MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
BREAKBEAT Luke 303 - It's Alive - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: BREAKBEAT Luke 303 - It's Alive (/temat-breakbeat-luke-303-it-s-alive)



Luke 303 - It's Alive - Luke303 - 24.10.2017

Całkowicie przypadkiem wyszedł mi kawałek na czasie - bo Halloween już za kilka dni.
Traczek był prawie ukończony ale brakowało mi jeszcze jakiegoś motywu i wplotłem cymbałkową melodię. Mam nadzieję ze się spodoba. Download na SC jak zawsze włączony.
Pozdro!




RE: Luke 303 - It's Alive - pumadesign - 25.10.2017

trak w pyte ale główny motyw to jeden wielki fałsz , fajna perkusja dam 5 jeśli powiesz że sam ją ułożyłeś pozdro .


RE: Luke 303 - It's Alive - Luke303 - 25.10.2017

No pewnie że sam zrobiłem bit. Samodzielnie posiekałem loopy na czynniki pierwsze w ReCycle, bez niczyjej pomocy poskładałem i przerobiłem je po swojemu w Reasonie i jeszcze osobiście kupiłem czasopismo w Empiku z którego te loopy pochodzą :) Bit jest mój i koniec!
Dzięki za odsłuch i opinie. Pozdro!


RE: Luke 303 - It's Alive - Shabboo Harper - 4.11.2017

Specyficzny to Breakbeat; trochę Vintage, trochę Nostalgic (8-Bit Fx'y). Drzemie "w tym wszystkim" jakiś prężny "pazur"; tony jędrne, spoiste; większość przyzwoicie ułożonych w przestrzeni tematu. Nadto melodia w stylu Halloween nielicho wpisuje się w aurę track'u. Breakdown, w subtelnym odcieniu progresji, prezentuje się ciekawie. Wszelako, ciąg dalszy tematu jest już zbyt "grzeczny", jednolity; miarowy. Po "wejściu" Uplifter'a, oczekiwałoby się większej wartkości Beat'u, drapieżnego Synth'a, finezyjnego wigoru choćby w defiguracji perki (odmienne tempo). Niemniej to Twój koncept. Luke, technicznie very oldschool; very okey... :D


RE: Luke 303 - It's Alive - magalek - 19.11.2017

Początek bardzo fajny, melodia dobrze się prezentuje ale drop brzmi trochę tak, jakby dźwięki walczyły ze sobą o miejsce w miksie. Ode mnie 4 ;)


RE: Luke 303 - It's Alive - Wasp - 19.11.2017

dosyć fajne
ja nie słyszę tu tego fałszu o którym mówił pumadesign
te cymbałki kojarzą się chyba z filmem "halloween" piatek13 go .. nie pamietam w jakim to było filmie ale ma to swój klimat
a drop w 3:13 jest super


RE: Luke 303 - It's Alive - Voel - 13.12.2017

Cześć
Urzekły mnie melodie są dobre i połączenie klimatu z dropów i breaków, jest na moje Janusze uszy jest mistrzowskie:) (rzadko słucham tego gatunku)
Perkusjonalia świetnie pocięte i dopasowane, fajne wejście przed dropem 3:20
Co do samych dźwięków podoba mi się ten dźwięk ,,łu ły'' xd w dropach, pasuje tutaj jak ulał.
Miks chyba czysty, ale słucham na bieda słuchawkach. Daję 5, klimat Halloween'u jak dla mnie oddany został dobrze. Pozdrawiam


RE: Luke 303 - It's Alive - Xorbolanid - 30.12.2017

ten bit jest magiczny, a całość jest przeniesieniem lat 90' to współczesności. Na demoscenach bys miał wzięcie ;)