MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP M.Barczyk - SZLUG - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP M.Barczyk - SZLUG (/temat-trap-m-barczyk-szlug)



M.Barczyk - SZLUG - M.Barczyk - 21.01.2018

Dzisiaj dość prosty bit w nieco mrocznej stylistyce, podoba wam się taki klimat?




RE: M.Barczyk - SZLUG - YouGotMe - 21.01.2018

Podoba mi się ten pad od początku ja bym go przylajerował jeszcze odrobinę mid-hi może, kick n base gra sztywno w aranżu nie do końca podoba mi się zmiana tempa kicka na 4/4 ale to już tam moje gusta. Na pewno całość by można było wzbogacić jakimiś fajnym elementami w backgroundzie. Czekam na więcej podobnych klimatów pozdrawiam :)


RE: M.Barczyk - SZLUG - tks21 - 22.01.2018

Kawałek bardzo fajny, kick się dobrze przebija, dość oryginalne. Widać w tym Twój styl... Pozdro 5/5


RE: M.Barczyk - SZLUG - chrisB# - 22.01.2018

Moze byc ale ta stopa jakas taka dziwna. Nie przemawia do mnie taki bit. Klimat spoko. Tak jak pisze kolega wyzej rozbuduj to jakos i bedzie fajna baza moze i pod rap albo jakies sampelki voxu. Pozdrawiam.


RE: M.Barczyk - SZLUG - suchymike333 - 23.01.2018

Bardzo ciekawy motyw. Fajne brzmienie. Stopa jak dla mnie troche za głośno. Więcej 808. Ogl ciekawy i klimatyczny :).
edit. Poprawka co do tej stopy. Po dzisiejszym przesłuchaniu na lepszych słuchawkach brzmi Bdobrze. Pozdrawiam :D


RE: M.Barczyk - SZLUG - Shabboo Harper - 25.01.2018

Michale, nieśmiało "rzeknę" tak; in plus: Pad przeciągły, ciemny, lekko mistyczny; nadto melodia, która przynosi subtelny Flow i pewien niewinny kontrast wobec ponurego tła. In minus: Kick, w tak przewrotnej postaci, nie brzmi zachęcająco, prócz tego jest solidnie "zduszony". Miks potrzebuje drobnej technicznej ingerencji; aranż minimalnego sztafażu. Klimat... podoba się. Yo! ^D


RE: M.Barczyk - SZLUG - Wasp - 25.01.2018

podoba mi się pierwszy akord. gdyby tak leciał w kółko to wyszedłby z tego fajny ambient
sample perkusyjne mógłby być lepszej ale ogólnie fajny klimat, właśnie dzięki tym padom.


RE: M.Barczyk - SZLUG - Hola Flavio - 28.01.2018

embarczykHeart

świetny klimat
wszystko siedzi


RE: M.Barczyk - SZLUG - M.Barczyk - 28.01.2018

Dzięki wszystkim za opinie, generalnie coś tam pozmieniałem z brzmieniem, pomajstrowałem przy kicku, delikatnie go przesterowałem, a następnie ująłem delikatnie wysokich częstotliwości, wydaje mi się,że wyszło na plus, jednym z elementów, które składały się na pad było coś w stylu białego szumu, zaczęło mi przeszkadzać,że jest to tak głośno mocno to przyciszyłem w miksie, starałem się też delikatnie poprawić mastering, trochę złagodziłem kompresję i wg mnie jest lepiej, nie zademonstruję niestety póki co efektów moich poprawek bo możliwe,że bit zostanie sprzedany.

(25.01.2018, 13:09)WaspXT napisał(a): podoba mi się pierwszy akord. gdyby tak leciał w kółko to wyszedłby z tego fajny ambient
sample perkusyjne mógłby być lepszej ale ogólnie fajny klimat, właśnie dzięki tym padom.

W samo sedno z tym akordem! :D Serio na etapie kompozycji chciałem żeby właśnie nie było żadnej sekwencji akordów tylko ten jeden,ale jakoś tak stwierdziłem,że będzie "za mało muzycznie" ale kiedyś chyba spróbuję coś takiego zrobić ;-)


RE: M.Barczyk - SZLUG - Mandalar - 28.01.2018

(28.01.2018, 22:16)M.Barczyk napisał(a):
(25.01.2018, 13:09)WaspXT napisał(a): podoba mi się pierwszy akord. gdyby tak leciał w kółko to wyszedłby z tego fajny ambient
sample perkusyjne mógłby być lepszej ale ogólnie fajny klimat, właśnie dzięki tym padom.

W samo sedno z tym akordem! :D Serio na etapie kompozycji chciałem żeby właśnie nie było żadnej sekwencji akordów tylko ten jeden,ale jakoś tak stwierdziłem,że będzie "za mało muzycznie" ale kiedyś chyba spróbuję coś takiego zrobić ;-)

Albo możesz zmiany akordów zrobić dwa razy wolniej, albo jeszcze wolniej.


RE: M.Barczyk - SZLUG - MariQ - 31.01.2018

Kick ma zdecydowanie za dużo szelestu, nie przekonuje mnie
Pad jest przyjemny
Brakuje 808 - niby jest, ale pad szybko zabiera jej całe miejsce i bit robi się niepotrzebnie zamulony.