MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental (/temat-trap-bary-douglas-psychodelic-trap-instrumental)



Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Bary Douglas - 13.08.2017



Zapraszam do odsłuchu i czekam na opinię, 5!


poprawiam tytuł oraz brak prefiksu
Maciek




RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - wzorowy_obywatel - 14.08.2017

Niezła wkrętka, zwłaszcza w połączeniu z klipem :) Główna melodia prosta, wręcz banalna ale trzeba przyznać, że dobrze się komponuje z resztą dźwięków i tworzy fajny klimat. Mam wrażenie, że momentami stopa się gryzie z basem, a tak poza tym to nie ma się do czego przyczepić. Pozdro!


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Jozzo - 14.08.2017

Nie znam się za bardzo na muzyce ani na sztuce animacji więc nie będę wystawiał oceny w cyferkach. Jednak zarówno muzyka jak i klip które według mnie świetnie ze sobą współgrają zrobiły na mnie duże wrażenie i wzbudziły ciekawe emocje :) Pytanko ode mnie, sam robiłeś tą animację? Bo jest naprawdę ciekawa :)


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Bary Douglas - 15.08.2017

Dziękuję bardzo, niestety nie, animację pobrałem, ale starałem się ją dobrać tak, aby właśnie współgrała z muzyką i potęgowała wrażenia podczas słuchania :)


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Adamii Project - 15.08.2017

Ma to coś w sobie, klimat dobry, podoba mi się


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Zarax - 15.08.2017

Niezłe szczerze. Fajnie brzmi a i dobrze dobrałeś te wideo do muzyki :D


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - chrisB# - 15.08.2017

Moze byc. Troche nudny ten Pluck i ma za duzo gory. To on robi w traczku za ta psychoze. Numer plynie znosnie choc tych cykaczy jak to sie mowi byla cala masa.


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - AndrzejKosa - 16.08.2017

Jest smykałka dźwięk który wchodzi w 1:00 najlepiej głaszcze mi ucho, fajna produkcja.


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Rumush - 16.08.2017

Fajnie to brzmi. Prawda, elegancko muzyka współpracuje z obrazem. Podobają mi się użyte dźwięki, czysta separacja między nimi, ten psychedeliczny lead później pięknie śmiga. Jakiś porządny raper i świetny kawałek wyjdzie. Poza 808 która gra za głośno w refrenie to nie ma zarzutów. Mocne 4, bo bass jednak ważny.


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - Shabboo Harper - 17.08.2017

Hey Bary. Przewodnie (moje) wrażenie, jeśli mi wolno, uchwycę tak:
* miks zbyt cichy,
* aranż niezbyt odkrywczy, podobnie jak użyte tekstury. Tony powtarzalne w swej barwie i prezencji; szczególnie "przytłaczający" Bass i podobnie "subowy" Kick (przez to "dół" jest smolisty, ciężki); cykacze "lękliwe",
* klimat: jest powolnie, psychodelicznie wstrzemięźliwie; przewodni Pluck (mocno rezonuje) kreuje subtelnie nostalgiczny motyw, intencjonalnie "zburzony" przez intrygujące Vox Fx'y w tle. To porządny fundament godny "sztafażu". Keeeep doin'... ^D


RE: Bary Douglas - Psychodelic Trap Instrumental - M.Barczyk - 17.08.2017

podoba mi się dobór dźwięków, faktycznie tak jak mówi Ania ten pluck trochę rezonuje miejscami,ale ogólnie jak dla mnie w warstwie melodycznej jets bardzo fajnie, jeśli chodzi o perkę i bass to jest poprawnie, składa się to w jedną całość, chociaż kick z 808 mógłby ciut lepiej współgrać no i mi się średnio podobają takie clapy,ale to już kwestia gustu, ale na czwóreczkę zasługuje bez dwóch zdań