MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE Mike Fury.X - Ragga Bacchanal - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE Mike Fury.X - Ragga Bacchanal (/temat-reggae-mike-fury-x-ragga-bacchanal)



Mike Fury.X - Ragga Bacchanal - MikeFu - 25.02.2018

Kawalek stowrzony od poczatku dla wokalu:



Nawet udalo mi sie teledysk zrobic:)

(Nie wiem czemu link nie dziala - ponizej odnosnik do youtube)


Co myslicie? ;D


poprawiam link i odsyłam do lektury Jak poprawnie założyć temat z własnym kawałkiem - po niej już nie będziesz miał kłopotów z playerami
Maciek




RE: Mike Fury.X - Ragga Bacchanal - wisnia2a - 28.02.2018

Nie wiem o co chodzi "Kawałek stworzony od początku dla wokalu". Na imprezie by mógł lecieć i by bujał zajebiście, ale na słuchawki bym go nie wrzucił(osobiście). Na tyle technicznie ile wiedzy ja posiadam to nic do zarzucenia nie słyszę.


RE: Mike Fury.X - Ragga Bacchanal - Shabboo Harper - 2.03.2018

Solidny track utrzymany w stylu Dancehall/Dub/Jungle. Jest niejednolicie w warstwie Beat'u, z porządnym Bass'em, z rezolutnie "wplecionym" wokalem The Ragga Twins ^^. "Czuć" właściwy Flow spowity z Riddim; w tle bogato w różnorodne "skrzywienia" efektów; w posiłkowe klimatyczne tony. Technicznie nie podoba mi się tylko Kick; jest mętny/niepewny w swej sile. W tego typu temacie, według mnie, tenże winien być źródłem potężnego "kopa". Myślę, iż Twój projekt możliwym jest traktować w kategorii Rework. :)

PS. Mike, znasz krążek Wrongtom Meets The Ragga Twins "In Time"?


RE: Mike Fury.X - Ragga Bacchanal - MikeFu - 2.03.2018

Hej Shabbo , mi tez sie wydaje ze kick moglby miec wiekszego "kopa" i powiedz szczerze, czy bas moglby byc "głębszy"? bo wydaje mi sie ze jest ale nie rusza az tak bardzo jak powinien, tak czy inaczej popracuje nad tym w weekend, dzisiaj kupuje KRK Rokit RP6, do tej pory mixowalem na glosnikach logitecha z506 za 300zl... ciekaw jestem czy od teraz moje mixy sie poprawia :) Tak czy inaczej chyba sie chlopakom z Ragga Twins spodobalo , bo zrobili retweet na swoim oficjalnym koncie na twietterze :) A co do In Time to nie slyszalem tej plytki, ale przeslucham, Ja sie troche inspirowalem tym co Skrillex zrobil z Ragga, ale tylko "troche":) BTW wrzuce nowa wersje jak poprawie kicka:)


RE: Mike Fury.X - Ragga Bacchanal - Shabboo Harper - 13.03.2018

Cytat:"Hej Shabbo , mi tez sie wydaje ze kick moglby miec wiekszego "kopa" i powiedz szczerze, czy bas moglby byc "głębszy"? bo wydaje mi sie ze jest ale nie rusza az tak bardzo jak powinien (...)"

Yhmm... Shabboo. ;D Według mnie, Bass "głębszy" - nie. W obecnym brzmieniu i kolorycie jest okey; jednakże mógłby być głośniejszy. Zresztą, jeśli przychyliłeś się do mej refleksji, iż Kick musi być mocny to po korekcie tegoż (solidnie "osadzić w dole" plus podkręcić Gain'y by "przebijał się" przez Vox'y); nie będzie nic więcej li tylko konieczność konfiguracji Bass'u (tj. również owy trochę podgłośnić). ^^


Cytat:"Tak czy inaczej chyba sie chlopakom z Ragga Twins spodobalo , bo zrobili retweet na swoim oficjalnym koncie na twietterze :)"

Świetnie. Gratuluję wyczynu. Beer

Cytat:"BTW wrzuce nowa wersje jak poprawie kicka:)."

Mike, take Your time...