MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up (/temat-hip-hop-funky-fella-x-kihndyn-peters-wake-up)



Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - funkyfella - 2.06.2017

Siemanko. Ostatnio "my homie" z Minnesoty poczynił coś takiego na mojej produkcji.
Jak usłyszałem to spadłem z taboretu. Przyjemny, pogodny, letni track dla wszystkich
tych, którym nie chce się wstać z rana :D Jak Wam siada?

Dla mnie mogło by to w radiu lecieć hie hie :D





RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - DelianoCarl - 2.06.2017

Ja też spadlem z taboretu. :) miazga. Lato w pełni w tym kawałku!


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - haelmich dabro - 3.06.2017

Dzięki Funky za tak świetne collabo, zasługujecie za ten kawałek na jakieś konkret sukcesy, wierzę, że to może być dłuższa współpraca bo obydwa kawałki które słyszałem w Waszym wykonaniu są świetne, ale ten rozbija bank. Radio jak najbardziej, pchajcie to!!!


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - Maciek - 5.06.2017

To chyba kawałek roku! Nie słyszałem na tym forum w tym dziale nic lepszego w tym roku... Zaryzykowałbym twierdzenie, że to najlepszy numer jak do tej pory. Pozytywna energia, funky styl i stylowa nawijka. 7/5


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - funkyfella - 6.06.2017

(2.06.2017, 22:08)DelianoCarl napisał(a): Ja też spadlem z taboretu. :) miazga. Lato w pełni w tym kawałku!

hie hie :) ciesze się, że nietylko ja mam takie odczucia

(3.06.2017, 11:07)haelmich dabro napisał(a): Dzięki Funky za tak świetne collabo, zasługujecie za ten kawałek na jakieś konkret sukcesy, wierzę, że to może być dłuższa współpraca bo obydwa kawałki które słyszałem w Waszym wykonaniu są świetne, ale ten rozbija bank. Radio jak najbardziej, pchajcie to!!!

dzięki man, mam nadzieje ze to kwestia czasu, chociaż tak samo on jak i ja możemy równie dobrze nigdy nie wyjść z podziemia :) ale ciagle robic to dalej, nieznane hity :) Ale co by nie miało się stać, oby ta współpraca trwała jak najdłużej bo efekt końcowy jest miażdżący :D

(5.06.2017, 20:41)Maciek napisał(a): To chyba kawałek roku! Nie słyszałem na tym forum w tym dziale nic lepszego w tym roku... Zaryzykowałbym twierdzenie, że to najlepszy numer jak do tej pory. Pozytywna energia, funky styl i stylowa nawijka. 7/5
No mi też to rozwaliło system chociaż wg mnie zawdzieczamy to głownie dzieki KIhndyn Peters'owi, za flow , za skill, za pomysł i wpasowanie się i w tematyke i w melodie podkładu. Dzięki za feedback i to tak pozytywny. Wiedziałem , że jest dobrze i tu nie chodzi o przechwalanie się - mam uszy :) Ale nie myślałem, że AŻ TAK :D


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - RaNi/Works - 6.06.2017

Zbyt zajebiste bym mógł to słuchać...
Jak zawsze w sekcji HipHop pozamiatane, wyczyszczone na mokro i wypastowane.


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - Shabboo Harper - 8.06.2017

Owszem jest przyjemnie, niemalże leggiardo (acz odcinek 2:07-2:18 brzmi frapująco); wszelako, według mnie, gdyby nie KIhndyn Peters nie byłoby aż tak wdzięcznie. ^^ Technicznie: godnym byłoby obok jednolitego Beat'u wyróżnić melodyjne tło (piano, flet...); w tej chwili jest krztynę "przykryte" przez wokal(-e). Generalnie, to zgrabny kolaż w klimacie summertime; kojarzy mi się z poniższym:

https://www.youtube.com/watch?v=AEEINM01G7U

Funky, gratuluję świetnego collab'u. Beer


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - funkyfella - 12.06.2017

(6.06.2017, 19:58)RaNi/Works napisał(a): Zbyt zajebiste bym mógł to słuchać...
Jak zawsze w sekcji HipHop pozamiatane, wyczyszczone na mokro i wypastowane.

heh , dziękowac :)

(8.06.2017, 23:41)Shabboo Harper napisał(a): Owszem jest przyjemnie, niemalże leggiardo (acz odcinek 2:07-2:18 brzmi frapująco); wszelako, według mnie, gdyby nie KIhndyn Peters nie byłoby aż tak wdzięcznie. ^^ Technicznie: godnym byłoby obok jednolitego Beat'u wyróżnić melodyjne tło (piano, flet...); w tej chwili jest krztynę "przykryte" przez wokal(-e). Generalnie, to zgrabny kolaż w klimacie summertime; kojarzy mi się z poniższym:

https://www.youtube.com/watch?v=AEEINM01G7U

Funky, gratuluję świetnego collab'u. Beer

No nie byłoby, jest uroczy haha. I z tego samego powodu to było dla mnie również zaskoczeniem. Jak dla mnie swietne flow i głos, bo i zarapuje zgrabnie i sobie przyśpiewa. Tony weedu, deska i hip hop = KIhndyn Peters. Jak do tej porychyba najbardzije jestem dumny własnie z kolaboracji z nim.
Co do melodii faktycznie troche zeszła na drugi plan, no ale tu tkwi moja bolączka.. z jednej strony chce robic "wolnostojące" instrumentale dzieki czemu bardziej melodyjnie brzmią niż beat konstruowany pod rap, z drugiej jeslitakowy juz sie pojawi to w Hip Hopie zawsze to jest nr 1, wokal jest najwazniejszy i musi być miejsce dla niego. Jednakowoż, wiadomo moznaby to wyciągnąć, niestety nie ja to ostatecznie miksowałem, nie mam dostepu. Dziękuje jak zawsze , za wiedze, za konstruktywnosc w krytyce i za grację z jaką to jest napisane :)

btw. Miłego summertime dla everybody :D


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - Stik - 13.06.2017

O panie, gdyby to w radiu leciało...
Dla mnie bomba, przyjemny wakacyjny vibe aż kipi. Gratki collabu z Ameryką :D


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - dejfdj - 14.06.2017

urocze ;-)


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - JPLRetroStyle - 14.06.2017

Funky pełna profeska! ;)


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - tks21 - 16.06.2017

Babciu, to jest zaje*iste. A tak na poważnie kawałek naprawdę mega świetny. Wszyscy mają rację, że nadawałby się do radia ten wałek. Miks świetny, perka świetna :) I to pianinko :) Po prostu jesteś dobry w tym co robisz i powinieneś zrobić jakąś karierę. Może ją robisz nie wiem :) . Słucham tylko to co zamieszczasz tutaj :) 6/5 sorry 5/5 bo nie ma skali która oddałaby pełnię tego kawałka :)


RE: Funky Fella x KIhndyn Peters - Wake Up - Szymek - 21.06.2017

Aż chce się wstać z rana. Brawo! :D