznie: nie podoba mi się przeciągły (już od początku), drażniący dźwięk a'la Vinyl/stłumiony Pluck (brzydkie trzaski; w dalszej części projektu głośniejsze); zbyt "agresywny" w swej prezencji odcinek 2:20-2:47; nadto Outro ciut rozczarowujące. Mastering "ciemny", głęboki; według mnie prawidłowy odnośnie charakteru utworu. Don't U stop... :D


RE: KERL - Closer (Original Mix) - DelianoCarl - 2.05.2017

Dziękuję Shabboo Harper za opinię :) chciałem ocenić Twoje numery, ale są dla mnie tak ciężkie, że muszę przesłuchać ich jeszcze raz na spokojnie :D za kilka dni mam wolne od pracy - siądę i ocenię... nie omieszkałem looknąć na Twojego SoundClouda... jest poziom nie ma co :)
A teraz póki co, zamykam ten projekt i zacznę coś nowego ale... myślę, że w przyszłości trzaski mógłbym poprawić jak najbardziej, jednak niekoniecznie ten "Click" - możliwe, że go zostawię :) Po przeczytaniu, że Outro lekko rozczarowujące, od razu pojawił mi się w głowie pomysł na jego urozmaicenie i lekkie wydłużenie kawałka. Ale wszystko w swoim czasie... Póki co, mam DOŚĆ tego kawałka :D Bo mix ogarniałem chyba dwa miesiące, z przerwami. No cóż... wyszedłem z wprawy :)


RE: KERL - Closer (Original Mix) - Audionectic - 10.05.2017

Początek oczarowal mnie czystym,selektywnym brzmieniem.Mega "clear".Świene selektywne brzmienie.Pózniej, zwlaszcza po 3ciej minucie mam wrazenie,ze chec podzielenia sie efektami pracy wygrala nad...


RE: KERL - Closer (Original Mix) - In-Tegral - 16.05.2017

Utwór ma coś w sobie a to już dużo. Przede wszystkim jest sensownie przemyślany. Jest kilka drobnych minusów jak :
- Za głośne niektóre gary
- Można by niektóre dźwięki dać szerzej, bo Ty jakby trzymałeś się albo blisko mono albo bardzo "szerokiego stereo", a między tym jest jeszcze sporo miejsca.
- Końcówka jest zbyt długa przez co zaczyna nużyć słuchacza

A tak to na plus - dobór brzmień i ich korekcja, reverby/ delaye też są ok. Klimat i ogółem i aranżacja + kreatywność z tymi "trzaskami" również na plus. Także utwór na takie 4.5/5 ale nie mogę tak dać więc zostaje 4.


RE: KERL - Closer (Original Mix) - linected - 9.06.2017

Wszystko jest w moim guście, dla mnie bardzo fajny utwór. Co do miksu się nie wypowiem, bo wszystko siedzi, jak powinno dla moich uszu, a mam możliwość aktualnie tylko odsłuch na sluchawkach. Ta końcówka troszkę zanudza, zbyt długo się ciągnie i rozleniwia ale i tak bardzo fajne. Daję 5!