MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin (/temat-trap-biggy-see-x-trybun-halloween-pumpkin)



Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - BiggySee - 11.11.2017

Cześć!

Wciąż działamy i szlifujemy brzmienia, jakieś rady z Waszej strony?

DAW: FL Studio 11
Mic: Blue Yeti




RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - tks21 - 14.11.2017

Zajebisty beat :) W stylu amerykańskim bardziej niż Twój najnowszy. Tu rap Twojego koleżki bardziej mi się podoba (jest bardziej naturalny). Masz talent do robienia beatów. 5/5 za niego :)


RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - BiggySee - 15.11.2017

Dzięki wielkie! Tak jak zawsze powtarza, trening, trening i trening. Jeżeli chodzi o produkcje, to tamta tak naprawdę powstała przed tym trackiem :)


RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - Omenomn - 8.12.2017

Lirycznie i nawijkowo słabo "chcecie osiągać se szczyty, czemu chodzicie w dziurawych trampkach".
Nie mówi się "se" tylko "sobie" i co ma osiąganie szczytów do tego jak ktoś się ubiera. Pusty tekst.
Dalej nawet nie słucham ;)


RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - BiggySee - 8.12.2017

(8.12.2017, 13:30)Omenomn napisał(a): Lirycznie i nawijkowo słabo "chcecie osiągać se szczyty, czemu chodzicie w dziurawych trampkach".
Nie mówi się "se" tylko "sobie" i co ma osiąganie szczytów do tego jak ktoś się ubiera. Pusty tekst.
Dalej nawet nie słucham ;)

To jest nawiązanie do tego czym się zajmujemy :) Dlatego nie zrozumiałeś tekstu :)
Ponadto, dziurawe buty to ogólne pojęcie także nie jest to "obraza" osób które nie mają kasy.


RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - Omenomn - 8.12.2017

"chcecie osiągać se szczyty, czemu chodzicie w dziurawych trampkach" - wyjaśnij mi tą głębię przekazu w takim razie.


RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - Mandalar - 8.12.2017

Powinno być:
"chcecie osiągać Se szczyty, czemu chodzicie w Dziurawych trampkach"

Se - pasmo górskie w Chinach
Dziurawe trampki - wioska położona na nizinach


RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - BiggySee - 9.12.2017

Ja ogólnie zrobiłem błąd jak składałem animację bo w tekście leci "chcecie osiągać SWE szczyty" :)


RE: Biggy See x Trybun - Halloween Pumpkin - In-Tegral - 9.12.2017

Skomentuje samą stronę techniczną. Zacznijmy od wokalu, nie wiem, czy jest tak słabo nagrany, czy to Ty go zniszczyłeś ustawiając tak, a nie inaczej EQ. Jest słabo zrozumiały, raper się sepleni (źle ustawiony deeser). Jest strasznie "zgubiony" w tym mixie a powinien grać pierwsze skrzypce razem z kickiem. Reverb też jest słaby, zamulający albo to przez akustykę, nie wiem jak ten wokal był nagrywany ale coś z tym jest nie tak.

Beat, tu już lepiej ale wciąż to nie jest to, te dzwonki dają po uszach, powinny być mocniej skompresowane lub umiejętnie zdistowane. Aranżacyjnie spoko ale trochę nudnawo, byłoby ok gdyby melodia była bardziej chwytliwa, a tak to taki banał trochę.