MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP KOSA Music - R 3 M - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP KOSA Music - R 3 M (/temat-hip-hop-kosa-music-r-3-m)



KOSA Music - R 3 M - kosaosa - 8.08.2017

Zapraszam do odsłuchu , i do podzielenia się wrażeniami .




RE: KOSA Music - R 3 M - iwobix - 8.08.2017

Lubie takie klimaty.
Bardzo fajnie ci to wyszło :) !


RE: KOSA Music - R 3 M - wisnia2a - 9.08.2017

Pomysł mi się podoba choć nie wywalasz z oryginalnością w moim uchu, emocji mi tu brakuje.


RE: KOSA Music - R 3 M - kosaosa - 9.08.2017

(9.08.2017, 3:48)wisnia2a napisał(a): Pomysł mi się podoba choć nie wywalasz z oryginalnością w moim uchu, emocji mi tu brakuje.

Ziomus to twoja opinia . Przy robieniu każdego bitu nieodłącznym elementem są emocje ( w moim przypadku ) . Skoro ich nie dostrzegasz , trudno .


RE: KOSA Music - R 3 M - MariQ - 9.08.2017

Pętla to ogień.
Za dużo bassu
Po tym intrze spodziewałem się ostrych trapów :(
Sam bit całkiem niezły, ja bym nieco zmienić sekcję perkusyjną ale to chyba kwestia gustu. Miks do poprawy, przede wszystkim ten okrutnie głośny bass.


RE: KOSA Music - R 3 M - Shabboo Harper - 10.08.2017

Generalnie to przystępny track, w odcieniu Vintage. "Mruczący", gęsty Bass trochę przesadnie wyeksponowany (winien być bardziej rozległy); perka wdzięcznie "brudna" (fajny Retro Snare), choć brakuje owej trochę "dolnych rejestrów". Krystaliczne Piano ("perełka" tematu) plus przenikliwy Synth (krztynę zbyt foniczny) obok nieśpiesznego, ponurego Beat'u kreują, w pewnym stopniu, klimat psychodeliczny; hipnotyczny. Jest ciemno, ciężko, atmosferycznie. Jeszcze parę (iluzorycznych) Fx'ów w tle; jak też retusz miksu i... będzie okeeey. ^D


RE: KOSA Music - R 3 M - wisnia2a - 10.08.2017

(9.08.2017, 9:40)kosaosa napisał(a):
(9.08.2017, 3:48)wisnia2a napisał(a): Pomysł mi się podoba choć nie wywalasz z oryginalnością w moim uchu, emocji mi tu brakuje.

Ziomus to twoja opinia . Przy robieniu każdego bitu nieodłącznym elementem są emocje ( w moim przypadku ) . Skoro ich nie dostrzegasz , trudno .

To jesteś słaby emocjonalnie.


RE: KOSA Music - R 3 M - Rumush - 10.08.2017

Jest okej, ale dla mnie brzmi jak szkic. Technicznie to w pełni zgadzam się z Shabbo. Co do muzyki samej w sobie, to temat przewałkowany milion razy, więc równie dobrze bit mogła skomponować paczka. Brakuje na pewno jakiś przejść i czegoś ciekawego, czegoś co odróżniło by ten bit od 'hard dark hip-hop'. Nie mówię o jakiś gruntownej zmianie, ale na razie jest zbyt przewidywalnie i przeciętnie. 3


RE: KOSA Music - R 3 M - Omenomn - 22.08.2017

Według mnie to diabeł tkwi w rytmie, w przerzucaniu akcentu i przeważnie jak rozkminiam jakiś bit, którym się grubo jaram to ma przedłużane nuty o kropkę w pewnych momentach i dlatego nie buja monotonnie, a zaskakuje.
Bit ogólnie brzmi spoko, ale właśnie brakuje takiego rytmicznego zaskoczenia.
Sam mam z tym problem jak coś tworzę (nie tylko z tym :P).


RE: KOSA Music - R 3 M - Pepqo9922 - 22.08.2017

Spoko pętla ale bass za głośno zdecydowanie:)