MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Luke 303 - Drive - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Luke 303 - Drive (/temat-drum-bass-luke-303-drive)



Luke 303 - Drive - Luke303 - 19.02.2018

Cześć. Dzisiaj trochę plastikowego Drum n Bassu ode mnie. Utwór ma już ponad pół roku ale pomyślałem, że jest wystarczająco dobry żeby pochwalić się nim na forum.




RE: Luke 303 - Drive - YouGotMe - 19.02.2018

Od początku spoko się wkręca brakuje tam mi delikatnie w połowie intra jakiś layerów niższy zakresów, riserów lub podobnych rozwiązań aranżacyjych żeby całkiem podciągnąć build up do punktu kulminacyjnego. Noo ale główna część jak wpada no to kurczee, no nie mój gust, sądziłem że pierdyknie z całą mocą bo melodyczne aspekty od pierwszych sekund dosyć ciekawie współgrały. Tak czy owak coś ciekawego ! Pozdrawiam :)


RE: Luke 303 - Drive - pumadesign - 19.02.2018

od 1:40 min jest ciekawie to przed to porażka , przez min jest dalej ciekawie i trak się rozkracza jakby 2 różne osoby montowały traka , może brak pomysłu na aranżację ?
bpm i połamana perkusja to nie wszystko żeby trak nazwać dnb , tutaj jest to jakiś dnb eksperymentalny który uszedłby gdyby był jakimś takim właśnie eksperymentem wypełniaczem longplaya , a tutaj chyba singiel ; )
plus taki że jakoś tak oryginalne dla mnie bo ja takich dramów nie słucham , nie mówię że to jest złe ale mi nie przypadło do gustu więc nie słuchaj moich bzdetów i poczekaj na następne komentarze ; )


RE: Luke 303 - Drive - Shabboo Harper - 2.03.2018

Cytat:"Dzisiaj trochę plastikowego Drum n Bassu ode mnie."

Trafne określenie ;)... Drzemie w tym temacie "coś" z Liquid Drum & Bass'u; "coś" ze stylu Popcorn czy też Minimal'u. Wszelako, pełny image Twego "Drive" jawi się krztynę frapująco. Wokaliza z Intro jest urzekająco atmosferyczna; z dyskretnym "odcieniem" World/Ethnic Music, lecz, w moim skromnym odczuciu, w dalszej części utworu "kłóci się" trochę z przesadnie wyróżnionym Pluck'iem; tenże niezbyt "klei się" z miksem tudzież z "charakterem"/energią reszty dźwięków :|. Melodia przystępna; Beat zborny, sporo szorstki; chłodny. Aranż, wybacz Luke, prezentuje się kiepsko. Zgodzę się z Adamem (YouGotMe), iż brak (oczekiwanego wręcz) apogeum nut jest w jakimś stopniu rozczarowujący... Technicznie: "w porząsiu". Tyle ode mnie. :D


RE: Luke 303 - Drive - seba.pce - 6.03.2018

ale to jest dobre electro ! troche John B ? American Girls ? ? - jak to bylo heheh :) fajne dzwieki, melodia troche nie poukladane to wszystko - calosc - jakby to byla dopiero notatka utworu.
Lubie takie dzwieki akurat tak trafiles ze chce zrobic sam cos w tym stylu i nie wiem jak sie za to zabrac i jeszcze raz napisze - podobaja mi sie stare dzwieki z gier comodore :))) melodia jakbym otworzyl jakis programik do crackowania ! ale to tylko moje skojarzenia. Aha i zebys sie nie zalamal przez nasze oceny tooo slychac jednak ze masz pojecie a to duzo. Czekam na cos nowego ...pozdr


RE: Luke 303 - Drive - seba.pce - 6.03.2018

a! ogolnie - Mi Sie podoba ale to moze tylko trafienie akurat w czas w te gusta co mnie teraz krecą :)