MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Ya Know I don't Care - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Ya Know I don't Care (/temat-hip-hop-funky-fella-ya-know-i-don-t-care)



Funky Fella - Ya Know I don't Care - funkyfella - 12.09.2017

Kombinuje sobie z 100% granymi produkcjami, 0 sampla [dumny] :)
I tak ni stąd ni zowąd braciak podrzucił mi pomysł co by wrzucić Snoop Dogga
pod to. Z początku beka ale chyba nawet fajnie się wkomponowało.

Jak Wam leży albo nie Funky Fella w wersji "non sample"?




RE: Funky Fella - Ya Know I don't Care - Szymek - 15.09.2017

Mi dobrze leży taki Funky!


RE: Funky Fella - Ya Know I don't Care - Rumush - 16.09.2017

Z kompozycją też sobie dobrze radzisz, brzmi jak fajne rozwinięcie G-funku. Jedyne co mi nie siedzie to zbyt zabałaganiona góra przez hornsy i gitarkę na lewo, które blokują wokal. Ale tak to bangla dobrze. Piękną panoramę stworzyłeś, lubię szeroko grające bity. Im dłużej słucham, tym bardziej się wkręca. Dałbym 5, ale na moim odsłuchu Snoop za bardzo walczy z innymi instrumentami, więc mocne 4.


RE: Funky Fella - Ya Know I don't Care - Shabboo Harper - 18.09.2017

Chciałoby się "rzec"... "sensual but not glamour" ;D; lecz to tylko część tego jak faktycznie (według mnie) jest. Świetnie, iż stworzyłeś utwór w wersji "non sample", wszelako brzmi (w finalnej impresji) zbyt jednolicie ^^. Owszem, klimat jest powabnie wciągający (rasowy G-funk); podobnie jak "przepyszny" Flow ("ukryty" w fenomenalnym wokalu Dr. Dre & Snoop Dogg'a); jednakże przy tak powtarzalnym aranżu "czegoś" jeszcze brak. W obecnym kształcie Twój track prezentuje się monotonnie dorodnie (trochę kojarzy się z Live Version "The Next Episode", gdzie charakterystyczny Pluck "odciążony" jest "tu" tonem a'la Brass'y). W kwestii technicznej właściwie przychylę się do postu Makarego (Rumush) odnośnie "góry", nadto efekt zbliżony do Vinyl'u krztynę brudzi miks. Bass (zwłaszcza) "w ciszy" Bit'u urodny. P., dziś... "zanurzenie niepełne". ^D


RE: Funky Fella - Ya Know I don't Care - rev - 18.09.2017

Siedzi mocno :)


RE: Funky Fella - Ya Know I don't Care - tks21 - 19.09.2017

Funk Funk Funk Funkkky Fellllllllaaaaaa! Zaje*ałeś bita konkretnego :) Wogóle lubię takie klimaty a jak wokal Snoopa się pojawił to już wogóle sikam w majty z wrażenia. Teraz na poważnie. Bit bardzo dobry, wręcz nieprzeciętny. Dobry miks wokalów :) Bardzo dobra robota z Twojej strony :) NIE MA DO CZEGO się przyczepić! 10/5. Wiem, że nie ma takiej skali ale... jak dla mnie mistrzostwo. Pozdro 5/5


RE: Funky Fella - Ya Know I don't Care - DelianoCarl - 19.09.2017

Ode mnie też 10/5 ! :)

Weźże chłopie pokaż swoje bity Ostremu ;) i zrobcie jakiś mały collab... Twoja muza zasługuje na tego rapera ;)
Wróżę Ci świetlaną przyszłość :)

pozdro