MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Naked Body - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Naked Body (/temat-hip-hop-funky-fella-naked-body)



Funky Fella - Naked Body - funkyfella - 8.08.2017

Świeżynka, 12-bit :) Na zadumę, na fristajl, do snu, pod prysznic, do seksu, do pacierza. Amen

btw. Dzięki wszystkim którzy kibicowali i oddali na mnie głos. Nigdy nie myślałem, że uda mi się 3 razy wygrać top 7. Jesteście wielcy, jedna miłość !




RE: Funky Fella - Naked Body - wisnia2a - 9.08.2017

Za każdym razem jak tu wracam to jest taki fella co daje świetne funky.


RE: Funky Fella - Naked Body - beraht - 9.08.2017

Funky Fella lubi polecieć dobrze z klimatem ;)


RE: Funky Fella - Naked Body - MariQ - 9.08.2017

Pozjadane jak zwykle :D Trochę mnie nie było i widzę że wniosłeś nieco świeżości do bitów - doceniam :)


RE: Funky Fella - Naked Body - hudson462 - 9.08.2017

Fajnie jak zwykle. Przyczepię się jedynie do stopy- według mnie trochę za głośna albo za dużo ma dołu.


RE: Funky Fella - Naked Body - dejfdj - 9.08.2017

Czyja klasa ? Czyj rytm ? Czyje to ..?


RE: Funky Fella - Naked Body - Rumush - 11.08.2017

Świetny bit. Fajnie słyszeć, że cały czas kombinujesz z nowymi patentami i dobrze to łączysz z tym co lubisz. Bębny bująją, miks brzmi jak spójna całość. 5!


RE: Funky Fella - Naked Body - ZaRaz2001 - 17.08.2017

Człowieku, ożeń się ze mną!


RE: Funky Fella - Naked Body - M.Barczyk - 17.08.2017

jak dla mnie wszystko bangla, od pocięcia sampla, przez perkę, dograne rzeczy, na miksie kończąc, wspaniała robota


RE: Funky Fella - Naked Body - funkyfella - 18.08.2017

(17.08.2017, 22:19)ZaRaz2001 napisał(a): Człowieku, ożeń się ze mną!

Hahaha, no od niedawna wolny jestem :)
pssst. Lubie topy, yyy tzn kwiaty :)


RE: Funky Fella - Naked Body - Shabboo Harper - 25.08.2017

Cytat:"Świeżynka, 12-bit :) Na zadumę, na fristajl, do snu, pod prysznic, do seksu, do pacierza. Amen".

Ahhh... jakaż "wyliczanka". Mariaż dopuszczony? ;D
Co do Bit'u nie zachwycił mnie tak jak parę Twych poprzednich. Jest szorstki, "surowy" w brzmieniu solidnej, krztynę tubalnej perki. Kick, w moim skromnym odczuciu, jest zbyt "podbity" aż rezonuje w ok. gdzieś 200-300 Hz. Jednakże, jedno jest pewne efektownie ubarwiłeś Background tego projektu. Jest filuterny "brzdęk" gitary w "odcieniu" Country, zmyślnie "przemycone" Sample wokalu; melodyjny wątek Synth'ów. Całość prezentuje się nader przyzwoicie. Funky, utwór ten to taki pastisz w klimacie Western Hip Hop Style... Beer


RE: Funky Fella - Naked Body - DelianoCarl - 25.08.2017

Ten bit byłby fajny w filmie Django :D nie wiem dlaczego, ale tak mi się skojarzył heh.. jak zwykle świetnie :)
Wszystko dobrze buja, trzymasz mega wysoki poziom. Nieosiągalny tutaj chyba dla nikogo.

btw. topy w Twoim przypadku na dobre Ci wychodzą :D niestety moj kumpel nie mial tyle szczescia i po kilku latach palenia, poznał dupę, odstawił topy... i od dwóch tygodni siedzi w psychiatryku na głęboką depresję. Smutna ale prawdziwa historia.

pozdro!


RE: Funky Fella - Naked Body - funkyfella - 7.09.2017

(25.08.2017, 1:24)Shabboo Harper napisał(a):
Cytat:"Świeżynka, 12-bit :) Na zadumę, na fristajl, do snu, pod prysznic, do seksu, do pacierza. Amen".

Ahhh... jakaż "wyliczanka". Mariaż dopuszczony? ;D
Co do Bit'u nie zachwycił mnie tak jak parę Twych poprzednich. Jest szorstki, "surowy" w brzmieniu solidnej, krztynę tubalnej perki. Kick, w moim skromnym odczuciu, jest zbyt "podbity" aż rezonuje w ok. gdzieś 200-300 Hz. Jednakże, jedno jest pewne efektownie ubarwiłeś Background tego projektu. Jest filuterny "brzdęk" gitary w "odcieniu" Country, zmyślnie "przemycone" Sample wokalu; melodyjny wątek Synth'ów. Całość prezentuje się nader przyzwoicie. Funky, utwór ten to taki pastisz w klimacie Western Hip Hop Style... Beer

Jeszcze wszytkiego nie testowałem :) np pacierza.
Ah te niskie częstotliwości, taka piętka Achilleska trochę :)
Jest dość surowy ale taki w sumie chciałem - 'sensual but not glamour'.

(25.08.2017, 7:35)DelianoCarl napisał(a): Ten bit byłby fajny w filmie Django :D nie wiem dlaczego, ale tak mi się skojarzył heh.. jak zwykle świetnie :)
Wszystko dobrze buja, trzymasz mega wysoki poziom. Nieosiągalny tutaj chyba dla nikogo.

btw. topy w Twoim przypadku na dobre Ci wychodzą :D niestety moj kumpel nie mial tyle szczescia i po kilku latach palenia, poznał dupę, odstawił topy... i od dwóch tygodni siedzi w psychiatryku na głęboką depresję. Smutna ale prawdziwa historia.

pozdro!

Hmm, może coś w tym jest :) Samplowany utwór ma taki wydźwięk westernowy. Co zabawne usłyszałem to w trailerze do gry, potem znalazłem wersje akustyczną :) A poza tym jest to współczesny utwór a po takie sięgam raz na 1000 bitów. Standardowo raczej 60-80 lata. Ale udało sie go fajnie przybrudzić.

Co do histori, hehe życie pisze rózne scenariusze. Dlatego uważam, że warto posiwecic troche czasu nad pracą nad sobą i zostać reżyserem :D