MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Dubby Spliff - Synthesis - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Dubby Spliff - Synthesis (/temat-dubstep-dubby-spliff-synthesis)



Dubby Spliff - Synthesis - Dubby Spliff - 10.10.2017

za mało słabych produkcji w dziale, więc czas na to, leży już na soundcloudzie kilka miesięcy




RE: Dubby Spliff - Synthesis - Fantasmagorian - 18.10.2017

...Tak szczerze powiedziawszy to już sam oceniłeś swój utwór....


RE: Dubby Spliff - Synthesis - XTH - 18.10.2017

Dubstepowe wstawki całkiem przyjemnie, takie mocne, niewątpliwie zasługują na dużego + pod wzgledem dobrania ich dobrania i melodii im nadanej, co prawna czasem jest przesadzone, początek utworu około 0:39 troszke długawy i synth taki jednolity, tak jak zakończenie, łap 4 i powodzenia dalej!


RE: Dubby Spliff - Synthesis - michxxy - 19.10.2017

O matko! Jakie to jest strasznie drewniane. Takie arytmiczne dźwięki suche bez życia i jakiejś mocy. Zupełnie mi się nie podoba. Masz racje kolego to jest słabe!!!! dodam jeszcze ze trzeba trochę popracować nad linią aranżacyjną bo w sumie ten numer nie pobudza a usypia. Sorki ale tak to wyglada z mojej perspektywy.


RE: Dubby Spliff - Synthesis - pumadesign - 19.10.2017

(19.10.2017, 13:02)michxxy napisał(a): O matko! Jakie to jest strasznie drewniane. Takie arytmiczne dźwięki suche bez życia i jakiejś mocy. Zupełnie mi się nie podoba. Masz racje kolego to jest słabe!!!! dodam jeszcze ze trzeba trochę popracować nad linią aranżacyjną bo w sumie ten numer nie pobudza a usypia. Sorki ale tak to wyglada z mojej perspektywy.

stary nie wiem skąd ty się urwałeś , daruj sobie to forum i przenieś się na onet czat .


RE: Dubby Spliff - Synthesis - Zirds - 19.10.2017

W przejściu w 2:09 już się wszystko zaczęło rozjeżdzać. Ogólnie jest bardzo sucho i sztywno. Brakuje czegokolwiek przy czym można się było kołysać.. Sztywno jak na pogrzebie Bieruta w 1956 r.
Zacznij najpierw robić porządne utwory, a dopiero potem kupować suby na SC ;)


RE: Dubby Spliff - Synthesis - Kael - 20.10.2017

Kick brzmi cinko jak na dubstep, sub powinien płynąć imo, byłoby na czym ucho zawiesić. Wobble wiercą nieźle, ale to nie wszystko. Pracuj man, cała ta krytyka niech nie pójdzie na marne!


RE: Dubby Spliff - Synthesis - Dubby Spliff - 23.10.2017

(19.10.2017, 14:51)Zirds napisał(a): W przejściu w 2:09 już się wszystko zaczęło rozjeżdzać. Ogólnie jest bardzo sucho i sztywno. Brakuje czegokolwiek przy czym można się było kołysać.. Sztywno jak na pogrzebie Bieruta w 1956 r.
Zacznij najpierw robić porządne utwory, a dopiero potem kupować suby na SC ;)

na temat kupowania nie mam zamiaru się z tobą kłócić bo zawsze jesteś mądrzejszy niż wszyscy, dostałem reposta od kolegi, który ma kanał promo i ludzie to po prostu odtworzą, ja nawet nie znam strony gdzie takie coś można kupić bo wszystko to scam, tak tak wiem, nie wierzysz mi, wiesz lepiej co ja robie, już się kolejny raz powtarzasz jakbyś miał ból, że nikt cię nie dostrzega pomimo upływu czasu


RE: Dubby Spliff - Synthesis - magalek - 19.11.2017

Zdecydowanie musisz dodać mocy do kicka i może trochę lepiej zmiksować ze sobą wszystko, bo wydaję mi się, że niektóre dźwięki mocno odstają od reszty. Pomysł niezły, daję 3 na zachęte :)