MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP None - Will be okay - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP None - Will be okay (/temat-trap-none-will-be-okay)



None - Will be okay - rev - 18.09.2017

Cześć! Miałem ochotę zrobić beat lekko typu "Deep". Nie mam za dużego stażu, ale z dnia na dzień staram się wspinać wyżej. Miłego




RE: None - Will be okay - Zirds - 18.09.2017

Odpowiem tak jak odpowiadałeś w innych wątkach, nabijając posty.. "nuda".


RE: None - Will be okay - rev - 18.09.2017

Masz z tym jakiś problem? Z tego co widze to tylko na polskich forach trzeba postować by dodać coś od siebie. Jeżeli trudno ci się z tym oswoić to każdy z kawałków był wysłuchany. Polak to jednak zamiast sprawdzić całokształt kawałka, dowali się do postów, brak słów. Nie będę pisał o twojej twórczości bo nie wypada jednakże szkoda, że nie rozwinąłeś swojej opinii. Nie pozdrawiam. Elo


RE: None - Will be okay - Rumush - 19.09.2017

Nie wiem, co pisałeś wcześniej ale "tylko na polskich forach trzeba postować by dodać coś od siebie" to bzdura. Prawie wszystkie strony na reddicie proszą by pisać coś więcej, KVR, FutureProducers, IDMf to samo. Nie wiem z jakich for korzystasz, ale nawet jakby było inaczej to wymóg pisania czegoś więcej powinien być na plus, te strony są po to by się rozwinąć jako producent a nie tylko wypromować. Ale kończę off top.

Bit ma potencjał, bass ma brzydki jak na moje ucho przester - może inny plugin, albo lpf pomoże. A tak to z dobrym raperem będzie śmigać. Fajnie mogłoby brzmieć albo jakiś pady w tle (jako drobny dodatek) albo trąbki. Brakuje też fajnych efektów i przejść, ale to może i lepiej dodać jak już ktoś będzie nawijał i zgra to z wokalem. Obciął bym ze dwie minuty i szukał rapera. Podoba mi się build up koło 3:48 i po tym bym bit skończył.


RE: None - Will be okay - tks21 - 19.09.2017

Rumush ma rację co do potencjału kawałka. Bass faktycznie ma lekki przester ale całościowo mi pod pasowało tylko nie w kwestii tego bassu. Bardzo mocna 4 ode mnie! :) Szukaj rapera :) jak poprzednik mówił :)


RE: None - Will be okay - chrisB# - 19.09.2017

Taki bass miazdzy ten kawalek. Tego na dlusza mete nie da sie sluchac. Przerob ten bicik, dowal jakies efekty by tak nie mulilo. I bedzie git. Pozdrawiam.


RE: None - Will be okay - rev - 19.09.2017

Cześć! Dzięki wszystkim za opinie i uwagi. Spróbuje coś w nim zmienić i dodać jakieś przejścia bądź zmienić drugą część. Generalnie co do bassu, wena podpowiadała mi bym pobawił się z saturacją i zostawił tak jak jest. Sprawdze jak bangla bez tego. Pozdro chłopaki!


RE: None - Will be okay - Rumush - 19.09.2017

Dla sprostowania, saturacja jest dobra i na pewno jakąś użyj lecz w Twoim bassie stworzyła pewien region (pewnie mid 500-800Hz), który jak dla mnie brzmi brzydko. Dlatego zapronowałem albo inny plugin distortion albo low pass filter. Ale na pewno przesterowane 808 pasuje do Twojego bitu.


RE: None - Will be okay - rev - 19.09.2017

Rozumiem, rozumiem. Dziękuje Ci za zaangażowanie do mojego tematu. Pobawię się jeszcze z tym bykiem i wezmę pod uwagę to co napisałeś. Pięć:)