MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Sylwester Faustmann - Muse - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Sylwester Faustmann - Muse (/temat-ambient-sylwester-faustmann-muse)



Sylwester Faustmann - Muse - PureInstinct - 29.10.2017

Skromnie, krótko, sentymentalnie.






RE: Sylwester Faustmann - Muse - Mandalar - 29.10.2017

Jedyna wada, że za krótkie ;) dopiero się rozkręcałem w słuchaniu. Proszę o wydłużenie :)


RE: Sylwester Faustmann - Muse - PureInstinct - 29.10.2017

Hahah, ni da rydy. Heart W tym krótkim czasie zamieściłem dokładnie wszystko co pragnąłem przekazać. Dodatkowo to też kolejny pretekst do gwałcenia replay, jeżeli utwór jest dosyć atrakcyjny :D
Dziękuję pięknie za Twój odsłuch :)


RE: Sylwester Faustmann - Muse - Phil Wardeski - 29.10.2017

Niesamowicie urzekające i klimatyczne dzieło! Zamykając oczy, czuje się jakbym był zawieszony nad jakimś cyberpunkowym miastem, pełnym kolorowych led'ów rozświetlających nocne życie. Tak przyjemnie, że mógłbym słuchać przez 10 minut, więc zgadzam się z Mandalar'em - za krótkie!
Co do brzmienia to nie mam czego się przyczepić. Jest lekkie, przejrzyste, ciepłe... Zasłużona 5!


RE: Sylwester Faustmann - Muse - Niflheim - 30.10.2017

Witam.
Wybacz że dzisiaj tak krótko:
Utwór (jak zresztą każdy z twoich dzieł) zachwycił mnie, pochłonął, wyrwał z otchłani monotonii.
Track przypomina mi początek, niedowno ogrywanej przeze mnie gry, night in the woods. Poczatkowo sielka atmosfera przez która przebija sie jakaś zagadka/tajemnica....
5/5
Pozdrawiam

Ps: Też uważam że utwór trochę zbyt krótki


RE: Sylwester Faustmann - Muse - Fantasmagorian - 30.10.2017

PureInstinct - jesteś MISTRZEM!!! Po raz kolejny dowiodłeś, że nie cackasz się i produkujesz prawdziwe dzieła! Subek na Soundcloud poleciał. Koniecznie musisz (niczego tak naprawdę nie musisz) zrobić coś w tym stylu ale DŁUŻSZEEEEEE. (5)


RE: Sylwester Faustmann - Muse - Mandalar - 30.10.2017

(29.10.2017, 22:13)PureInstinct napisał(a): Dodatkowo to też kolejny pretekst do gwałcenia replay, jeżeli utwór jest dosyć atrakcyjny :D

Na replay się nie zazębia... ...fajnie byłoby gdyby nie było słychać, że się skończył i zaczął od nowa :)


RE: Sylwester Faustmann - Muse - libra_makowski - 31.10.2017

Powiem tak 5 za utwór 1 za jego długość. Rozumiem zamysł i go czuję ale mimo wszystko mózg domaga się więcej. Utwór genialny, świetny fortepian. Bardzo podoba mi się falujący basowy arp, który tworzy piękny wall dla całego utworu. Nie chciał bym się narzucać ale koniecznie powinna powstać dłuższa wersja.


RE: Sylwester Faustmann - Muse - ownxx - 31.10.2017

Super jest ten chórek/wokal w tle.


RE: Sylwester Faustmann - Muse - In-Tegral - 31.10.2017

Jeszcze raz wrzucisz taki krótki utwór na forum, z tak dobrym klimatem, a Cię znajdę i Ci nakopie do tyłka :E. 5/5.

@Edit, jednak pasowałoby rozwinąć tą wypowiedź, bo zaraz ktoś będzie mnie karać, że fioletowemu nie przystoi xd.

Pluck i ten chórek w tle - magia, to jest "hook" tego utworu, który wprowadza słuchacza w ten nastrój i klimat i prowadzi go dalej, po różnych "scenkach" wyobraźni. Piano natomiast, pokazuje, że podczas prowadzenia mogą się pojawić pewne zakręty i czasem "wybija" z klimatu, co świetnie razem w współgra. Technicznie również gra to solidnie, jest dobra separacja, osobiście wolę jak utwory mają więcej wysokich ale to już moja osobista preferencja a nie jakiś błąd. Tak trzymać.


RE: Sylwester Faustmann - Muse - Mocade - 31.10.2017

W tym przypadku długość nie ma znaczenia bo wątek ładnie się rozpoczyna i kończy. Aranżacja opowiada o spełnieniu oraz nowych perspektywach, coś na wzór zamknięcia pewnego życiowego rozdziału i podjęcia nowej nieznanej drogi, a solidny miks tylko to odczucie potęguję. Tier godny Mass Effect OST. 5/5

Pozdrawiam.


RE: Sylwester Faustmann - Muse - Delize - 31.10.2017

Jedna z lepszych produkcji jaką miałem okazję tutaj przesłuchać 5+ :))


RE: Sylwester Faustmann - Muse - PureInstinct - 31.10.2017

O mój boże ...! :D Nie spodziewałem się w życiu takiej reakcji! Szalenie jestem szczęśliwy z tego co czytam po Waszych komentarzach i jak bardzo się podoba utwór!
Chciałbym każdemu odpisać i podziękować osobno - ale jest Was tyle, że to byłby ogromny-spamerski-referat.

Nie mniej jednak, dziękuję za odsłuchy i tak cudowne opinie!

Utwór powstał bezpośrednio pod palcami, a opowiada krótko - piękną historię o pewnej ważnej dla mnie kiedyś osobie. (jak zawsze chodzi o te dupy Heart :D)

(31.10.2017, 18:47)Mocade napisał(a): ..Aranżacja opowiada o spełnieniu oraz nowych perspektywach, coś na wzór zamknięcia pewnego życiowego rozdziału i podjęcia nowej nieznanej drogi ...

I ten komentarz Mocade pięknie domyka całą historię. :) Większość już teraz może pewnie się domyślić o co chodzi.

Chciałbym usatysfakcjonować Was - rozszerzając tą wersję o kilka minut, dając pełniejsze nasycenie - jednak boję się, że to niemożliwe, gdyż emocje które wtedy się we mnie piętrzyły - zamknąłem w tej jednej chwili, gdy komponowałem i wykonałem na pianinie. Jednak chyba na forum właśnie pyka mi roczek, a zaczynałem od muzyki ambientowej - na pewno nie skończy się tylko na tym utworze... :D

Dzięki! Heart


RE: Sylwester Faustmann - Muse - Shabboo Harper - 4.11.2017

Empiria, impresja, czuła refleksja uchwycona w 1:25. ^^

PS.
"Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie
Powie najwięcej, kiedy najmniej powie".



RE: Sylwester Faustmann - Muse - DelianoCarl - 9.11.2017

Kolejny przesłuchany utwór dzisiaj i kolejna miła niespodzianka.
Nie ma co się rozpisywać, bo większość powiedzieli moi przedmówcy.
Według mnie świetny klimat. Pianino w 0:44 aż mi ciary przeszły.
Długość utworu w ogóle mi nie przeszkadza. 5/5.

Gwałcę czwarty raz replay. :)