MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Mocade - Mech Factory - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Mocade - Mech Factory (/temat-mocade-mech-factory)



Mocade - Mech Factory - Mocade - 8.03.2018

Wpadłem na pomysł aby zapanować nad chaotycznymi samplami złomu, wprawiając je w rytm. Czy się udało, pozostawię waszej ocenie. Miłego słuchania.



RE: Mocade - Mech Factory - dejfdj - 8.03.2018

Bardzo jarają mnie takie 'rzeczy. Chaos !
Momentami sam już nie panujesz nad nim. Samo się dzieje. Przydługie sample. Daje 4+


RE: Mocade - Mech Factory - Knifeman - 8.03.2018

5/5

Za pomysł.
Za wykonanie.
Za dobór dźwięków.
Za włożoną pracę.
Za ciarkogenny dyzonans pomiędzy melodycznym tłem a energicznym tarciem metalu.
Za całokształt.


RE: Mocade - Mech Factory - Shabboo Harper - 16.03.2018

Hey Mocade. Takowy "kreatywny chaos" jest mi bliski, wszelako by był bliższy prócz regularnego "potoku" tonów potrzebuję poczuć "coś" jeszcze. Ot, tak by iskrzyło, by kusiło... ;D Koncept zacny; intensywny w "skażonym" Sound Design'ie, w którym gdzieś w tle "pierzchnie" chwila lekkości nut ("błogie" melo). Technicznie wszelkie przestery i pogłosy przyzwoite. Wszelako aranż kreuje spore nienasycenie, podobnie jak struktura Twego utworu. It's short; too short... :)


RE: Mocade - Mech Factory - Voel - 22.03.2018

Witam,
Świetny traczek, intro takie jak trzeba, nienachalne, trochę powściągliwe, no i zacna melodia, a potem już z grubej rury wszystko daje czadu.
To umyślne złamanie tego chaosu w 1:10 też dodaje pewnego uroku i świeżości, co tu dużo gadać jak dla mnie utwór jest wykonany na 5. Dlatego też taka jest moja ocena. Pozdrawiam


RE: Mocade - Mech Factory - Fantasmagorian - 24.03.2018

Przede wszystkim gratuluję pomysłu. Twoja ogromna kreatywność jeszcze nie raz mnie zaskoczy. Niestety sam efekt końcowy nie przypadł mi do gustu... :/


RE: Mocade - Mech Factory - CaffeineMC - 30.03.2018

dobre;D jak intro od Mansona


RE: Mocade - Mech Factory - Mat.Mor.Raw - 1.04.2018

Pierwsze wrażenie 4: Industrial beat, z wpadającym w ucho, nieskomplikowanym tematem
Kompozycja 4: Plus za dobry temat, minus za zbyt krótką i zbyt prostą formę
Aranżacja 4: Bardzo spójne połączenie sampli industrialnych z linią melodyczną, przydałaby się do tego głęboka linia basowa
Brzmienie 5: Soczyste gruchoty, głęboka pulsująca stopa, lead jakby połączenie gwizdania i fletu, przyjemne w odsłuchu
Mix 4: Poprawnie, soczyście, stereofonicznie, jak dla mnie lead trochę za cicho względem industriala
Moja ocena 4/5


RE: Mocade - Mech Factory - chrisniers - 2.04.2018

Już dawno nie byłem tak zachwycony tego typu produkcjami :)
Kreatywność na ogromnym poziomie do tego niezłe umiejętności technicze.
Bardzo ładnie poszarpane wysokie i średniotonowe brzmienia plus to delikatne tło (swoją drogą przypomina zsamplowany dźwięk radaru łodzi podwodnej) bass ładnie niskie tony miejscami zbyt poszarpane brakuje takiego prostoliniowego podłoża w mojej opinii.
Dużo się dzieje efektami no i ładna praca z szerokością utworu - nie stoi w miejscu, cały czas coś gdzieś płynie :) -5/5
pozdrawiam


RE: Mocade - Mech Factory - DanPi30 - 3.07.2018

No coś w tej plątaninie jest. Kawałek nawet wciąga w takie odgłosy maszyn czy czegoś tam ze złomu. Bardzo spoko! Jest to zaprezentowane w dość mrocznym wydaniu. Dałeś dobry zestaw dźwięków. Trochę się to może zlewa ale ujdzie. Jest klimat i to się liczy! Chociaż dałoby się chyba więcej z tego wyciągnąć.