MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HANDS UP wlewandowsky - Anything - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HANDS UP wlewandowsky - Anything (/temat-hands-up-wlewandowsky-anything)



wlewandowsky - Anything - wlewandowsky - 20.12.2017




RE: wlewandowsky - Anything - Ypsilon - 24.12.2017

No panie, na pewno to nie jest na jeden, jakś bzdura kurczę. Nie wiem kto ci dał jedynke. kawałek ma coś z lat 90 i nawet nieźle brzmi. |Za to niektóre momenty sa słabe, jak odcięcia eq, sam bas też mi nie leży, dziwnie pierdzi. Dam jednak 4


RE: wlewandowsky - Anything - wlewandowsky - 27.12.2017

Dzieki ;] Generalnie brzmi tak jak chciałem i tak jak napisałeś latami 90'tymi. Mix leży jak zwykle no ale na to już nic nie poradze chyba xD Ciesze sie ze choc troche sie spodobalo ;]


RE: wlewandowsky - Anything - michxxy - 27.12.2017

Mi się bardzo nie podoba cała sekcja perkusyjna – ta stopa strasznie wali a potem jakieś takie dziwaczne dałeś efekty – to się za bardzo nie trzyma kupy razem z tym głosem kobiety i melodią. Ja myślę, że cały miks jest do poprawy bo te doły są okropnie zmulone.


RE: wlewandowsky - Anything - OProject - 2.01.2018

Bass trzeba zlajerować (głównie potrzebna warstwa z subem) do tego może jeszcze jedna zdistowana.
Sample wokalne trochę oklepane, radziłbym dodać im więcej efektów.
Perkusja sucha, brakuje jej reverbu.
Znowu przesadziłeś z ok. 100-300 Hz w leadzie, utnij tam trochę, podbij w ok. 8000-1500kHz
Na leadach staraj się wycinać niskie.
Koncepcje jakąś masz, ale musisz posiedzieć nad miksem, dodać jakieś fxy itp. staraj sie wzorować na pro utworach, słuchaj utworów referencyjnych, analizuj itd.


RE: wlewandowsky - Anything - Peter-314 - 7.01.2018

Słychać troszkę inspiracje klimatami ala DJ Shog. Pomysł na utwór bardzo dobry, jednak popracowałbym trochę nad mixem i EQ. Bass ma zdecydowanie za mało niskich tonów, haty na początku za głośne, później ledwo wyczuwalne. Lead również do poprawki :)


RE: wlewandowsky - Anything - Shabboo Harper - 30.01.2018

Hey wlewandowsky. Jeśli chodzi o moje wrażenie jest ambiwalentnie. Kwestia miksu właściwie prezentuje się tak jak zawsze "u Ciebie" (spore przymulenie; kiepska separacja tudzież nieczystości ścieżek)... :\ Toteż pozwól, iż nie będę powtarzać się odnośnie technicznych niuansów (jak w poprzednich postach). To co przykuwa uwagę to melodyjność Twego tematu. Owszem, Sound Design jest specyficzny i nie wszystkie tony są celne (np. "drapiący" Bass; pospolity Sample wokalu czy też niektóre Fx'y; choćby "efekt burzy"); jednakże w track'u drzemie jakiś potencjał. Perka, po tuning'u, przybierze słusznego nasycenia i "tętna"; chwytliwe Lead'y (po retuszu EQ) zgrabnie "uniosą" utwór w swej przestrzeni. "Wkręć" więcej klimatycznych "pierwiastków"(Up/Downlifter'y/Riser'y albo Impact'y/Arp'y...); niech Twój "Anything" kusi... something ^D. Klimat 90's wiernie odzwierciedlony.