MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Guzik - To nigdy się nie kończy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Guzik - To nigdy się nie kończy (/temat-hip-hop-guzik-to-nigdy-sie-nie-ko%C5%84czy)



Guzik - To nigdy się nie kończy - Guzik - 21.05.2012

Siemano !

Wracam do was po przeszło miesiącu z nowym kawałkiem. Myślę, że wam się spodoba i powiecie co jest źle, bo na pewno coś nie tak jest. Liczę więc o konstruktywną krytykę. Pozdrawiam.




RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - Szonek - 21.05.2012

Ale twój bit też jest? Bo bit jak nabardziej na poziomie!
Jeżeli chodzi o rap to za cicho według mnie ale poziom trzyma for sure :)!


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - Guzik - 21.05.2012

bit niestety nie mój, Saigon - its cold



RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - Eremi - 21.05.2012

Nie, bit nie jest jego, ponieważ Guzik jest raperem, poza tym ten bit słyszałem ze 100 razy już, nawet na płycie kumpla :) Kurde nie wiem co myśleć o Tobie na tym forum Guzik, bo nie jesteś producentem, chyba że chcesz żebyśmy oceniali mix tych kawałków, który prawdopodobnie robisz sam? Nawijasz coraz lepiej, w porównaniu do kawałków które słyszałem już dawno :) Ciągle do przodu :P


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - Guzik - 21.05.2012

w sumie to myśl co chcesz, oceniać równie dobrze możesz mix, który robię sam i nawijke : ) ciesze się, że jest coraz lepiej, bo bardzo sie staram, żeby z każdym kawałkiem całokształt był lepszy, więc dzięki za opinie.


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - 9lives - 23.05.2012

Rapu nie słucham, jedynie co kumple podsyłają jakieś numery, ale szczerze mówiąc co jeszcze dużo pracy Cię czeka. Lirycznie tekst nie powala, ogólnie technicznie też bardzo średnio. Twój rap za cicho porównując do bitu. Skoro lubisz to robić to rób dalej rap ;-) Pozdro


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - Guzik - 24.05.2012

Wiem, szczególnie muszę dykcje wyćwiczyć. A jakoś nie przykuwam uwagi do rymów, żeby były jakieś bardzo dobre, tylko do treści.Dzięki za opinie


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - Dlx - 24.05.2012

Ziomek jeśli chodzi o flow to według mnie jest średnie bo masz wadę wymowy,więc ostro nad dykcją pracuj.Powinieneś popracować nad rymami,nie mówię tu o podwójnych czy potrójnych ale nawet krzyżowe pisz.Mówisz,że przykuwasz uwagę do treści a temat tego tracka jest bardzo przeru***ny.I mam dla Ciebie radę:jeśli nie będziesz wyróżniał się techniką to się nie wybijesz(mowa tu o ambitnym rapie)Pracuj a będą z Ciebie ludzie :)
5!


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - joonique - 26.05.2012

Za cicho, zła wymowa. Dobry raper potrafi mieć dobre rymy i przy tym też mieć dobrą treść. Dlatego zacznij zwracać uwagę nad rymami. Wiem, że często bywa tak, że trudno jest znaleźć dobry, albo jakikolwiek rym, ale jeśli dobrze się zastanowisz to.. wiesz, że dobry rym nigdy się nie kończy.


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - V!D! - 29.05.2012

nie znam Cie Guzik ale rob dalej to co robisz. Wazne ze robisz to co LUBISZ ja niestety nie mam takiej mozliwosci zeby nagrywac wokale dlatego Ci zazdrosze;) a Ci co mowia ze za cicho i zla wymowa to chyba maja chujowy sprzet do sluchania;] jak dla mnie to jest prawdziwe i podoba mi sie! pzdr V!D!


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - joonique - 29.05.2012

(29.05.2012, 8:48)Vidi89 napisał(a): nie znam Cie Guzik ale rob dalej to co robisz. Wazne ze robisz to co LUBISZ ja niestety nie mam takiej mozliwosci zeby nagrywac wokale dlatego Ci zazdrosze;) a Ci co mowia ze za cicho i zla wymowa to chyba maja ***** sprzet do sluchania;] jak dla mnie to jest prawdziwe i podoba mi sie! pzdr V!D!

Cóż, zazdroszczę Ci dobrego sprzętu, bo szczerze to nie mam ;)


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - Audionectic - 31.05.2012

Vokal za cicho i dykcja troche siada.Ten zdublowany vokal miejscami nierowno dlatego niema tego efektu.Tekst spoko.Moze obadaj kilka tutkow jak zaczac z bitem i probuj.Do odwaznych swiat nalezy :)


RE: Guzik - To nigdy się nie kończy - KaemBeat - 1.06.2012

Fakt, tu muszę przyznać rację, ciut za cicho na vocalu. Ale Słychać, że ciągle działasz :) Także zajebiście i kręć nowe tracki! pozdroo