MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Grave x Grave - The Bold Pole - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Grave x Grave - The Bold Pole (/temat-hardcore-grave-x-grave-the-bold-pole)



Grave x Grave - The Bold Pole - RaNi/Works - 24.12.2017

Na sylwestra chyba jak znalazł :E w dodatku meme XD

Zapraszam do komentowania XD XD

WAV do pobrania naturalnie. c:




RE: Grave x Grave - The Bold Pole - Voel - 25.12.2017

Świetny utwór, a raczej już piosenka. Lubię twórczość braci Golców, kiedyś miałem ich hity na płycie CD, i słuchałem je na swojej bieda wieży(takiej komunijnej)xd. Dobre czasy, relaks, łąka, grill, kiełbasa popijana białą oranżadą(achh), tak mi się kojarzył sam utwór ,,ściernisco''. Tym bardziej spodobał mi się ten traczek, bo pozwolił mi odbyć sentymentalną podróż w lata młodości(xd xd).

Niezmiernie miło posłuchać tego w odświeżonej wersji, no i jest jeszcze bassHeart xd. ,,Tchnąłeś nową jakość w ten klasyk'', jakby powiedział klasyk. Daję 5, bo utwór całkowicie trafił w moje gusta xd
Pozdrawiam


RE: Grave x Grave - The Bold Pole - chrisB# - 25.12.2017

Taka basowa nawalanka z tego wyszla. Ta stopa trocha taka pusta. A poza tym jakis tam handsup z tylu slychac i jest git. Nie ma tragedii nie ma rewelacji - tak jak kolega pisze jest to jakies odswiezenie. 3.5/5. Pozdrawiam.


RE: Grave x Grave - The Bold Pole - Knifeman - 25.12.2017

10/10, rób wideo na jutub i patrz jak słupki rosną póki jest hype na braci pierdolec XD

Zajebiście się tego słucha, podoba mi się crash od 1:08 jak w schranz :E


RE: Grave x Grave - The Bold Pole - abyssMB - 26.12.2017

Na Sylwka dobre to jest, tylko ja zadychy dostanę :) przy skakaniu i nie dotrwam do końca, bo ma kopa. Beer :xddd:


RE: Grave x Grave - The Bold Pole - michxxy - 26.12.2017

No ma kopa i to za dużego. Ja jestem zmęczony tą stopą. Napierdziela na maksa i za głosno. Poza tym mija się z wokalem braci. Nie do końca leży mi ten remiks. Ale poskakaś zawsze można.


RE: Grave x Grave - The Bold Pole - Xorbolanid - 30.12.2017

Typowa wixa, nie jestem zawiedziony. Pierdoli jak bracia pierdolec. Taką muzykę tworzyłem jak miałem 11 lat czyli jakieś 2 lata temu. Z tego powodu musiałem się wynieść na ściernisko.

Piosenka idealnie reprezentuje moją biede umysłową. 10/10


RE: Grave x Grave - The Bold Pole - MystiqueBeatz - 2.01.2018

O panie. Właśnie dałeś mi doskonały pomysł na zemstę. Mam sąsiada, którego jedyne hobby to wiercenie w ścianach. Może dzięki braciom Golec w podkręconym tempie wygram tę nierówną walkę. ;) Pozdro, daje 5


RE: Grave x Grave - The Bold Pole - Mocade - 18.01.2018

Golce zmemowani? Co się stało się?

Dawno nie słyszałem już tej piosenki, ale faktycznie przeróbka jest znacznie żywsza od oryginału. Zresztą nie tylko w tym przypadku, bo ogólnie dobre skoczne covery robisz. 5/5, Pozdrawiam.