MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Of Mice & Men - I'm a Monster (Guitar Cover) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Of Mice & Men - I'm a Monster (Guitar Cover) (/temat-other-of-mice-men-i-m-a-monster-guitar-cover)



Of Mice & Men - I'm a Monster (Guitar Cover) - Shutara - 31.08.2017

No siema!
Pewnie nikt i tak nie zauważył, ale jakiś czas byłem nieobecny na forum. Tak czy inaczej, to historia na kiedy indziej - teraz serwuję wam jeszcze ciepły cover, który po kilku godzinach męczarni z naprawianiem interfejsu, nagrywaniem i montowaniem jestem dumny zaprezentować.


Nie bijcie za słabo ustawioną kamerę i ogólnie za przeciętny montaż/dźwięk.
Z czasem się poprawię :v



RE: Of Mice & Men - I'm a Monster (Guitar Cover) - RaNi/Works - 1.09.2017

Gitarka i jej brzmienie jak najbardziej mi odpowiada... ale już sam coverowany utwór już nie bardzo. Wysoka nota za samą gitarkę i grę...


RE: Of Mice & Men - I'm a Monster (Guitar Cover) - Mat.Mor.Raw - 1.09.2017

pierwsze wrażenie 5 - wow, wreszcie żywe wiosło, djent, sklonowany gitarzysta i zmiksowany w jedno audiowideo

kompozycja - nie oceniam, bo to cover, ale twojego wykonania przyjemnie się słucha od początku do końca

aranżacja 2 - straszna szkoda, że nie zrobiłeś z tego pełnoprawnego coveru z własną aranżacją bębnów i basu, bo twoja gitara ma duży potencjał

brzmienie 5 - ciepłe, pełne, przyjemnie charczące, może trochę za mało "dż dż dż" przy palm muting, ale jakby dodać dobrą stopę i bas to by się dobrze skleiło

wykonanie 5 - jest równo, czysto, dynamicznie, dobrze zgrane ze sobą dwie partie gitary, domyślam się, że wymagało to dobrego zaplanowania, żeby zsynchronizować jednocześnie audio i wideo

miks 2 - szczerze mówiąc wolałbym już nawet usłyszeć same twoje gitary, bez tego oryginalnego podkładu, który przeszkadza w słuchaniu dobrze nagranych gitar

moja ocena - 4 - świetne gitary, nagranie, synchronizacja, świetny pomysł na filmik, czekam na twój w pełni autorski/producencki cover, a najlepiej oryginalny utwór w tym klimacie


RE: Of Mice & Men - I'm a Monster (Guitar Cover) - Shutara - 1.09.2017

(1.09.2017, 23:23)Mat Mor Raw napisał(a): aranżacja 2 - straszna szkoda, że nie zrobiłeś z tego pełnoprawnego coveru z własną aranżacją bębnów i basu, bo twoja gitara ma duży potencjał
Boję się myśleć, ile zachodu by z tym było ;)

(1.09.2017, 23:23)Mat Mor Raw napisał(a): miks 2 - szczerze mówiąc wolałbym już nawet usłyszeć same twoje gitary, bez tego oryginalnego podkładu, który przeszkadza w słuchaniu dobrze nagranych gitar
Przyznam się bez bicia, że nie miałem pojęcia jak zmiksować oryginał z coverem, więc wrzuciłem wszystko na pałę ;)

(1.09.2017, 23:23)Mat Mor Raw napisał(a): domyślam się, że wymagało to dobrego zaplanowania, żeby zsynchronizować jednocześnie audio i wideo
Nie ukrywam, za 1'ym (oraz 10'ym) razem nie siadło.


RE: Of Mice & Men - I'm a Monster (Guitar Cover) - Mandalar - 13.09.2017

Na yt można znaleźć często jak ludzie wrzucają covery danego utworu osobnych instrumentów i sobie wtedy możesz skleić ze swoją gitarą.