MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
YT zawiesza kompa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: YT zawiesza kompa (/temat-yt-zawiesza-kompa)



YT zawiesza kompa - Yes I Am - 24.05.2012

Jak w temacie. Jak oglądam coś na youtube to po pewnym momencie np. jak coś przewinę to jest masakryczna zawiecha nic się nie da zrobić jak restart.
Co zrobić...? Format raczej odpada :D


RE: YT zawiesza kompa - F3edo - 24.05.2012

Przyczyn może być kilka - kodeki, przeglądarka która zjada za dużo pamięci i obciąża procek. Kiedyś miałem podobny problem, zmieniłem przeglądarkę i wszystko było cacy


RE: YT zawiesza kompa - Yes I Am - 24.05.2012

mam firefoxa.... najlepsze jest to, że wcześniej było normalnie to się stało tak nagle.


RE: YT zawiesza kompa - Prisma - 24.05.2012

Sprawdź w procesach co w tym momencie najbardziej wykorzystuje pamięć. Dobrym rozwiązaniem byłoby zrobienie defragmentacji dysku i wyczyszczenie rejestrów np. programem Ashampoo Win Optimaizer :)
Możliwe też, że masz gościa w postaci trojana :) opcji jest full :P najpierw radzę zacząć od przeskanowania dysku antywirusem :)


RE: YT zawiesza kompa - Yes I Am - 26.05.2012

Też to Kay właśnie rozkminiałem...
Prisma... Nie mogę sprawdzić bo od razu mam zablokowane wszystko i nawet jak uruchamiam (w zasadzie chcę) to nic nie pozostaje jak restart...
Czasem jest też tak, że jak, np. przewinę do połowy do następuje zrzut pamięci fizycznej (niebieski ekran i restart samoczynny)/.


RE: YT zawiesza kompa - Prisma - 26.05.2012

to możliwe bardzo że jakiś wirus który się sprytnie ukrywa nie pokazując w procesach, pobiera duże zasoby pamięci i jednocześnie przy akcjach korzystających mocno z RAM'u i buforu mocno przeciąża komputer.

dokładnie przeskanuj każdą z partycji antywirusem i sprawdź czy nie masz jakiegoś gościa : )


RE: YT zawiesza kompa - Yes I Am - 26.05.2012

Ale ja mam Avasta :D. Ale ok...


RE: YT zawiesza kompa - Yes I Am - 26.05.2012

to miałem 6 zagrożeń na partycji z windowsem :D... Dałem usuń i ciekawe czy coś pomoże...


RE: YT zawiesza kompa - Prisma - 26.05.2012

jeśli nie pomoże to spróbuj wyczyścić rejestr Ashampoo Win Optimaizer :P
możesz też zapobiegawczo zrobić defragmentacje każdej partycji żeby skrócić czas dostępu do plików :D
jak to nie pomoże to zostaje już tylko format ..


RE: YT zawiesza kompa - stp1 - 27.05.2012

ja miałem z yt taką jazdę, że w trakcie oglądania jakiegoś filmu nagle na obrazie wyskakiwały krzaki, i dźwięk w jakby się zapętlał, co dawało efekt jednego wielkiego pisku i zgrzytu. Pomogło mi odznaczenie opcji z przyspieszaniem sprzętowym (okno filmiku => prawy klik => odznacz albo zaznacz przyspieszanie sprzętowe) :) Pozdrawiam


RE: YT zawiesza kompa - dominik1946 - 7.08.2012

spróbuj zainstalowac nowe sterowniki to playera a jak nie to sprawdz czy inna przeglądarka tez ma taki problem